ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
شخصیت جدید رایدن

نحوه دریافت شخصیت جدید رایدن در آپدیت OB43 فری فایر

ahmadian

چگونه کاراکتر جدید Ryden را در آپدیت Free Fire OB43 دریافت کنیم؟

سرانجام، به‌روزرسانی OB43 فری فایر با شخصیت جدید رایدن (Ryden) منتشر شد. و ممکن است تعجب کنید که چگونه می‌توان آن را به دست آورد.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

گارنا سرانجام به‌روزرسانی مورد انتظار Free Fire OB43 را منتشر کرد. و ویژگی‌های جدید بسیاری از جمله شخصیت Ryden و رویدادهای Chaos را معرفی کرد. این به‌روزرسانی از زمان انتشار ادونس سرور، جامعه را در جریان خود نگه داشته است. برخی از بازیکنان خوش شانس شاهد ویژگی های جدید آن بودند. در حالی که بقیه باید منتظر انتشار پچ نهایی بودند.

مقالات مرتبط »    چگونه آپدیت جدید Free Fire OB43 را روی کامپیوتر بازی کنیم؟

چگونه قفل شخصیت جدید رایدن را در آپدیت OB43 فری فایر باز کنیم؟

سایر شخصیت‌ها که از طریق FF Gold از فروشگاه درون‌بازی خریداری می‌شوند. اما رایدن را می‌توان با تکمیل چالش‌های داده شده در مدت زمان معین به دست آورد.

برای باز کردن قفل شخصیت جدید رایدن ، به بخش رویدادهای درون بازی و سپس به «Game updates» بروید. در آنجا، بخش «Free New Character» را خواهید دید. که در آن چالش‌هایی که باید قبل از 30 ژانویه 2024 (سه شنبه، ۱۰ بهمن) تکمیل شوند، مشخص شده‌اند.

انجام 16 مسابقه در حالت BR، CS، یا LW، شخصیت Ryden را به مدت هفت روز به شما قرض می دهد. اما اجرای 40 مسابقه در هر یک از حالت های ذکر شده، قفل آن را باز می کند.

توانایی شخصیت جدید رایدن در فری فایر توضیح داده شد

طبق گفته سازنده، رایدن یک نابغه مبتکر 16 ساله است که عقلانیت او فراتر از همتایانش است. اختراعات با استعداد او می تواند به تلاش شما برای بویا کمک زیادی کند. رایدن دارای مهارت تله عنکبوتی است. که به او اجازه می دهد تا یک عنکبوت انفجاری را به سمت هدف خود پرتاب کند که 30 ثانیه طول می کشد.

عنکبوت اولین دشمن را در شعاع پنج متری می گیرد. و سرعت آن را 80 درصد کاهش می دهد و 10 اسب بخار در ثانیه جذب می کند. این خونریزی سه ثانیه طول می کشد. اگر در عرض 10 ثانیه پس از بیرون انداختن عنکبوت دوباره روی دکمه مهارت ضربه بزنید، حرکت خود را متوقف می کند. علاوه بر این، مهارت Ryden’s Spider Trap در 75 ثانیه خنک می شود.

ویژگی های کلیدی دیگر در به روز رسانی Free Fire OB43 چیست؟

در اینجا سایر موارد اضافه شده توسط به روز رسانی OB43 به عنوان آورده شده است:

 • توانایی کاراکترها: سونیا، سانتینو و اوریون
 • تنظیمات تعادل شخصیت: ایگنیس، هومر، تاتسویا، آنتونیو، کرونو و ووکانگ
 • رویدادهای جدید با موضوع آشوب
 • خصلت رزمی
 • تغییرات در نقشه ها
 • بهینه سازی بازخورد مبارزه
 • بهینه سازی خودرو در حالت بتل رویال
 • ماموریت‌های درون‌بازی CS
 • انصراف خرید فروشگاه CS
 • تنظیمات بارگیری
 • تغییرات تعادل سلاح: Kingfisher، G36، M500، M60، Trogon و VSS

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از بازی کردن خودداری کنند و در عوض، نسخه Max آن را که یک عنوان انحصاری هند است، بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت