ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گان لجندری S36 Phobos

نحوه دریافت گان لجندری S36 Phobos در کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان

چگونه می توان اس 36 فوبوس افسانه ای را در Call of Duty: Mobile دریافت کرد ؟

Call of Duty Mobile یک بازی تیراندازی اول شخص محبوب است که میلیون ها بازیکن از آن لذت می برند. این بازی به تازگی رویداد Love Story خود را برای هفته آینده روز ولنتاین راه اندازی کرده است.

این رویداد مملو از محتوای جدید است، از جمله یک شخصیت کاملاً جدید، و در میان سلاح های برنده، اسلحه S36-Phobos بسیار مورد علاقه است.

از مهم ترین مزایای خرید سی پی ارزان از وب سایت ارزان جم امکان خرید بهترین و مدرن ترین زره ها است.

این اسلحه قدرتمند بدن دشمن را با یک پوشش مرموز صورتی رنگ از کریستال ها می پوشاند. که باعث می شود افکت مرگ منحصر به فرد و تماشای آن راضی کننده باشد.

مقالات مرتبط »   بهترین بارگیری Krig 6 برای CoD Mobile فصل 1 (2023)

لود اوت گان لجندری S36 Phobos

این شامل ضمیمه هایی است که با اسلحه ارائه می شود.

  • مهمات: 100 کمربند گرد
  • لوله تفنگ: Compagnie Generale Sevier – بشکه سبک
  • امتیاز: کشتن مخفیانه
  • دستگیره عقب: نوار دستگیره استیپل
  • قنداق: YKM Combat Stock

هدیه دادن اسلحه فوبوس S36 در این زمان از سال، بین جشن های سال نو قمری و روز ولنتاین، یک اتفاق رایج در چند سال اخیر در COD Mobile بوده است.

سال گذشته، اکتیویژن این سلاح افسانه ای را به صورت رایگان برای جشن سال نو قمری چینی توزیع می کرد. این بار، بازیکنان باید با هم تیمی های خود کمی آن را به هم بزنند تا این سلاح افسانه ای کمیاب را بگیرند.

نحوه باز کردن قفل گان لجندری S36 Phobos در کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان

برای به دست آوردن گان لجندری S36 Phobos در کالاف، باید تمام مأموریت های محول شده به رویداد Love Story را انجام دهید. این رویداد به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت که از 7 فوریه آغاز و در 22 فوریه (چهارشنبه، ۳ اسفند) به پایان می رسد.

بین 18 تا 19 فوریه (30/29 بهمن) با تیم خود وارد شوید تا توکن های آدم برفی را که برنده شده اید جمع آوری کنید. پس از جمع آوری ژتون ها، می توانید آنها را با تفنگ افسانه ای مبادله کنید.

علاوه بر اسلحه S36 Phobos، رویداد Love Story پاداش‌های هیجان‌انگیز دیگری را برای بازیکنان ارائه می‌کند. این فرصت عالی برای بازیکنان است تا برخی از جدیدترین و بهترین محتوای بازی را به دست آورند.

چه یک بازیکن مبتدی یا یک بازیکن با تجربه باشید، نمی خواهید این رویداد شگفت انگیز را از دست بدهید. اگر می خواهید گان لجندری S36 Phobos و جوایز عالی دیگر را دریافت کنید، حتما در رویداد Love Story شرکت کنید. و تمام مأموریت های محول شده را انجام دهید.

چه چیزهای جدیدی در Call of Duty Mobile وجود دارد؟

Call of Duty Mobile به تازگی فصل 1 را برای سال جدید راه اندازی کرده است. برای جشن گرفتن بیشتر این روز ولنتاین آینده، توسعه دهندگان Activision یک شخصیت جدید انحصاری را به نام Battery Valentine به میدان جنگ معرفی کرده اند.

شخصیت و دکل جنگی او ممکن است جذاب به نظر برسند. اما هنگام وارد شدن به رابطه با او مراقب باشید. نمای بیرونی دوست‌داشتنی او رگه‌های بی‌رحمانه‌ای را پنهان می‌کند. هر کسی که از مسیر او عبور کند با رگبار عشق و گلوله مواجه می‌شود.

 

این راهنمای اطلاعات ما را در مورد نحوه دریافت گان لجندری S36 Phobos در کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان به پایان می‌رساند.

منتظر اخبار Call of Duty Mobile و سایر به روز رسانی های مرتبط با دنیای بازی های موبایل باشید. این بازی هم اکنون بر روی دستگاه های تمامی اندروید و iOS در دسترس است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت