ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الماس رایگان از سرور ادونس

آموزش گرفتن الماس رایگان از سرور ادونس OB41 فری فایر

ahmadian

چگونه می توان از OB41 Advance Server فری فایر الماس رایگان دریافت کرد؟

در اینجا یک راهنمای کامل برای الماس رایگان از سرور ادونس OB41 فری فایر در حال انجام است.

تلاش برای الماس رایگان زمانی که شما یک بازیکن فری فایر باشید هرگز به پایان نمی رسد. این ارز باید با پول نقد واقعی خریداری شود و گیمرها برای خرید بیشتر آیتم های داخل بازی به آن نیاز دارند. به همین دلیل است که آنها به دنبال همه راه های ممکن برای به دست آوردن آن بدون صرف هزینه هستند. خوشبختانه، Advance Server یک روش برای به دست آوردن ارز ارائه می دهد.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

Garena یک برنامه شکارچی اشکال دارد که در آن بازیکنان فرصتی برای دریافت الماس در حساب جهانی خود دارند. با این حال، ارز را تضمین نمی کند.

مقالات مرتبط »    5 نکته Free Fire برای فرود بی نقص

Bug Hunter الماس رایگان از سرور ادونس OB41  فری فایر را ارائه می دهد

Garena جایزه شکارچی اشکالات را از طریق سرور پیشرفته OB41 Fire ارائه می دهد. شما اساسا باید یک اشکال ناشناخته را گزارش دهید و به عنوان مشارکت کننده اصلی، 1000 الماس به حساب خود ارسال می شود. با این حال، ارز شما تضمین نمی شود.

با توجه به اینکه احتمالاً هنگام آزمایش ویژگی‌های جدید این سرور پیشرفته با بیش از چند باگ و اشکال مواجه خواهید شد، مطمئناً ارزش تلاش را دارد. در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای گزارش اشکالات دنبال کنید:

مرحله 1: پس از دسترسی به حساب کاربری خود به بخش گزارش اشکال بروید.

مرحله 2: جزئیات، از جمله شرح اشکال، مدل تلفن و همچنین UID Advance Server را ارائه دهید.

مرحله 3: علاوه بر این، باید پیوندهای ویدیویی و تصاویر را برای تهیه نسخه پشتیبان از گزارش خود ارائه دهید.

در نهایت روی دکمه Finish کلیک کنید تا گزارش ارسال شود. از طریق قسمت Bug History می توانید لیست اشکالات ارسالی را بررسی کنید.

تاریخ شروع و پایان سرور  Fire OB41 Advance

سرور پیشرفته OB41 در تاریخ 21 ژوئیه 2023 شروع به کار کرد. و تا 8 آگوست 2023 (سه شنبه، ۱۷ مرداد) – که فقط چند روز قبل از به‌روزرسانی رسمی است – اجرا خواهد شد. در طول این مرحله، می‌توانید به یافتن و گزارش اشکالات در مشتری کمک کنید تا شانس دریافت الماس را داشته باشید. همچنین می توانید در مورد ویژگی های جدید در خود این سرور پیشرفته بازخورد ارائه دهید.

چگونه Advance Server 2023 فری فایر را دانلود کنیم؟

برای دانلود فایل APK سرور ادونس فری فایر در سال 2023 می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: پس از فرود در وب سایت Advance Server (ff-advance.ff.garena.com)، از طریق فیس بوک یا گوگل در سایت رسمی وارد شوید.

مرحله 2: شما باید یک آدرس ایمیل فعال برای راه اندازی حساب خود ارائه دهید. یا می توانید با استفاده از هر یک از گزینه ها وارد شوید.

مرحله 3: پس از تصویب درخواست، کد فعال سازی را دریافت خواهید کرد. صرف نظر از این تصمیم، می توانید فایل APK سرور ادونس فری فایر را با کلیک بر روی گزینه مربوطه دانلود کنید.

فایل‌های APK Advance Server معمولاً در روز شروع سرور برای دانلود در دسترس هستند.

کاربرد سرور ادونس FF چیست؟

به گفته وب سایت رسمی، Free Fire’s Advance Server برنامه ای است که بازیکنان می توانند جدیدترین ویژگی هایی را که هنوز در این بازی منتشر نشده است، امتحان کنند. چند روز قبل از به روز رسانی راه اندازی می شود و اساساً به عنوان یک برنامه بتا برای گیمرها عمل می کند.

قوانین این کلاینت ساده است: برای ورود به آن باید از یک کد فعال سازی استفاده کنید. سپس، می توانید به ویژگی های آن دسترسی داشته باشید. پس از پایان سرور Advance، داده های آن حذف خواهد شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت