ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 21

آموزش کامل نحوه دریافت پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان

چگونه پوسته رایگان Clash of Clans Dragon Champion را دریافت کنیم؟

اگر مایل به خرید پاس گلد برای دریافت پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز نیستید، می‌توانید با دنبال کردن مراحلی که در این مقاله توضیح داده شده است، آن را به صورت رایگان تهیه کنید.

سوپرسل رویدادی با مضمون اژدها به نام جشنواره اژدها، جشن سال نو قمری و معرفی پوسته های مختلف قهرمان، مانند پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز، منتشر کرد. این رویداد بسیار شبیه رویداد اخیر کوکی رامبل است. که در آن یک Dragon Pinata در دهکده خانگی وجود دارد که پاکت های قرمز تولید می کند. جمع آوری این ارزهای انحصاری رویداد شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو می برد. و جوایز متعددی مانند مدال اژدها را به همراه دارد.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

رویدادجشنواره اژدها پوسته هایی با تم اژدها برای همه قهرمانان کلش اف کلنز معرفی کرده است. می‌توانید از طریق مدال‌های دراگون، پوسته Grand Warden’s Dragon Warden را از فروشگاه تزیدر شاپ دریافت کنید. اما پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز در مسیر پاداش پریمیوم فصلی موجود است.

مقالات مرتبط »    5 بهترین آیتم های جشنواره اژدها در کلش اف کلنز که نباید از دست بدهید

چگونه پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز را بصورت رایگان دریافت کنیم؟

یکی از تولیدکنندگان محتوای کلش اف کلنز، @ClashDotNinja، که علاقه مندان به COC را برای اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به بازی در جریان قرار می‌دهد، اخیراً پستی منتشر کرده است. که یک پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز را بصورت رایگان به شما هدیه می‌دهد.

شایان ذکر است که از آنجایی که علامت زودیاک این تقویم سال قمری اژدها است، توسعه دهنده چندین پوسته و سرباز را با مضمون مشابه منتشر کرده است.

بخشی از این موارد اضافه شده، پوست قهرمان اژدها است. که از طرح رنگی لاجوردی پیروی می کند و به جای نیزه، یک اسلحه برای رویال چمپیون به عنوان سلاح دارد. علاوه بر این، دارای ماسک اژدها برای قهرمان است که ظاهر پوست را بیش از پیش برجسته می کند.

چگونه یک پوسته رایگان قهرمان اژدها کلش اف کلنز برنده شوید؟

برای به دست آوردن پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان، باید در هدایایی که توسط @ClashDotNinja در حساب X او برگزار می‌شود، شرکت کنید.

در زیر مراحل شرکت در این رویداد و شانس برنده شدن پوسته آمده است:

  • مرحله 1: X را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: روی دکمه دنبال کردن در نمایه سازنده ضربه بزنید.
  • مرحله 3: پستی را پیدا کنید که پوسته رایگان را ارائه می دهد.
  • مرحله 4: نظر خود را در مورد پست بگذارید و آن را ریتوئیت کنید.

این مراحل را دنبال کنید و شانس برنده شدن پوسته Dragon Champion را خواهید داشت. برندگان در 14 فوریه 2024 ساعت 12:00 (UTC+0) اعلام خواهند شد. آنها یک کد دریافت می کنند تا در فروشگاه درون بازی جایگذاری شود.

چگونه پوسته کلش اف کلنز Dragon Warden را بدست آوریم؟

پوست Dragon Warden را می توانید از فروشگاه Home Village’s Trader Shop خریداری کنید. که قیمت آن 4650 مدال دراگون است. شما می توانید این مدال ها را با جمع آوری پاکت های قرمز از Dragon Pinata در روستای خانه خود جمع آوری کنید. علاوه بر این، می‌توانید این پاکت‌ها را از طریق حملات چند نفره غارت کنید و در مسیر پاداش رویداد پیشرفت کنید. که جوایز مختلفی از جمله مدال‌های اژدهای کلش اف کلنز را به همراه دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت