ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت الوک بیدار

آموزش کامل نحوه دریافت الوک بیدار در فری فایر مکس

ahmadian

چگونه Awakened Alok را در Free Fire MAX دریافت کنیم؟

مقاله زیر یک نمای کلی از باز کردن قفل و نحوه دریافت الوک بیدار در فری فایر مکس ارائه می دهد.

Alok یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های Free Fire، است. گارنا پیش از این اعلام کرده بود که فرم Awakened از الوک به عنوان بخشی از آپدیت OB41 معرفی شده است. با این حال، این شخصیت درست پس از انتشار پچ در ماه مه قابل دسترسی نبود. اکنون با آغاز جشن های ششمین سالگرد، در نهایت می توانید آن را دریافت کنید.

برای خرید جم فری فایر با آیدی کافیست وارد سایت ارزان جم شوید.

برخلاف شخصیت‌های معمولی، نمی‌توانید نسخه Awakened را از فروشگاه خریداری کنید. در عوض، برای تهیه آنها باید ماموریت هایی را انجام دهید.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت 6666 الماس رایگان، ووچرهای حلقه توکن یا حداکثر 16000 طلا در FF MAX

الوک بیدار در فری فایر مکس در دسترس می شود

دریافت الوک بیدار در فری فایر مکس شبیه هر شخصیت بیدار دیگری است. شما باید با Alok یا مهارت او بازی کنید – ضربان را رها کنید و مجموعه خاصی از ماموریت های بیداری را کامل کنید.

اینها ممکن است شامل انجام یک مسافت دویدن خاص، حذف حریفان با اسلحه های گرم خاص یا حتی کمک به هم تیمی ها باشد. شما همچنین می توانید ماموریت ها را با استفاده از طلا به روز کنید در صورتی که این ماموریت ها دشوار است. پس از تکمیل آنها، یک نشان ویژه Alok Awakening دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید از طریق بخش گرافیتی جشن های ششمین سالگرد به دست آورید.

وقتی نمادهای بیداری کافی دارید، می توانید روی قسمت های مختلف کارت ضربه بزنید تا قفل فصل های بیداری باز شود. هنگامی که تمام فصل ها باز شدند، دریافت الوک بیدار امکانپذیر خواهد شد.

مراحل دریافت الوک بیدار در فری فایر مکس

در اینجا یک روش ساده وجود دارد که می توانید برای دریافت الوک بیدار در فری فایر مکس دنبال کنید:

مرحله 1: پس از انجام ماموریت های خاص Awakening، به بخش شخصیت های حساب کاربری دسترسی پیدا کرده و شخصیت Alok را انتخاب کنید.

مرحله 2: گزینه Awakening را برای بارگذاری یک رابط جدید انتخاب کنید.

مرحله 3: روی دکمه ادعا کلیک کنید تا نشان بیداری Alok را دریافت کنید. می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن قفل فصل خاص Awakening استفاده کنید.

به طور مشابه، قفل تمام شخصیت ها را برای دریافت Awakened Alok باز کنید.

توانایی The Awakened Alok در فری فایر مکس

همانطور که شخصیت را بیدار می کنید، یک توانایی اضافی نیز دریافت می کنید. در مورد الوک Awakened به آن Party Remix می گویند. این توانایی ارتباط نزدیکی با توانایی Alok دارد – Drop the Beat. وقتی توانایی اصلی Alok را تغییر دهید، نت های موسیقی را 2 متر پشت سر خود رها می کنید. مدت زمان این نت‌ها پنج ثانیه است و وقتی هم تیمی‌های شما آن‌ها را برمی‌دارند، همان اثر هاله را دریافت می‌کنند.

آنها علاوه بر دریافت 3 اسب بخار در ثانیه، 15 درصد افزایش سرعت حرکت را دریافت خواهند کرد. بنابراین، هنگامی که بعد از باز کردن قفل نسخه Awakened، Alok را تجهیز می کنید، طبق معمول از مزایای Drop the Beat بهره مند خواهید شد. در همان زمان، هم تیمی های شما یک مزیت اضافی دریافت خواهند کرد. در نتیجه، منطقی است که بگوییم آلوک بیدار مزیتی برای مسابقات دو نفره و تیمی فراهم می کند. با این حال، هیچ امتیازی در بازی های انفرادی وجود نخواهد داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت