ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین VPN گیمینگ 2022

بهترین VPN گیمینگ 2022 : بهترین VPN ها برای Warzone، Free Fire و …

بهترین VPN بازی (2022): بهترین VPN ها برای Warzone، Free Fire، PUBG و بازی های بیشتر

زمان آن است که یک VPN را برای بازی مرتب کنید!

VPN های بازی همیشه جستجو می شوند. زیرا بسیاری نگران حفظ حریم خصوصی خود در هنگام آنلاین هستند و اطلاعات خود را از کسانی که مایل به استفاده مخرب از آن هستند ایمن نگه می دارند. جستجو برای VPN های عالی همیشه به پیش می رود. و با انتخاب بسیار زیاد در اینترنت VPN ها، جستجو می تواند خیلی سریع پیچیده شود. خوشبختانه این مقاله شما را با بهترین VPN های گیمینگ 2022 در اطراف آشنا می کند. و به آن چیزی که از نظر بازی بهترین است توجه می کند، چه آن را برای بازی هایی مانند Call of Duty: Warzone یا موارد دیگر بخواهید.

cp کالاف دیوتی موبایل را با تضمین امنیت و قیمت مناسب در ارزان جم خریداری کنید.

مقالات مرتبط »  سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای اندروید و iOS

بهترین VPN گیمینگ 2022 — Nord VPN

Nord VPN به عنوان یکی از بهترین VPN های بازی شناختـه می شود. دو VPN کلیدی دیگر وجود دارد که در رابطه با بازی بیشتر در مورد آنها صحبت شـده است که در بخش بعدی به آنها اشاره خواهد شد. با این حال، Nord VPN در دنیای فناوری بسیار شناخته شـده است. نه تنها این، بلکه سرعت Nord VPN با سرعت آنها مطابقت دارد. اگر به دنبال محصولی سریع اما حریم خصوصی هستید تا داده های خود را از دستان اشتباه دور نگه دارد، Nord VPN یک انتخاب عالی برای زمان بازی شما خواهـد بود.

قبل از اینکه به بازی PUBG خود با VPN که به زودی به دست آورده اید بازگردید. همچنین باید توجه داشتـه باشید که Nord تمایل دارد برای دریافت VPN خود تخفیف هایی در نظر بگیرد. بنابراین مطمئن شوید که در کشور مربوطه خود در مورد معاملاتی که در حال حاضر در حال انجام هستند، تحقیق کنید.

سایر موارد افتخاری برای بهترین VPN گیمینگ 2022 – Express VPN و Surfshark

اگر شما از بیننده‌های مکرر کانال‌های YouTube مبتنی بر بازی هستید، احتمالاً نام Express VPN را شنیـده‌اید. زیرا بسیاری از سازندگان محتوا تبلیغات حمایت شـده برای این سرویس را نشان می‌دهند. خبر خوب این است که Express VPN در واقع یکی دیگر از انتخاب های درخشان برای یک VPN است. که برای بازی طراحی شـده است. نکته اصلی فروش VPN این است که اکثر مزایایی را که با Nord VPN به دست می آید، اما با چند ایراد دریافت خواهیـد کرد. سرعت ها کمی پایین تر است و شما فقط می توانید پنج دستگاه متفاوت از شش دستگاه Nord VPN متصل به VPN داشتـه باشید که ممکن است برای شما تفاوت ایجاد کند.

افتخار بهترین VPN گیمینگ 2022 بعدی به Surfshark خواهـد رسید. یکی دیگر از موارد مورد علاقه در بین گیمرها، این سرویس در حال حاضر حتی یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه را برای IOS، Android و Mac به شما ارائه می دهد. اگر می‌خواهیـد یک VPN برای بازی‌های موبایل داشتـه باشید، Surfshark می‌تواند مکانی عالی برای شروع باشد. حتی اگر هنوز کاملاً مطمئن نیستید که واقعاً چه VPN می‌خواهیـد. نسخه آزمایشی رایگان این فرصت را به شما می دهد که سرویس را آزمایش کنید. و سپس اگر آن را به اندازه سایر VPN هایی که می توانید دریافت کنید دوست ندارید، می توانید به سرعت اشتراک تکراری را قبل از تمدید آن پس از آزمایش لغو کنید. در کنار این، 30 روز ضمانت بازگشت وجه برای همه VPN های ذکر شـده نیز وجود دارد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت