ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
قهرمان جدید کلش رویال

شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال معرفی شد : توانایی ها و نحوه باز کردن قفل

کلش رویال قهرمان جدید Little Prince را منتشر کرد: توانایی ها، نحوه باز کردن قفل و …

این مقاله به تمام جزئیات مربوط به شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال می پردازد.

علاقه مندان به بازی کلش رویال دلیلی برای خوشحالی دارند! زیرا پرنسس کوچک مورد انتظار وارد بازی شده است. با هزینه اکسیر سه، این افزوده شیطنت آمیز جدید قرار است ویرانی در عرصه ایجاد کند. زرادخانه این قهرمان که مجهز به کمان پولادی مخصوص است، وعده می دهد تا زمانی که ثابت بماند، شلیک را تسریع کند.

مقالات مرتبط »     5 بهترین اسپوکی کارت ها در رویداد گولسویل کلش رویال و قدرت های ویژه آنها

هر آنچه باید در مورد شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال بدانید

توانایی نجات سلطنتی

شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال به توانایی قدرتمندی به نام نجات سلطنتی مجهز شده است. این توانایی را می توان با هزینه سه اکسیر فعال کرد. هنگامی که تحریک می شود، محافظ سلطنتی را به نبرد فرا می خواند. این متحد قدرتمند وارد عرصه می شود و از میان هر دشمنی که در مسیرش باشد با بولدوزر می زند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

پس از رسیدن به شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال او شمشیر عظیم خود را به دست می گیرد و عملاً به عنوان نگهبان او عمل می کند. با مجموعه قابل توجهی از امتیازات ضربه، او می تواند مقدار قابل توجهی آسیب را جذب کند و به قهرمان زمان ارزشمندی برای ایجاد ویران کردن می دهد.

یک قهرمان منحصر به فرد دو تایی

چیزی که شازده کوچولو را متمایز می کند این واقعیت است که کارت اولین قهرمان بازی است. این بدان معنی است که برای هزینه نسبتاً کم استقرار، بازیکنان از مزیت کنترل دو نیرو در یک کارت برخوردار می شوند.

این ویژگی منحصر به فرد، شازده کوچولو را به نیرویی هولناک تبدیل می کند.

چگونه قفل شازده کوچولو ، قهرمان جدید کلش رویال را باز کنیم؟

خبر خوب برای بازیکنان کلش رویال این است که باز کردن قفل شازده کوچولو نیازی به حفاری در ذخایر اکسیر آنها ندارد. این به عنوان یک افزودنی رایگان برای همه بازیکنان بازی ارائه می شود.

هنگامی که رویداد Ghoulsville به پایان می رسد و فصل جدیدی در 6 نوامبر 2023 آغاز می شود بازیکنانی که به سطح پادشاهی 11 یا بالاتر دست یافته اند، دکمه ای مزین به آرم قهرمان را در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش خود پیدا می کنند. با کلیک بر روی این دکمه به آنها امکان دسترسی فوری به قهرمان می دهد.

نبردهای آموزشی برای تسلط

برای کمک به بازیکنان برای سازگاری با توانایی‌های شازده کوچولو و آزاد کردن پتانسیل کامل او، کلش رویال سه نبرد آموزشی را ارائه می‌دهد. این نبردها فرصتی را برای بازیکنان فراهم می کند تا با مکانیک قهرمان آشنا شوند و استراتژی های برنده را طراحی کنند.

به عنوان یک امتیاز اضافی، تکمیل این نبردهای آموزشی به بازیکنان با یک جایزه منحصر به فرد تزئین بنر نبرد پاداش می دهد.

چگونه با شازده کوچولو مقابله کنیم؟

بازیکنان هنگام رویارویی با شازده کوچولو، چند گزینه استراتژیک برای مقابله با افزایش سرعت او دارند. یک زاپ، لاگ یا هر کارت دیگری با اثر وقفه‌ای مشابه می‌تواند هجوم او را کند کند.

از طرف دیگر، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که به حمله بروند و قبل از اینکه بتواند آسیب قابل توجهی وارد کند، او را نابود کنند.

معرفی شازده کوچولو یک نقطه عطف هیجان انگیز برای علاقه مندان به کلش رویال به ویژه پس از رویداد اخیر Spooky Card است. بنابراین، آماده شوید و آماده شوید تا شرارت و ضرب وشتم قهرمان را در نبردهای خود از بین ببرید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت