ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت اسکین Spider-Verse Moony

نحوه دریافت اسکین Spider-Verse Moony رایگان در فری فایر مکس

ahmadian

چگونه پوسته حیوان خانگی Spider-Verse Moony را در Free Fire MAX رایگان به دست آوریم؟

در اینجا یک راهنمای دقیق برای دریافت اسکین Spider-Verse Moony رایگان در فری فایر مکس است.

Deal Damage for Moony با پوسته انحصاری Spider-Verse Moony اکنون در Free Fire MAX در دسترس است. Garena این رویداد را به عنوان بخشی از همکاری با Spider-Man: Across the Spider-Verse به بازی معرفی کرد. برای واجد شرایط شدن برای دریافت جوایز متعدد، از جمله حیوان خانگی Moony، باید آستانه آسیب خاصی را رعایت کنید.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید.

این بازی همچنین دارای رویدادهای دیگری است که لوازم آرایشی را با موضوع همکاری جدید ارائه می دهد. از جمله اقلام موجود در این فعالیت ها می توان به کوله پشتی، ایموت، چتر نجات و غیره اشاره کرد.

مقالات مرتبط »    آموزش نحوه دریافت دیوار گلو Sonorous Heart در فری فایر مکس

پوست حیوان خانگی جدید Spider-Verse Moony اکنون به صورت رایگان در Free Fire MAX در دسترس است

پوست حیوان خانگی جدید Spider-Verse Moony در رویداد Deal Damage for Moony در دسترس است. که در سرور Free Fire MAX هند در 9 ژوئن 2023 در دسترس قرار گرفت. طبق جزئیات رویداد، تا 15 ژوئن 2023 (پنج شنبه، ۲۵ خرداد)، ساعت 3:59 صبح IST (GMT +5:30) فرصت دارید به آن دسترسی داشته باشید.

سه آستانه آسیب برای شما وجود دارد که هر کدام یک پاداش رایگان جذاب ارائه می دهند. مشخصات الزامات و جوایز مربوطه در Free Fire MAX به شرح زیر است:

  • 5000 خسارت برای دریافت Bonfire رایگان  وارد کنید
  • 10000 خسارت برای دریافت یک پوسته حیوان خانگی: Spider-Verse Moony وارد کنید
  • 20000 خسارت برای دریافت یک حیوان خانگی Moony رایگان وارد کنید

لازم نیست برای هر پاداش به طور جداگانه خسارت وارد کنید. بنابراین وارد کردن مجموع 20000 خسارت در حالی که رویداد در جریان است، هر سه جایزه را به شما خواهد داد. علاوه بر این، رویداد هیچ محدودیتی در مورد حالتی که باید در آن بازی کنید تا جوایز را دریافت کنید، مشخص نمی کند. در نتیجه می توانید آنها را در کلش اسکواد یا بتل رویال تکمیل کنید.

نحوه دریافت اسکین Spider-Verse Moony رایگان در فری فایر مکس

برای دریافت اسکین Spider-Verse Moony و حیوان خانگی رایگان مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: پس از دسترسی به حساب کاربری Free Fire خود، بازی ها را در حالت دلخواه خود انجام دهید. و طبق نیاز رویداد آسیب کافی وارد کنید.

شما می توانید پیشرفت آسیب را با استفاده از رابط رویداد پیگیری کنید.

مرحله 2: پس از برآورده شدن الزامات رویداد، می توانید به بخش رویداد دسترسی داشته باشید و سپس از طریق تب Spider-Verse پیمایش کنید تا برگه Deal Damage for Moony را انتخاب کنید.

مرحله 3: می توانید دکمه ادعایی را که در سمت راست جوایز قرار دارد فشار دهید تا آنها را دریافت کنید. حیوان خانگی و پوست به طور دائم در دسترس خواهند بود و می توانید آنها را از قسمت کاراکتر تجهیز کنید. از منوی پایین صفحه می توانید به این قسمت دسترسی داشته باشید.

این رویداد ارزش تلاش را دارد. زیرا شما یک حیوان خانگی و پوست آن را رایگان دریافت می کنید. به طور کلی، حیوانات خانگی 499 الماس قیمت دارند، در حالی که قیمت پوست کمی پایین تر است. اگر این را در نظر بگیرید، از طریق رویدادی که به تازگی اضافه شده است، مواردی را دریافت خواهید کرد که چند صد الماس ارزش دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت