ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Bunny فری فایر

رویداد Bunny فری فایر چه آیتم ها و محتوای جدیدی به همراه دارد؟

ahmadian

آیتم های رویداد Bunny بازی فری فایر لو رفت!

از زمانی که به‌روزرسانی OB38 فری فایر در ژانویه امسال منتشر شد، جریانی مداوم از نشت‌ها وجود داشت که بازیکنان را از آخرین پیشرفت‌ها از قبل آگاه می‌کرد.

اخیراً یک سری اطلاعات جدید در مورد آیتم هایی با تم Bunny فاش شده است. که نشان می دهد Garena ممکن است به زودی رویدادی با موضوع جدید معرفی کند. این افشاگری‌ها درباره رویداد Bunny فری فایر را که KnightClown و PureLeaks_OFC ارائه کرده‌اند، دارای اعتبار هستند. دو داده‌کاوی محبوب که بارها و بارها بینش‌هایی را درباره رویدادهای آتی قبل از انتشارشان ارائه کرده‌اند.

وب سایت ارزان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم فری فایر ارزان به شما این امکان را می دهد که در بازی خود سریعتر پیشرفت کنید.

در میان آیتم های لو رفته رویداد Bunny فری فایر می توان به پوسته تفنگ مضمون، جعبه غارت، پوسته Gloo Wall و دو باندل هیجان انگیز اشاره کرد. بخش زیر شما را با جزئیات نشت‌های جدید Free Fire آشنا می‌کند.

مقالات مرتبط »   پوسته تفنگ سیدرد کولوسوس تامپسون اوو Free Fire MAX : نحوه دریافت، قیمت، مدت زمان فیدد ویل و…

نشت آیتم های رویداد Bunny فری فایر : بسته‌ها و لوازم آرایشی بیشتر

در پست اخیر اینستاگرام، KnightClown و PureLeaks_OFC ویدیویی را به اشتراک گذاشتند. که در آن نگاهی اجمالی به آیتم های موضوعی آینده ارائه می دهد. موارد نمایش داده شده به شرح زیر است:

  • MP5 – Candy Bunny
  • جعبه لوت بانی آب نبات
  • Gloo Wall – Candy Bunny
  • دسته جنگجو بانی (ماسک، بالا، پایین و کفش)
  • دسته بانی رینگلدر (بالا، پایین، کفش و ماسک)

با این حال، استخراج‌کنندگان داده اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته اند. از جمله در مورد در دسترس بودن درون بازی، روش انتشار، یا حتی مناطقی که در آن قابل دسترسی خواهند بود.

با توجه به نادر بودن اقلام ذکر شده رویداد Bunny فری فایر ، شاید بتوان فرض کرد که آنها به صورت رایگان در دسترس نخواهند بود. بازیکنان احتمالاً باید صدها صدها الماس خرج کنند تا این لوازم آرایشی را به حساب خود اضافه کنند.

با این اوصاف، مهم است که در اینجا تأکید کنیم که این اطلاعات فقط از نشت‌های اطلاعاتی به دست می‌آیند. و باید با قدری تردید از آنها استفاده کرد. زیرا Garena آخرین تماس را که سرورهایی می‌توانند رویداد موضوعی را میزبانی کنند، برقرار خواهد کرد.

نشت رویدادهای اخیر در Free Fire

رویداد تکمیلی ولنتاین در Free Fire در 19 فوریه 2023 (30 بهمن) بسته شد. و یک رویداد افزایش‌دهنده جدید در عنوان بتل رویال در 20 فوریه 2023 به صورت زنده در می‌آید. افشاگری‌ها نشان می‌دهند که گیمرها فرصت جمع‌آوری آن‌ها را خواهند داشت. Voidborne Sickle و کوله پشتی Voidborne به صورت رایگان در روزهای آینده.

در حالی که شارژ Monson Orakii فعال است، کاربران می توانند 100 الماس را خریداری کنند تا داس افسانه ای را دریافت کنند. و با خرید 300 الماس به کوله پشتی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. انتظار می‌رود این رویداد تا 26 فوریه 2023 (7 اسفند) در دسترس باشد، بنابراین بازیکنان زمان کافی برای بهره‌مندی از مزایای آن را در اختیار دارند.

توجه داشته باشید:
با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط دولت، به بازیکنان هندی توصیه می شود از بازی Free Fire خودداری کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت