ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین گان اتچمنت فری فایر

6 بهترین گان اتچمنت فری فایر برای افزایش قدرت شلیک

ahmadian

6 ضمیمه سلاح برتر Free Fire برای افزایش قدرت شلیک

در این راهنما، ما شما را با برخی از متداول‌ترین و بهترین گان اتچمنت فری فایر آشنا می‌کنیم. و در مورد تفنگ‌های مختلفی که می‌توانند آن‌ها را در خود جای دهند، صحبت می‌کنیم.

وبسایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

در مسابقات بتل رویال Free Fire نمی توان از اهمیت استفاده از نوع صحیح ضمیمه سلاح غافل شد. این امر به ویژه در مسابقات با رتبه های بالا صادق است.

شما می توانید با نگرش برداشتن اسلحه ها همانطور که در مسابقات سطح پایین هستند، کنار بیایید. با این حال، همین امر در مورد اولی صادق نیست.

با مؤثرترین اتصال، یک سلاح را می توان به یک ماشین کشتار در میدان نبرد Free Fire تبدیل کرد.

به عنوان مثال، تفنگ اسکار ممکن است در برخوردهای دوربرد در شکل انباری خود کشنده نباشد. با این حال، Assault Rifle توانایی شکاف در محدوده را دارد.

به همین ترتیب، عنوان بتل رویال دارای امکانات بی‌شماری است که می‌توانید از ضمیمه‌ها برای افزایش قدرت آتش سلاح خود استفاده کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر 

6 بهترین گان اتچمنت فری فایر برای افزایش قدرت شلیک

Free Fire MAX دارای پنج نوع کلیدی ضمیمه سلاح (گان اتچمنت) است. اسلحه های خاصی وجود دارند که قابلیت قرار دادن در هر پنج نوع ضمیمه را دارند. با این حال، برخی از آنها وجود دارند که می‌توانند تنها چند مورد را در خود جای دهند. و با این حال سلاح‌های خاصی وجود دارند که قابلیت اتصال هیچ کدام را ندارند.

در اینجا پنج نوع اصلی پیوست در Free Fire آورده شده است:

1) Silencer :

این بهترین گان اتچمنت فری فایر صدای تیراندازی را باطل می کند و همچنین نشانگرهای شلیک را روی نقشه ها پنهان می کند.

ضمیمه صدا خفه کن یک انتخاب محبوب برای کسانی است که رویکرد مخفیانه را ترجیح می دهند. صدا خفه کن ها را می توان به تفنگ های تهاجمی، اس ام جی، تپانچه ها و تفنگ های تک تیرانداز متصل کرد.

2) Magazine:

این کار اندازه گیره تفنگ شما را افزایش می دهد و می تواند در مقابله با چندین دشمن بسیار مفید باشد.

پیوست کردن خشاب به شما امکان می دهد قبل از بارگیری مجدد گلوله های بیشتری شلیک کنید. پیوست های خشاب را می توان به SMG ها، LMG ها و تفنگ های تهاجمی اضافه کرد.

3) Scope:

سکوپ ها به عنوان بهترین گان اتچمنت فری فایر ، یک گزینه بزرگنمایی ارائه می دهند که دید سلاح را به شدت افزایش می دهد. محدوده برای کسانی که برخوردهای دوربرد را ترجیح می دهند، پیوست های ضروری هستند.

آنها قابلیت های زوم را ارائه می دهند که دقت، برد و دید یک سلاح را به شدت بهبود می بخشد. محدوده در Free Fire بین 2x و 8x متفاوت است. آنها را می توان به تفنگ های تک تیرانداز، تفنگ های تهاجمی و SMG متصل کرد.

4) Muzzle:

آسیب گلوله یک اسلحه خاص را در فواصل طولانی تر افزایش می دهد. آنها در دو نوع هستند: – Flash Hiders و Compensator. Flash Hiders به کاهش فلاش اسلحه در حین شلیک کمک می کند و یافتن موقعیت شما را برای دشمنان سخت تر می کند.

از طرف دیگر جبران کننده ها به کاهش پس زدگی و بهبود دقت کمک می کنند. اتصالات سر لوله را می توان در تفنگ های تهاجمی، SMG و تفنگ های تک تیرانداز قرار داد.

5) Foregrip:

با کاهش انتشار گلوله به افزایش دقت کمک می کند. ضمیمه های جلوی گیره می توانند بازی را تغییر دهند. به خصوص اگر با پس زدن سلاح مبارزه می کنید.

این به کاهش انتشار گلوله کمک می کند و با انجام آن می توانید با دقت بیشتری شلیک کنید. این بهترین گان اتچمنت فری فایر می تواند به ویژه در تعاملات میان رده که دقت بیشترین اهمیت را دارد مفید باشد. دسته جلویی را می توان به تفنگ های تهاجمی، SMG و LMG وصل کرد.

6) Bipod:

Bipods در اصل پایه هایی هستند که به تعادل سلاح های شما کمک می کنند. در حالی که سایر پیوست های ذکر شده در لیست را می توان تا سطح 3 ارتقا داد، Bipod ها پیوست های مستقلی هستند که قابل ارتقا نیستند.

همچنین به خاطر داشته باشید که Bipods را فقط زمانی می توان متصل کرد که در حالت خمیده یا در حالت خمیده باشید. همانطور که مشخصه ها نشان می دهد، Bipod ها معمولا زمانی که مسلسل های سنگین و LMG را با خود حمل می کنید مفید هستند.

سلاح‌هایی در فری فایر که هیچ ضمیمه‌ای را نمی‌توانند داشته باشند

متأسفانه، سلاح‌هایی در Free Fire وجود دارد که هیچ پیوستی نمی‌توان آن را اضافه کرد. در اینجا برخی از سلاح هایی که دارای یک اسلات پیوست نیستند آورده شده است:

 • Pan
 • Parang
 • M1014
 • M79

سلاح‌هایی در فیر فایر که می‌توانند هر پنج پیوست قابل ارتقاء را وارد کنند

در فری فایر، تنها 9 اسلحه قدرتمند این قابلیت را دارند که در هر پنج ضمیمه فوق الذکر قرار بگیرند. آنها در زیر فهرست شده اند:

 • AK47 (تفنگ تهاجمی)
 • AWM (تک تیرانداز)
 • SKS (تفنگ مارکسمن)
 • UMP (SMG)
 • Groza (تفنگ تهاجمی)
 • M14 (تفنگ تهاجمی)
 • SCAR (تفنگ تهاجمی)
 • M4AI (تفنگ تهاجمی)
 • MP5 (SMG)

به خاطر داشته باشید که اتصالات خاص برای انواع خاصی از سلاح ها اهمیت بیشتری پیدا می کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک تک تیرانداز حمل می کنید، پیدا کردن یک محدوده و یک پوزه ضروری می شود.

با این حال، اگر یک تفنگ تهاجمی حمل می کنید، باید روی تجهیز آن به Magazine و Foregrip تمرکز کنید. این بدان معنا نیست که شما باید از استفاده از پیوست های دیگر اجتناب کنید. شما باید از آنها برای به دست آوردن مزیت قابل توجه در هر موقعیتی استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت