ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Booyah Hunt فری

رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس : نحوه دریافت Skyboard و سایر جوایز

ahmadian

چگونه از رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس Fruity Cuts Skyboard رایگان دریافت کنیم؟

پس از انتشار به‌روزرسانی OB38 فری فایر مکس، گارنا یک سری رویداد جدید به نام Blaze of Glory را معرفی کرد. که دارای لوازم آرایشی فریبنده است که بازیکنان ممکن است به صورت رایگان تهیه کنند. رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس به بازیکنان این شانس را می دهد که Skyboard و سایر جوایز ارزشمند را در میان رویدادهای جدید اضافه شده به بازی به دست آورند.

یکی از نکات برجسته این رویداد، Fruity Cuts Skyboard با تم میوه خواهد بود. تکمیل آن ساده است. زیرا فقط باید تعداد مشخصی از پیروزی ها را به دست آورید تا همه جوایز را به دست آورید.

با خرید جم فری فایر ارزان از ارزان جم می توانید به آسانی هزینه رویال پس الیت و رویال پس الیت باندل را پرداخت نمایید.

راهنمای دریافت جوایز از رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس

انتشار رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس بدون شک همه را دوباره درگیر بازی کرده است. توسعه دهندگان آن را در 17 ژانویه 2023 (27 دی) راه اندازی کردند و تا 21 ژانویه 2023 (1 بهمن) در سرور هند قابل دسترسی خواهد بود. این روزها، برای واجد شرایط شدن برای جوایز جذاب باید تعداد مشخصی از پیروزی ها را جمع آوری کنید.

مجموعه دقیق الزامات و پاداش های مربوط به آنها در این رویداد به شرح زیر است:

  • Booyah را سه بار دریافت کنید تا یک جعبه لوت بارگیری تصادفی رایگان دریافت کنید
  • برای دریافت کوپن Weapon Royale رایگان، Booyah را پنج بار دریافت کنید (تاریخ انقضا: 28 فوریه 2023 / ۹ اسفند)
  • برای دریافت کوپن Diamond Royale رایگان (تاریخ انقضا: 28 فوریه 2023 / ۹ اسفند) و Fruity Cut Skyboard ده بار Booyah را دریافت کنید.

شما فقط باید 10 بویا را قبل از اینکه رویداد به صورت زنده در Free Fire MAX انجام دهید. همه الزامات پی در پی هستند و یک پیروزی در تمام نقاط عطف حساب می شود.

تمامی مواردی که در این رویداد ترکیب شده اند ارزشمند هستند. اگر می‌خواهید اینها را از طریق فروشگاه بخرید، مطمئناً با حداقل چند صد الماس، اگر نه بیشتر، به شما کمک می‌کند.

مراحل دریافت جوایز از رویداد Booyah Hunt فری فایر مکس

برای دریافت کوپن‌ها و Skyboard از رویداد کوئست Booyah در Free Fire MAX، می‌توانید مجموعه دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: حساب Free Fire خود را بارگیری کنید. سپس به حالت بازی ترجیحی بروید تا نیاز Booyah برای رویداد را تکمیل کنید.

مرحله 2: پس از به دست آوردن بویاهای مورد نیاز، به منطقه رویدادهای عنوان بتل رویال بروید.

مرحله 3: Blaze of Glory را از منوی افقی در بالا انتخاب کنید. روی تب Booyah Hunt از رویدادهای موجود کلیک کنید.

مرحله 4: روی ادعای خود در کنار پاداش های مربوطه مطابق با شرایطی که انجام داده اید فشار دهید.

پس از انجام تمام الزامات، کوپن ها را دریافت خواهید کرد. که باید تا پایان فوریه 2023 (۹ اسفند) از طریق Luck Royale استفاده شود. علاوه بر این، می توانید در نهایت پوسته تخته موج سواری را از طریق بخش خزانه تجهیز کنید.

علاوه بر این، یک رویداد جداگانه نیز پوسته های اسلحه رایگان را ارائه می دهد. گیمرها باید مأموریت های روزانه خود را برای به دست آوردن توکن ها و مبادله آنها با جوایز جذاب رایگان انجام دهند. یک رویداد جداگانه چالش BR Damage نیز دارای یک پوسته نارنجک از نظر زیبایی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت