ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Lachmann Shroud در وارزون

نحوه باز کردن قفل Lachmann Shroud در وارزون و مدرن وارفار 2

چگونه Lachmann Shroud را در Warzone & MW2 باز کنیم؟

Lachmann Shroud در وارزون و مدرن وارفار 2 از کلاس SMG جایگزین منحصر به فردی برای Lachmann Sub است. و با بارگذاری مجدد Season 5 عرضه می شود. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد باز کردن قفل Lachmann Shroud در وارزون و مدرن وارفار 2 بدانید.

یک متا اسلحه کوتاه برد در حال حاضر یک سر و گردن بالاتر از بقیه بسته در Warzone قرار دارد. بر اساس رتبه بندی WZ، اسلحه Lachmann Sub (MP5) دارای نرخ انتخاب 18.4 درصد است و پس از آن ISO 45 8.6 درصد است.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل از ا رزان جم می توانید آیتم های قدرتمندتری را خریداری و در بازی بهتر عمل کنید.

متا مطمئناً در آپدیت متعادل سازی سلاح های Season 5 Reloaded تغییر خواهد کرد. اما به‌جای nerfs و buffs معمولی، به‌روزرسانی میان‌فصل نیز یک عامل بازدارنده جدید را برای همه افراد با استفاده از همان چند SMG معرفی می‌کند.

بازیکنان باید به Lachmann Shroud SMG جدید توجه کنند. زیرا به نظر می رسد فوراً در Warzone و MW2 سر و صدا ایجاد کند. بیایید مستقیماً به نحوه باز کردن قفل جدیدترین سلاح بازی بپردازیم.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

نحوه باز کردن قفل Lachmann Shroud در وارزون و مدرن وارفار 2

برای باز کردن قفل Lachmann Shroud، بازیکنان باید هر چهار چالش اولیه Sector E0 را در Battle Pass انجام دهند و 30 کشتن با آتش توسط اپراتور با SMG دریافت کنند.

بازیکنان می توانند با شروع فصل پنجم Reloaded در 30 آگوست، قفل سلاح را باز کنند.

Infinity Ward Lachmann Shroud را به عنوان یک مسلسل 9 میلی‌متری مخفی و کشنده توصیف کرد که «دارای حالت‌های شلیک انفجاری و نیمه خودکار است که امکان تحرک قابل‌توجه و قطع برق را تا برد میانی فراهم می‌کند».

مانند M13C و Fennec، اسلحه Lachmann Shroud دارای یک سرکوب کننده یکپارچه است. این خبر برای طرفدارانی که MP5 را در Modern Warfare 2019 دوست داشتند هیجان‌انگیز خواهد بود. زیرا این فایل پیوست مورد علاقه طرفداران بود اما در MW2 Lachmann Sub وجود نداشت.

و تایید شد که Modern Warfare 3 مینی مپ کلاسیک را باز می گرداند. این بدان معناست که بازیکنان در صورت شلیک یک سلاح سرکوب شده روی مینی مپ ظاهر نخواهند شد. سلاح‌های MW2 به MW3 منتقل می‌شوند و سرکوبگر یکپارچه Lachmann Shroud را مهم‌تر می‌کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت