ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
OB43 در رایانه شخصی

نصب فری فایر در کامپیوتر : اجرای آپدیت جدید OB43 در رایانه شخصی

ahmadian

چگونه آپدیت جدید Free Fire OB43 را روی کامپیوتر بازی کنیم؟

برای راهنمای دقیق در مورد اجرای آپدیت جدید OB43 در رایانه شخصی ، این مقاله را بررسی کنید.

ورود به‌روزرسانی جدید Free Fire OB43 کل جامعه بازی را هیجان زده کرده است. و بازیکنان اکنون می‌توانند پس از هفته‌ها آزمایش در ادونس سرور، بالاخره محتوای تازه را در نسخه معمولی بازی تجربه کنند. کاربران در پلتفرم‌های اندروید و iOS می‌توانند به‌ترتیب از طریق فروشگاه گوکل پلی و اپل اپ استور به‌روزرسانی به آخرین نسخه را آغاز کنند.

سایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم فری فایر به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

از سوی دیگر، گیمرهایی که علاقه مند به بازی عنوان بتل رویال بر روی رایانه شخصی یا لپ تاپ خود هستند، باید از یکی از شبیه سازهای مختلف موجود برای دانلود استفاده کنند.

مقالات مرتبط »     حملات شخص ثالث در فری فایر : مانند یک حرفه ای عمل کنید!

مراحل اجرای آپدیت جدید OB43 در رایانه شخصی

شبیه سازهای اندرویدی زیادی در اینترنت وجود دارد که به شما امکان می دهد به بازی های موبایل مانند Free Fire در رایانه شخصی دسترسی داشته باشید. برخی از برجسته ترین گزینه ها BlueStacks، MEmu Play، LD Player و غیره هستند. هر کدام طیف وسیعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهند که تجربه بازی سرگرم‌کننده و جذابی را تضمین می‌کند.

برای اجرای آپدیت جدید OB43 در رایانه شخصی ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: شبیه ساز مورد نظر خود را در رایانه شخصی خود دانلود کنید. برای دریافت آنها می توانید به وب سایت های رسمی مربوطه آنها مراجعه کنید.

مرحله 2: پس از آن، می توانید شبیه ساز را باز کنید و از طریق حساب گوگل خود وارد شوید.

مرحله 3: پس از اتمام ورود، فروشگاه گوگل پلی را باز کنید و با استفاده از گزینه جستجو، بازی را جستجو کنید.

چندین نتیجه ظاهر می شود و شما باید مورد مربوطه را انتخاب کنید.

مرحله 4: روی دکمه Install ضربه بزنید تا فرآیند دانلود به‌روزرسانی جدید آغاز شود. OB43 در رایانه شخصی به زودی نصب خواهد شد.

شما باید مطمئن شوید که فضای ذخیره سازی کافی برای نصب شبیه ساز و بازی با موفقیت در دستگاه خود دارید.

مرحله 5: عنوان بتل رویال را باز کنید و با حساب کاربری وارد شوید تا از آخرین نسخه لذت ببرید.

لطفا توجه داشته باشید که عملکرد کلی بازی بسته به مشخصات رایانه شخصی شما متفاوت خواهد بود. حتی اگر حداقل شرایط را داشته باشید، مطمئن نیستید که بازی روان اجرا شود.

matchmaking شبیه ساز جداگانه

گارنا یک شبیه‌ساز مجزا برای تضمین تجربه‌ای منصفانه برای همه کسانی که بازی می‌کنند ایجاد کرده است. این به دنبال نگرانی های مطرح شده توسط بازیکنان تلفن همراه انجام شد که رقابت با کاربران شبیه ساز در matchmaking را چالش برانگیز می دانستند.

بنابراین، اگر به‌روزرسانی Free Fire OB43 را روی یک شبیه‌ساز بازی می‌کنید، با کاربران دیگری روبرو می‌شوید که در شبیه‌سازها نیز بازی می‌کنند. همچنین لازم به ذکر است که اگر با دوستی که بازی را در شبیه ساز انجام می دهد جفت شوید، در صف matchmaking شبیه ساز قرار می گیرید. (حتی اگر در حال بازی با موبایل هستید).

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت