ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دستکش غول پیکر در کلش

دستکش غول پیکر در کلش اف کلنز چه زمانی در دسترس خواهد بود؟

Giant Gauntlet در کلش اف کلنز : چه زمانی در Trader’s Shop در دسترس خواهد بود (انتظار می رود)؟

دستکش غول پیکر در کلش اف کلنز یک تجهیزات حماسی برای پادشاه بربر است و اولین در نوع خود در این بازی بود. در رویداد قبلی کوکی رامبل Clashmas 2023 در دسترس بود و بلافاصله مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. در آن زمان، در تریدر شاپ برای 3100 مدال کوکی موجود بود و در بالای لیست خرید بازیکنان قرار داشت.

در این بازی می توان با انجام مأموریت ها و اهداف خاص یا با خرید جم کلش اف کلنز ، الماس ها را جمع آوری کرد.

با این حال، بسیاری ممکن است در آن زمان فرصت را از دست داده باشند. و شک داشته باشند که آیا Epic Hero Equipment هرگز برای آنها به بازی بازخواهد گشت. این مقاله سعی دارد پاسخی برای این سؤال بیابد.

مقالات مرتبط »     چگونه چالش سال نو قمری کلش اف کلنز را سه ستاره کنیم؟

شایعات جامعه حاکی از حضور Giant Gauntlet ، دستکش غول پیکر در کلش اف کلنز

سر و صدای اخیر در جامعه COC درباره معرفی مجدد دستکش غول پیکر در کلش اف کلنز در فروشگاه Traders است. در حالی که اکثریت در مورد بازگشت این Hero Equipment مطمئن نبودند، پست‌های اخیر افشاگران و دیتاماینرها این شایعه را دوباره برانگیخت.

@ClashUpdateX، یک افشاگر محبوب، در صفحه X خود اعلام کرده است که دستکش غول پیکر در کلش اف کلنز به زودی در فروشگاه Traders در دسترس خواهد بود. آنها برای حمایت از ادعاهای خود یک اسکرین شات از پاسخ صفحه رسمی X بازی را ضمیمه کرده اند. اگر به‌روزرسانی قابل اعتماد باشد، Giant Gauntlet تا اواسط فوریه، احتمالاً در 13 فوریه 2024 (سه شنبه، ۲۴ بهمن) در تریدر شاپ در دسترس خواهد بود.

طبق به‌روزرسانی‌های کنونی، رویداد جشن سال نوی قمری در عنوان استراتژی آنلاین سوپرسل، تجهیزات قهرمان Epic جدید به نام فلش منجمد را به ارمغان خواهد آورد. این Equipment مخصوص آرچر کوئین است. و همانطور که از نامش پیداست باعث کاهش سرعت اهدافی که می زند و DPS قهرمان را افزایش می دهد.

شما می توانید تجهیزات قهرمان را از فروشگاه تریدر با 3100 توکن دراگون مبادله کنید.

لطفاً توجه داشته باشید:
رویداد سال نو قمری هنوز توسط سازنده بازی تأیید نشده است. با این حال، این احتمال وجود دارد که دستکش غول پیکر در کلش آف کلنز زمانی که این تجهیزات قهرمان فلش منجمد جدید در بازی به صورت زنده عرضه شود، وارد شود.

همچنین ممکن است نیروهای Water Dragon و Firecracker منحصر به فرد رویداد جدید با رویداد سال نو قمری وارد بازی شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت