ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت Scorpio Shatter M1014

نحوه دریافت Scorpio Shatter M1014 جدید در فری فایر مکس

ahmadian

چگونه Scorpio Shatter M1014 جدید را در Free Fire MAX دریافت کنیم؟

دریافت Scorpio Shatter M1014 از طریق فیدد ویل جدید فری فایر مکس فراهم شد!

گارنا اخیراً Scorpio Shatter M1014 را به مجموعه گسترده پوسته های تفنگ Evo در Free Fire MAX معرفی کرده است. مشابه سایر موارد در این دسته، از طریق فیدد ویل جدید قابل دستیابی است. جایی که بازیکنان باید از الماس استفاده کنند. برای دریافت تمام امتیازات، کاربران باید M1014 – Scorpio Shatter Tokens اضافی را تهیه کنند تا پوسته را به بالاترین سطح برساند.

با خرید جم فری فایر از وبسایت ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

پوسته‌های تفنگ Evo عموماً در Free Fire MAX بسیار مورد توجه هستند. زیرا ترکیبی عالی از زیبایی‌شناسی، ویژگی‌ها و ویژگی‌ها را ارائه می‌دهند. Scorpio Shatter M1014 که به تازگی منتشر شده نیز از این قاعده مستثنی نیست و بازیکنان مشتاقانه منتظر شانس دستیابی به آن هستند.

مقالات مرتبط »   بهترین گان اتچمنت فری فایر برای افزایش قدرت شلیک

مراحل دریافت Scorpio Shatter M1014 جدید در فری فایر مکس

آخرین Feded Wheel در 5 می 2023 به سرور Free Fire MAX هند راه یافت. و به بازیکنان این امکان را داد تا برای دریافت Scorpio Shatter M1014 و افزودن پوسته تفنگ Evo مورد انتظار به مجموعه خود اقدام کنند. مانند بسیاری دیگر از معرفی‌های Luck Royales، مانند پوسته‌های تفنگ، حدود یک ماه، یعنی تا ۳ ژوئن ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود.

بازیکنان به سادگی باید دو آیتم را حذف کنند و برای چرخش و دریافت جوایز الماس خرج کنند. لیست اقلام موجود در استخر جوایز لاک رویال جدید به شرح زیر است:

  • M1014 – Scorpio Shatter
  • Death’s Loot
  • Scorpio
  • Blood Moon’s Night
  • Cube Fragment
  • Pumpkin Flames Weapon
  • Supply Crates
  • Armor Crate
  • Red Samurai Weapon Loot Crate
  • Pet Food

شما نمی توانید همه آیتم ها را بدست آورید زیرا قبل از شروع چرخش باید دو مورد را از مجموعه پاداش حذف کنید. مراحل زیر را برای دریافت Scorpio Shatter M1014 جدید در فری فایر مکس دنبال کنید:

مرحله 1: با کلیک بر روی گزینه مربوطه از منوی سمت چپ، به منطقه Luck Royale بازی دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2: بنری با خواندن Scorpio Shatter M1014 را برای بارگذاری Feded Wheel جدید انتخاب کنید.

مرحله 3: در مرحله بعد، دو جایزه ناخواسته را حذف کنید. موارد را می توان با کلیک بر روی گوشه سمت راست پایین نماد انتخاب کرد.

مرحله 4: روی دکمه Confirm کلیک کنید و دکمه OK را کلیک کنید.

پس از حذف پاداش ها، نمی توانید انتخاب را تغییر دهید.

مرحله 5: چرخش را تا زمان دریافت Scorpio Shatter M1014 ادامه دهید. از تب Evo Gun زیر قسمت Weapon می توان به پوسته دسترسی پیدا کرد.

هنگامی که یک مورد به دست آمد، از مجموعه جایزه حذف می شود و دیگر تکرار نمی شود. بنابراین، پس از هشت چرخش، از برنده شدن پوسته تفنگ Evo مطمئن هستید. با این حال، هزینه چرخش با هر تلاش افزایش می یابد، با هزینه فعلی 9، 19، 39، 69، 99، 149، 199، و 499 الماس. این باعث می شود که کل هزینه تهیه پوسته تفنگ Evo و سایر موارد به 1082 الماس برسد.

هزینه به دست آوردن پوسته تفنگ آن را بسیار جذاب می کند، اما مهم است که توجه داشته باشید که بازیکنان همچنین باید الماس های بیشتری را برای بالا بردن سطح پوست هزینه کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت