ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویال پس ارزان

چگونه در کلش رویال ، رویال پس ارزان دریافت کنیم ؟

چگونه در کلش رویال Pass Royale را با قیمت ارزان دریافت کنیم؟

در این مقاله به همه موارد مربوط به استفاده از اعتبار گوگل پلی در بازی کلش رویال و دریافت رویال پس ارزان می پردازیم.

کلش رویال عنوانی محبوب برای گیمرهای موبایل در سراسر جهان بوده است. اخیراً، سوپرسل قدمی فراتر برداشته و کلش رویال را در بازی‌های Google Play روی رایانه شخصی ادغام کرده است و فرصت‌های جدیدی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا از بازی در صفحه نمایش بزرگ‌تر لذت ببرند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

یکی از مزایای هیجان انگیز این ادغام، امکان دریافت Pass Royale با قیمتی با تخفیف یا حتی به صورت بالقوه به صورت رایگان، به لطف پیشنهادی از Google Play Games است.

مقالات مرتبط »   کلش رویال قهرمان جدید Little Prince را منتشر کرد: توانایی ها، نحوه باز کردن قفل و …

رویال پس ارزان ، وایلد کارت و … در کلش رویال

در حالی که هر بازیکن ترجیحات خود را دارد، چند راه پیشنهادی برای استفاده حداکثری از این اعتبار رایگان وجود دارد.

1) Diamond Pass Royale

نوامبر فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در Pass Royale است. با بهره مندی از این Pass، بازیکنان می توانند به سرعت شازده کوچولو که اخیراً منتشر شده است را بالا ببرند و Archers تکامل یافته را برای بهبود گیم پلی خود باز کنند. اگرچه این اعتبار ممکن است تمام قیمت Pass Royale را پوشش ندهد، تخفیف همچنان می تواند آن را به یک پیشنهاد جذاب تبدیل کند.

2) کارت های الیت وایلد

کسانی که به دنبال ارتقاء کارت های سطح 14 به سطح 15 هستند می توانند به راحتی با به دست آوردن 50000 EWC که یک آیتم جادویی است به هدف خود برسند. به دست آوردن 50K Elite Wild Cards با اعتبار بازی‌های Google Play، بسته به منطقه آنها، ارزان‌تر و حتی رایگان است.

3) پیشنهادات ویژه

فروشگاه در کلش رویال هر از گاهی پیشنهادهای واقعی ارائه می دهد. بنابراین، توجه به یک تخفیف عمده می تواند به طور جدی به بازیکنان در تلاش خود برای تبدیل شدن به بهترین در عرصه کمک کند.

مراحل استفاده از اعتبار بازی‌های Google Play

1) بازی های Google Play را در رایانه شخصی خود دانلود کنید

دانلود پلتفرم بازی‌های Google Play در رایانه شخصی اولین قدم برای استفاده از اعتبار است که به راحتی از طریق فروشگاه Google Play قابل انجام است.

۲) کلش رویال را نصب کنید

پس از نصب Google Play Games، بازی را دانلود و نصب کنید.

3) کلش رویال را باز کنید

برنامه را از طریق پلتفرم Google Play Games راه اندازی کنید.

4) پیشنهاد خود را انتخاب کنید

پیشنهادهای موجود را مرور کنید. موردی را انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت دارد. و برای ادامه آن پیشنهاد را انتخاب کنید. در طول فرآیند پرداخت Google Play، متوجه بخشی خواهید شد که جزئیات تخفیف های اعمال شده را نشان می دهد. دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز مطابق انتظار است و خرید خود را تأیید کنید.

نتیجه گیری

بازیکنان اکنون این شانس را دارند که با پیشنهاد اعتباری سخاوتمندانه گوگل پلی رویال پس ارزان را با تخفیف یا حتی به صورت رایگان به دست آورند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت