ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
هلیکوپتر رایگان در کالاف

نحوه دریافت پوسته هلیکوپتر رایگان در کالاف دیوتی موبایل

چگونه در COD Mobile اسکین هلیکوپتر رایگان دریافت کنیم ؟

بتل پس Call of Duty: Mobile Season 2 (2022) اینجاست. و به عنوان Task Force 141 شناخته می‌شود. آخرین بتل پس دارای انواع جوایز رایگان و ممتاز است که با کسب XP می‌توانید قفل آن را باز کنید.

کاموی هلیکوپتر Lightningrod در میان بسیاری از جوایز رایگان در بتل پس COD Mobile Heist است. بنابراین اگر همیشه می خواستید یک پوسته هلیکوپتر رایگان در کالاف دیوتی موبایل داشته باشید، اکنون زمان مناسبی برای دستیابی به آن است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید از سلاح های مدرن استفاده کنید. که تأثیر بسزایی در افزایش هیجان و جذابیت بازی دارد.

اسکین هلیکوپتر رایگان در کالاف دیوتی موبایل فصل دوم

پوسته هلیکوپتر را می توان در Call of Duty: Mobile با رسیدن به tier ششم در فصل 2 باز کرد. از آنجایی که این یک آیتم رایگان است، بازیکنان نیازی به خرج کردن یک سکه ندارند. و می توانند هلیکوپتر را خریداری کنند – کاموی لایتنینگرود از طریق نوع رایگان بتل پس.

با این وجود، رسیدن به این سطح نبرد پاس خاص یک کار دلهره آور است زیرا به مقدار زیادی پاس XP نیاز دارد. به همین دلیل، باز کردن پوسته هلیکوپتر لایتنینگرود یک فرآیند نسبتا طولانی است و به ساعت‌ها آسیاب کردن نیاز دارد.

مقالات مرتبط »  بهترین VPN گیمینگ 2022 : بهترین VPN ها برای Warzone، Free Fire و …

با این حال، می‌توان با شرکت در چالش‌ها و رویدادهای فصلی، این فرآیند را تسریع بخشید، زیرا اغلب پس از انجام ماموریت‌ها و وظایف، XP فوق‌العاده‌ای را دریافت می‌کنند.

پس از رسیدن به tier 6، به بخش Battle Pass بروید و جوایز رایگان خود را دریافت کنید.

اگر هنوز سوالی دارید، در نظرات زیر بپرسید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت