ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

نحوه دریافت اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

چگونه اپراتور Lara Croft را در Warzone 2 و Modern Warfare 2 دریافت کنیم؟

در اینجا نحوه بازی به عنوان اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2 آمده است. خود این افسانه، لارا کرافت، رسماً در صف بعدی است که با بسته انحصاری خودش به فرنچایز Call of Duty ملحق می شود.

در سال‌های اخیر شاهدیم که سری CoD بال‌های خود را در زمینه همکاری با IP دیگر باز کرده است. از فیلم‌های اکشنی مانند Die Hard و Rambo که به‌طور برجسته به نمایش درآمده‌اند تا فیلم‌هایی مانند Snoop Dogg و Nicki Minaj که حتی اخیراً در آن حضور داشته‌اند، چیزهای زیادی برای سرگرم کردن طرفداران وجود دارد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل است.

Modern Warfare 3 ممکن است در آستانه انتشار آن در اواخر سال جاری مورد بحث باشد. و یک نسخه بزرگ دیگر قرار است در آینده نزدیک به Warzone 2 و Modern Warfare 2 بپیوندد.

Lara Croft از Tomb Raider در راه رسیدن به سری CoD است. و ما خلاصه کاملی از همه چیزهایی که در مورد بسته Operator وجود دارد را داریم.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت M13C AR در وارزون 2 و مدرن وارفار 2 سیزن 5

چه زمانی اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2 عرضه می شود؟

هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای اپراتور Lara Croft در زمان نگارش قفل نشده است. با این حال، ما اطلاعات اولیه ای برای دستیابی به آن داریم.

پست وبلاگ PlayStation در 27 ژوئیه نشان می‌دهد که لارا کرافت به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی میان فصل به CoD خواهد رفت. بنابراین، می توانیم فرض کنیم که این به معنای آپدیت فصل 5 Reloaded است که برای پایان ماه اوت برنامه ریزی شده است.

نحوه دریافت اپراتور لارا کرافت در Warzone 2 و Modern Warfare 2

گرچه هنوز تایید نشده است، اما انتظار می رود پوسته اپراتور لارا کرافت پس از عرضه به فروشگاه CoD برسد. به‌عنوان مثال، به‌جای تکمیل یک چالش، این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند به سادگی یک بار هزینه برای دسترسی به شخصیت بازی افسانه‌ای بپردازند.

آیا باندل اپراتور لارا کرافت در وارزون 2 و مدرن وارفار 2 قیمتی دارد؟

در حال حاضر قیمت مشخصی برای بسته نرم افزاری Lara Croft Operator تعیین نشده است، اما ما انتظار داریم که قیمت آن 2400 CoD Point باشد که تفاوتی با بسته های مشابه مشابه در ماه های اخیر ندارد.

چه چیز دیگری در بسته نرم افزاری Lara Croft Operator وجود دارد؟

طبق معمول باندل های خیمه شب بازی در فروشگاه CoD، انتظار داشته باشید باندل Lara Croft Operator با تعدادی آیتم کوچکتر در موضوع Tomb Raider همراه شود. چه طرحی از سلاح، برچسب، حرکت نهایی یا موارد مشابه باشد، مطمئناً شاهد ورود چند چیز دیگر در کنار خود کرافت خواهیم بود.

مطمئن باشید، با انتشار اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین، ما شما را در اینجا با آخرین جزئیات در جریان خواهیم گذاشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت