ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین آیتم های جشنواره اژدها

5 بهترین آیتم های جشنواره اژدها در کلش اف کلنز که نباید از دست بدهید

پنج بهترین آیتم ایونت Dragon Festival در کلش اف کلنز را دریافت کنید

این مقاله پنج مورد از بهترین آیتم های جشنواره اژدها در کلش اف کلنز را فهرست کرده است که نباید آنها را از دست بدهید.

رویداد دراگون فستیوال کلش آف کلنز به عنوان بخشی از جشن سال نو قمری در حال برگزاری است. از آنجایی که علامت زودیاک این سال چینی اژدها است، موضوع رویداد نیز به همین صورت است. این دارای Dragon Pinata در دهکده خانگی است – که پاکت قرمز کلش آف کلنز، یک ارز منحصر به فرد برای رویدادها را تولید می کند. همچنین می توانید با انجام حملات چند نفره آن را از پایگاه های دشمن غارت کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

جمع‌آوری این پاکت‌ها، شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو می‌برد و جوایزی را به همراه دارد. از جمله سربازان با زمان محدود و ارز انحصاری رویداد دیگری، مدال‌های اژدها. از این مدال ها برای خرید انواع انحصاری موجود در فروشگاه تریدر هوم ویلج، استفاده می شود. مانند تجهیزات جدید آرچر کوئین و پوسته گرند واردن.

جشنواره اژدها کلش اف کلنز آیتم های بی شماری را ارائه می دهد که می تواند شما را در مورد اینکه کدام یک را خریداری کنید سردرگم کند

مقالات مرتبط »     تسلط بر رویداد جشنواره اژدها کلش اف کلنز : نکات، استراتژی‌ها و پاداش‌ها

سلب مسئولیت:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه نویسنده را منعکس می کند.

5 بهترین آیتم های جشنواره اژدها در کلش اف کلنز که نباید از دست بدهید

1) Azure Dragon

واحد انحصاری رویداد، Azure Dragon، یکی از بهترین آیتم های جشنواره اژدها در کلش اف کلنز است. از آنجایی که علامت زودیاک تقویم چینی 2024 اژدها است، سوپرسل آن را به عنوان سرباز با زمان محدود در عنوان منتشر کرده است. شما باید بیش از 3000 پاکت قرمز جمع آوری کنید تا این نیرو را از مسیر جایزه جشنواره کلش اف کلنز دراگون به دست آورید.

Azure Dragon قوی تر از Electro Dragons است. زیرا تعداد HP بالاتر و زمان آموزش کمتری دارد. علاوه بر این، مانند دومی، اولی می تواند چندین هدف را پشت سر هم مورد حمله قرار دهد.

2) Firecracker

فشفشه یکی دیگر از نیروهای انحصاری در جشنواره اژدها کلش اف کلنز است که در مسیر پاداش رویداد موجود است. او در پرتاب آتش سوزی مهارت دارد، که به چندین هدف آسیب می رساند. با این حال، در حین انجام این کار، پس زدن حمله او را کمی به عقب هل می دهد.

Firecracker زمان تمرین کم، سرعت حرکت بالا دارد و می تواند حملات زمینی و هوایی را نیز انجام دهد. شما باید 1000 پاکت قرمز جمع آوری کنید تا سربازان را از مسیر پاداش رویداد به دست آورید.

3) Frozen Arrow

فستیوال دراگون کلش آف کلنز تجهیزات قهرمانی جدیدی به نام فلش منجمد را معرفی کرده است. این یکی از بهترین آیتم های جشنواره اژدها است که این رویداد به ارمغان آورده و برای به دست آوردن آن به 3100 مدال اژدها نیاز دارید.

این تجهیزات یک توانایی غیرفعال را به ملکه کماندار ارائه می دهد و به او اجازه می دهد تا اهداف خود را کاهش دهد. مدت زمان کند شدن آن 0.75 ثانیه است و همچنین DPS ملکه را تا 35 افزایش می دهد.

4) Dragon Warden skin

همانطور که از نامش پیداست، Dragon Warden یک پوسته Grand Warden با تم اژدها است. کلکسیونی افسانه‌ای، این آیتم دارای طرح رنگی لاجوردی است و به جای کتاب در دست نگهبان، صدف با مروارید دارد.

پوست در فروشگاه تریدر موجود است و 4650 مدال اژدها قیمت دارد. به دلیل قیمت بالای آن، بازیکنان بدون Event Pass نمی‌توانند آن را به دست آورند. زیرا فقط می‌توانند 3100 مدال اژدها را جمع‌آوری کنند.

از طرف دیگر، بازیکنان دارای Event Pass می توانند بیش از 5000 مدال اژدها را جمع آوری کنند. حتی بعد از خرید پوست هم انگار یک مشت مدال برایشان باقی مانده است. با در نظر گرفتن این موضوع، آنها باید به خرید تجهیزات Frozen Arrow به جای پوست فکر کنند. زیرا اولی مفیدتر است.

5) Event souvenir

پس از خرید آیتم های رویداد فستیوال کلش آف کلنز دراگون، می توانید به سراغ هر یک از سوغاتی های رویداد بروید. مانند Lucky Anchor و Crab at Home. همچنین، پوشش دادن مسیر پاداش رویداد با جمع‌آوری پاکت‌های قرمز، سوغاتی‌هایی مانند مجسمه بچه اژدها و اژدها پیناتا به ارمغان می‌آورد.

لنگر خوش شانس و خرچنگ در خانه، موجود در فروشگاه معامله گر، 1025 مدال اژدها قیمت دارند. دو سوغاتی دیگر جشنواره اژدها در کلش اف کلنز، مجسمه بچه اژدها و اژدها پیناتا، به ترتیب به 7000 و 16000 پاکت قرمز نیاز دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت