ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش سال نو قمری

چالش سال نو قمری کلش اف کلنز : چگونه چالش را 3 ستاره کنیم؟

چگونه چالش Lunar New Year کلش اف کلنز را سه ستاره کنیم؟

چالش سال نو قمری کلش اف کلنز، بازیکنان را با فتح دهکده ای محول می کند. و در صورت موفقیت، 400 اکسپت، 25 جم و یک معجون تحقیقاتی به شما پاداش می دهد. با این حال، از بین بردن این پایگاه آسان نخواهد بود! زیرا تاون هال 16 را در خود جای داده است که با دیوارهای بزرگ مستحکم شده است.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

به عنوان بخشی از وظایف فصل جدید فوریه، چالش سال نو قمری کلش اف کلنز به صورت زنده پخش شد. سوپرسل این فصل را حول محور اژدهای چینی قرار داده است. از این رو سال نو قمری را جشن می گیرد که علامت زودیاک آن اژدها است. همچنین، همانطور که توسط بسیاری از تخم‌مرغ‌های عید پاک که توسعه‌دهنده در پست‌های رسانه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کنند، پیشنهاد می‌شود، می‌توانیم منتظر ورود یک سرباز با زمان محدود به نام Water Dragon در عنوان باشیم.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه ارتقاء ساختمان های کلن کپیتال در کلش اف کلنز

نکاتی که باید قبل از تکمیل چالش سال نو قمری کلش اف کلنز بدانید

فتح پایگاه در چالش سال نو قمری کلش اف کلنز آسان نخواهد بود. به خصوص برای کسانی که حداقل TH14 ندارند. این به این دلیل است که دارای TH16 است که به شدت در داخل حداکثر دفاع و لایه‌های دیوار محافظت می‌شود. و رسیدن به مرکز برای پایین آوردن آن را سخت‌تر می‌کند.

علاوه بر این، بسیاری از بازیکنان زیر TH14 ممکن است با نیروهایی که در چالش استفاده می‌شوند آشنا نباشند و بهترین استفاده استراتژیک خود را ندانند.

در زیر ترکیب ارتش ارائه شده در چالش سال نو قمری کلش اف کلنز آمده است:

 • 3x Level 12 Barbarians
 • 4x Level 11 Ballons
 • 9x Level 11 Dragons
 • 1x Level 7 Electro Dragon
 • 2x Level 11 Minions
 • 1x Level 11 Valkyries
 • 1x Level 7 Ice Golem
 • 1x Level 4 Flame Finger
 • Level 95 Barbarian King
 • Level 95 Archer Queen
 • Level 70 Grand Warden
 • Level 45 Royale Champion
 • Spells: 1x Rage, 3x Freeze, 2x Invisibility, 7x Bat.

اگر با موفقیت این پایگاه را سه ستاره کنید، جوایز ذکر شده را دریافت خواهید کرد. و همچنین غارت دهکده را نیز به دست خواهید آورد: 500000 طلا، 500000 اکسیر و 5000 Dark Elixir.

سه ستاره در چالش سال نو قمری کلش اف کلنز

تمام هفت طلسم خفاش را در نزدیکی مجسمه Grand Warden پایگاه رها کنید تا سه دفاع Monolith را مشغول نگه دارید. این کار را با استقرار اژدهای الکتریکی در نزدیکی این طلسم‌ها دنبال کنید تا ساختمان‌های مجاور را از بین ببرید. در حالی که Monoliths مشغول تولید خفاش‌ها از طلسم‌ها هستند. سپس، Freeze Spell را روی این Monoliths رها کنید. و دستگاه Siege را در نزدیکی Spell Factory پایگاه مستقر کنید.

منتظر بمانید تا انبوهی از خفاش ها برخی از ساختمان ها را از بین ببرند. و در نهایت، وقتی همه آنها حذف شدند، ملکه را در نزدیکی دفاع هوایی واقع در گوشه سمت چپ پایگاه مستقر کنید. با نگهبان بزرگ، پادشاه بربر، یخ گولم و همه اژدها از او حمایت کنید. اطمینان حاصل کنید که این صفوف در هاله نگهبان نگه داشته می شود.

منتظر بمانید تا این گروه از نیروها به قسمت پایین پایگاه برسند و تمام ساختمان های سر راه خود را نابود کنند. سپس، رویال قهرمان خود را در گوشه سمت چپ دهکده مستقر کنید، که از آن خواسته می شود تا به تاون هال حمله کند. اگر HP هیرو تمام شد، از توانایی او استفاده کنید و در حالی که به TH حمله می کند، طلسم نامرئی را روی او بیندازید. از طلسم های باقی مانده به طرز ماهرانه ای استفاده کنید تا ارتش خود را از حملات دریافتی نجات دهید.

این استراتژی ها چالش سال نو قمری کلش اف کلنز را سه ستاره می کند. با این حال، گفتن این کار آسان تر از انجام آن است. بنابراین صبورانه عمل کنید و به تلاش خود ادامه دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت