ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دیوار گلو Sonorous Heart

آموزش نحوه دریافت دیوار گلو Sonorous Heart در فری فایر مکس

ahmadian

چگونه Sonorous Heart Gloo Wall را در Free Fire MAX دریافت کنیم؟

در اینجا یک راهنمای دقیق برای بازیکنان وجود دارد که باید برای دریافت دیوار گلو Sonorous Heart در فری فایر مکس دنبال کنند.

Free Fire MAX به دنبال آخرین به روز رسانی، موجی از لوازم آرایشی جدید را معرفی کرده است. و Sonorous Heart Gloo Wall جدیدترین لوازم آرایشی موجود در سرور هند است. این آیتم را می توان به عنوان جایزه بزرگ در رویداد وب Sonorous Wall دریافت کرد، که در آن کاربران می توانند الماس را برای به دست آوردن پوسته ویژه Gloo Wall و گسترش مجموعه درون بازی خود خرج کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

این رویداد در قالبی تنظیم شده است که بازیکنان باید برای برداشتن قفل ها و رها کردن زنجیرهای نگهدارنده پوست، الماس خرج کنند.

مقالات مرتبط »    آیتم های 6 سالگی فری فایر به بیرون درز کرد

دیوار گلو Sonorous Heart در سرور فری فایر مکس هند در دسترس می شود

رویداد جدید Sonorous Wall پوسته انحصاری دیوار گلو Sonorous Heart را ارائه می‌کند. و در 5 ژوئن 2023 (دوشنبه، ۱۵ خرداد) به Free Fire MAX اضافه شد.
بازیکنان تا 12 ژوئن (دوشنبه، ۲۲ خرداد)، ساعت 3:59 بامداد IST (GMT +5:30) فرصت دارند تا الماس خرج کنند و جوایز را دریافت کنند.

این رویداد دارای پنج قفل است. بازیکنان باید آنها را یکی پس از دیگری انتخاب کنند. انتخاب قفل صحیح، دیوار گلو Sonorous Heart را برای شما به ارمغان می آورد. در صورت اشتباه، کالای دیگری دریافت خواهید کرد. اما شانس دریافت جایزه بزرگ افزایش می یابد.

سایر موارد موجود در مجموعه جوایز رویداد تازه منتشر شده به شرح زیر است:

  • Pet Kins: Waggor Love
  • 2x قطعه مکعب
  • 2x جستجوگر مرموز (SCAR + SPAS 12) جعبه غارت سلاح
  • 3x ووچر گلد رویال (تاریخ انقضاء: July 31, 2023 / دوشنبه، ۹ مرداد)

هزینه شرکت در رویداد Sonorous Wall در الگوی زیر افزایش می یابد: 9، 19، 49، 99، و 399 الماس. بازیکنانی که ارز درون بازی محدودی دارند می‌توانند شانس خود را برای دریافت جایزه بزرگ دیوار گلو Sonorous Heart امتحان کنند. اما به طور کلی به آنها توصیه می‌شود این کار را انجام ندهند. زیرا پوست معمولاً در چند چرخش آخر بدست می‌آید.

مراحل دریافت دیوار گلو Sonorous Heart در فری فایر مکس

اگر الماس کافی در حساب خود دارید، می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا Sonorous Gloo Wall را از طریق رویداد جدید ادغام شده در Free Fire MAX درخواست کنید:

مرحله 1: پس از ورود به حساب کاربری Free Fire خود، با کلیک بر روی گزینه در گوشه بالا سمت چپ، به بخش رویدادها دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2: گزینه Sonorous Wall را از منو انتخاب کنید تا رابط رویداد وب بارگذاری شود.

مرحله 3: برای انتخاب قفلی که می خواهید قفل آن را باز کنید، الماس خرج کنید. باید این روند را تا زمانی که قفل صحیح را انتخاب کنید ادامه دهید.

شما می توانید زنجیر را در حداکثر پنج بار باز کنید. از این رو، برای دریافت پوسته های Gloo Wall در کنار چندین آیتم مضمون دیگر، مجبور نخواهید بود بیش از 575 الماس خرج کنید. این یک معامله خوب برای هر کسی است که الماس کافی در کیف خود دارد زیرا Gloo Walls در محدوده مشابهی در فروشگاه قیمت دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت