ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الماس رایگان در فری فایر

نحوه دریافت 6666 الماس رایگان در فری فایر مکس (یا حداکثر 16000 طلا)

ahmadian

نحوه دریافت 6666 الماس رایگان، ووچرهای حلقه توکن یا حداکثر 16000 طلا در Free Fire MAX

در اینجا توضیح مفصلی درباره نحوه تکمیل رویداد Gather For The Prize و دریافت 6666 الماس رایگان در فری فایر مکس ارائه شده است.

Garena به بازیکنان این شانس را داده است که 6666 الماس، کوپن حلقه توکن یا 16000 طلا در رویداد Gather For The Prize به عنوان بخشی از جشن ششمین سالگرد در Free Fire MAX برنده شوند. اجرای رویداد وب در نگاه اول پیچیده به نظر می رسد، اما تنها کاری که باید انجام دهید جمع آوری و ارسال کمک برای کسب جوایز متعدد است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

در حالی که شما فقط شانس دریافت الماس را دارید، سایر موارد برای گرفتن نیز بسیار جذاب هستند.

مقالات مرتبط »    تقویم casual mode فری فایر مکس جدید منتشر شد : فهرست حالت های آینده

رویداد Gather For The Prize جدید نسخه مکس فرصتی برای دریافت الماس رایگان در فری فایر فراهم می کند

رویداد جدید Gather For the Prize فری فایر مکس در 7 ژوئیه 2023 پخش شد. و تا 19 ژوئیه 2023 (چهارشنبه، ۲۸ تیر) برای همه در سرور هند قابل دسترسی خواهد بود. به عنوان بخشی از رویداد جدید، باید از دوستان و جامعه خود بخواهید کمک به جمع آوری امتیاز پیشرفت با دریافت کمک از بازیکن موجود 1 امتیاز و از بازیکن بازگشته 5 امتیاز دریافت خواهید کرد.

پس از جمع آوری 100 امتیاز پیشرفت، می توانید جایزه بزرگ جشن ششمین سالگرد را دریافت کنید. با این حال، مهم است که تأکید کنید که شما می توانید تنها یک جعبه از این رویداد را دریافت کنید.

پس از آن می توانید جعبه را باز کنید تا شانس برنده شدن 6666 الماس رایگان در فری فایر مکس، کوپن حلقه رمزی یا حداکثر 16000 طلا را داشته باشید. جوایز به‌طور تصادفی از جعبه حذف می‌شوند، بنابراین شما فقط فرصتی برای دریافت ارز ممتاز درون بازی خواهید داشت.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید برای کمک به دوستان خود به عنوان بخشی از این رویداد، جوایز نقطه عطف مختلفی کسب کنید. در اینجا الزامات و هزینه های رایگان مربوط به این رویداد آمده است:

  • به 1 دوست کمک کنید تا Bonfire رایگان دریافت کند
  • به 5 دوست کمک کنید تا 2 برابر غذای حیوان خانگی رایگان دریافت کنند
  • به 10 دوست کمک کنید تا طلای 300x رایگان دریافت کنند
  • به 15 دوست کمک کنید تا 1000x طلای رایگان دریافت کنند
  • به 20 دوست خود کمک کنید تا یک کوپن الماس رویال رایگان دریافت کنند

بنابراین، شما می توانید موارد اضافی را فقط با کمک به 20 نفر از دوستان خود برنده شوید. با این حال، یک هشدار وجود دارد! فقط کسانی که به سطح 11 رسیده اند واجد شرایط کمک به دیگران هستند.

گام‌هایی برای داشتن شانس به دست آوردن ۶۶۶۶ الماس رایگان در فری فایر مکس، ووچرهای حلقه توکن یا حداکثر ۱۶۰۰۰ طلا در نسخه مکس

در اینجا مراحلی وجود دارد که ممکن است برای شانس دریافت 6666 الماس رایگان در فری فایر مکس، کوپن حلقه رمز یا حداکثر 16000 طلا دنبال کنید:

مرحله 1: به حساب خود دسترسی پیدا کنید و رابط رویداد 6th Anniversary را بارگیری کنید.

مرحله ۲: تب Rank Protection را انتخاب کرده و گزینه Gather For The Prize را انتخاب کنید.

مرحله 3: از دوستان خود و در رسانه های اجتماعی کمک بخواهید.

هنگامی که پیشرفت به صد رسید، می توانید برای دریافت جعبه جشن ششمین سالگرد به همان رابط دسترسی داشته باشید. می توانید آن را باز کنید تا جوایز خود را مطالبه کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت