ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد کلش اسکواد کینگ

نحوه دریافت کوپن رایگان از رویداد کلش اسکواد کینگ در Free Fire MAX

ahmadian

نحوه دریافت کوپن رایگان از رویداد Clash Squad King در فری فایر مکس

از زمان انتشار Free Fire MAX CS-Ranked Season 17، گارنا رویدادهای جدید زیادی را به عنوان بتل رویال اضافه کرده است. و گیمرها را تشویق می کند تا بیشتر در این حالت شرکت کنند. از جمله جوایز موجود می توان به پوست اسلحه دائمی، پوسته نارنجک و موارد دیگر اشاره کرد.

علاوه بر این، توسعه دهندگان یک رویداد جدید Clash Squad King را راه اندازی کرده اند که دارای کوپن هایی به عنوان پاداش است. تنها هدف رویداد کلش اسکواد کینگ حذف تعداد مشخصی از افراد در طول مدت رویداد برای به دست آوردن جوایز است.

برای خرید جم فری فایر می توانید به ارزان جم بهترین فروشگاه فروش جم بازی مراجعه کنید و بسته مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و تهیه کنید.

رویداد کلش اسکواد کینگ در Free Fire MAX

رویداد کلش اسکواد کینگ در Free Fire MAX در تاریخ 20 ژانویه 2023 (30 دی) در سرور Free Fire MAX هند در دسترس بود. و تا 24 ژانویه 2023 (4 بهمن) برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. در این مدت، شما باید حالت CS-Ranked را بازی کنید و یک حالت خاص را حذف کنید. تعداد مخالفانی که واجد شرایط دریافت جوایز هستند.

مقالات مرتبط »   رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس : نحوه دریافت Skyboard و سایر جوایز

اهداف مذکور و مجموعه جوایز مربوط به این رویداد به شرح زیر است:

  • 20 دشمن را در حالت CS-Ranked حذف کنید تا یک کوپن طلای رویال رایگان دریافت کنید (تاریخ انقضا: 28 فوریه 2023) / ۹ اسفند
  • 40 دشمن را در حالت CS-Ranked برای دریافت کوپن Weapon Royale رایگان از بین ببرید (تاریخ انقضا: 28 فوریه 2023) / ۹ اسفند
  • 60 دشمن را در حالت CS-Ranked حذف کنید تا یک کوپن انکوباتور رایگان دریافت کنید (تاریخ انقضا: 28 فوریه 2023) / ۹ اسفند

گیمرها مجبور نخواهند بود که الزامات را جداگانه برآورده کنند. هر حذف برای هر سه شرط حساب می شود. بنابراین، از بین بردن 60 دشمن، هر سه کوپن به ارزش حداقل چند صد الماس را برای شما به ارمغان می آورد.

مراحل دریافت جوایز از از رویداد Clash Squad King در فری فایر مکس

برای افزودن چند کوپن به حساب Free Fire MAX خود در ژانویه 2023، می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

مرحله 1: Free Fire MAX را بارگذاری کنید. حالت CS-Ranked را انتخاب کنید. سپس حریفان را حذف کنید تا نیازهای رویداد در حال انجام را برآورده کنید.

مرحله 2: هنگامی که آستانه حذف قبلی را پشت سر گذاشتید، می توانید جوایز را از طریق بخش رویداد جمع آوری کنید.

مرحله 3: Blaze of Glory را از منوی افقی در بالا انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه Clash Squad King کلیک کنید.

مرحله 4: بسته به نیازهای قبلی، دکمه ادعا را در کنار جوایز فشار دهید.

به شما توصیه می شود تا قبل از تاریخ انقضای تعیین شده از Luck Royales مربوطه برای دریافت جوایز از این کوپن ها استفاده کنید. در غیر این صورت، کوپن ها منقضی می شوند و ممکن است نتوانید اقلام را دریافت کنید.

سایر رویدادهای موجود

به عنوان بخشی از Blaze of Glory، توسعه دهندگان چندین رویداد جدید و هیجان انگیز را برای دریافت جوایز آورده اند. یکی پوست اسلحه رایگان و دائمی را ارائه می دهد. با این حال، برای به دست آوردن همان، شما باید توکن های Fiery Phoenix را از طریق ماموریت های روزانه جمع آوری کرده و آنها را مبادله کنید.

به طور مشابه، رویداد Booyah Hunt نیز در سرور هند آغاز شده است. و به گیمرها این امکان را می دهد تا پوسته تخته موج سواری رایگان، در میان سایر موارد با ارزش، همه رایگان دریافت کنند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت