ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
shards در کلش رویال

آموزش کامل نحوه دریافت shards در کلش رویال (آپدیت Card Evolution)

5 بهترین راه برای بدست آوردن shard های بیشتر در به روز رسانی Clash Royale Card Evolution

در این مقاله برترین راه های دریافت shards در کلش رویال را برر سی می کنیم.

Card Evolution اکنون در Clash Royale موجود است. که نسخه های تکامل یافته Royal Giant، Firecracker، Barbarian و Skeletons را معرفی می کند. این اولین مورد در بازی است که در آن بازیکنان می‌توانند کارت‌هایی را که قبلاً دارند، تکامل دهند. در این آخرین نسخه از کلش رویال، بازیکنان می توانند نیروهای خود را توسعه دهند. و امتیازات جدیدی مانند افزایش امتیاز ضربه، آسیب و سرعت حرکت را از طریق Card Evolution بدست آورند که می تواند در عرصه نبرد مفید باشد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

در این به‌روزرسانی هیجان‌انگیز، تکه‌ها به منبعی حیاتی برای تکامل کارت‌ها تبدیل شده‌اند. و به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا پتانسیل کامل خود را در میدان جنگ باز کنند. تکه های تکاملی و وایلد شارد ها دو نوع موجود در کلش رویال هستند.

تکه های Evolution را فقط می توان بر روی کارت مربوطه برای ارتقاء آن استفاده کرد. در حالی که خرده های وحشی را می توان بر روی هر کارتی که واجد شرایط تکامل کارت در این بازی باشد استفاده کرد.

مقالات مرتبط »    3 بهترین کارت عادی برای ارتقاء در آپدیت Card Evolution کلش رویال

بهترین راه‌ها برای دریافت shards در کلش رویال در به‌روزرسانی Card Evolution

1) شاردهای رایگان را از فروشگاه دریافت کنید

هر بازیکن جدید و قدیمی بازی دو قطعه وحشی از سوپرسل دریافت خواهد کرد. همانطور که قبلاً گفته شد، این دو خرده وحشی را می توان در هر یک از چهار کارت واجد شرایط Card Evolution استفاده کرد. وارد بازی شوید، به فروشگاه بروید و آن را به صورت رایگان تحویل بگیرید.

توجه: برای باز کردن اسلات Card Evolution در عرشه حداقل King Level هفت لازم است. از زمان نوشتن این مقاله، تنها یک شکاف در عرشه برای استفاده از این ویژگی قابل دسترسی است. گفته می شود، انتظار می رود سوپرسل تعداد اسلات ها را در آینده افزایش دهد.

2) چالش تکامل بربر را بازی کنید

سوپرسل یک چالش جدید به نام “barbarian’s evolution” را برای بازیکنان راه اندازی کرد تا یک تکه وحشی را به عنوان پاداش ده برد به دست آورند. در این، شرکت کنندگان باید ده مسابقه را بدون ترس از باخت برنده شوند. Barbarians تکامل یافته در اولین شکاف عرشه قفل می شود و بازیکنان را مجبور می کند تا عرشه خود را در اطراف آن موقعیت در کلش رویال بسازند.

به یاد داشته باشید که از زمان نوشتن این مقاله، Card Evolution برای چالش‌های بزرگ یا چالش‌های کلاسیک در بازی موجود نیست.

3) خرده ها را از مغازه خریداری کنید

بازیکنانی که مایل به سرمایه گذاری با پول واقعی هستند می توانند خرده ها را مستقیماً از فروشگاه کلش رویال خریداری کنند. سوپرسل دو بسته ویژه جدید را برای بازیکنان به بازی اضافه کرد: All Evolution Launch Special و Card Evolution Launch Special.

در «All Evolution Launch Special»، بازیکنان می‌توانند هر شش تکه را برای هر چهار کارت بازی که واجد شرایط Card Evolution هستند، به دست آورند. این بسته ویژه 100 دلار قیمت دارد و ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد.

در “Card Evolution Launch Special”، بازیکنان می توانند برای هر کارت در بازی یک قطعه که برای Card Evolution مناسب است، بدست آورند. با این حال، این بسته منحصر به فرد را می توان شش بار خریداری کرد و برای همه کارت های تکامل یافته در دسترس است. هزینه آن تقریباً 10 دلار در هر بسته است و بسته به مکان متفاوت است.

4) رویال پس را بخرید

خرید Pass Royale یک راه خوب برای دریافت shards در کلش رویال در به روز رسانی Card Evolution است. Pass Royale یک اشتراک ممتاز است که انواع مختلفی از امتیازات ویژه، از جمله افزایش قابل توجهی در درآمد سهام بازیکن را فراهم می کند. گیمرهایی که مشترک Pass Royale می شوند، برای یک کارت خاص، جوایز انحصاری مانند تکه تکه های تکامل دریافت می کنند.

با این حال، پس از بازنشانی فصل جدید در کلش رویال، تکه‌هایی در Pass Royale ظاهر می‌شوند. حدس زده می شود که یک بازیکن می تواند حداکثر 6 قطعه تکاملی را از Pass Royale دریافت کند.

5) شارد های Evolution را از صندوقچه سطح بالا دریافت کنید

Level-Up Chests می تواند به میزان قابل توجهی تعداد خرده ها را افزایش دهد. و به بازیکنان این امکان را می دهد که روی تکامل و ارتقای کارت ها در Card Evolution سرمایه گذاری کنند. برای باز کردن قفل این صندوقچه ها و بهره‌مندی از پاداش‌های آن‌ها در کلش رویال، مطمئن شوید که روی بازی فعالانه و کسب امتیاز تجربه تمرکز کرده‌اید.

با این حال، یک گرفتاری وجود دارد. بازیکنان تنها پس از رسیدن به سطح King 50 می توانند تکه های تکامل را از صندوقچه سطح بالا بدست آورند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت