ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
پوسته ملکه اژدها کلش

آموزش کامل نحوه دریافت پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان

چگونه یک پوسته رایگان کلش اف کلنز Dragon Queen دریافت کنیم؟

اگر نمی‌خواهید این پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز را از دست بدهید، اما نمی‌توانید آن را بخرید، این شانس وجود دارد که بتوانید آن را رایگان بگیرید.

یک رویداد با مضمون اژدها، جشنواره اژدها، اکنون در حال انجام است. و پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنزرا ارائه می دهد. این رویداد جشن سال نو قمری را نشان می‌دهد و مانند رویداد اخیر کوکی رامبل عمل می‌کند. که در آن یک Dragon Pinata در هوم ویلج که پاکت‌های قرمز تولید می‌کند، نمایش داده می‌شود. جمع‌آوری این پاکت‌ها شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو می‌برد. و آیتم‌های مختلفی از جمله ارز انحصاری رویداد، مدال اژدها را به دست می‌آورد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

رویداد دراگون فستیوال برای هر قهرمان کلش آف کلنز پوسته هایی با تم اژدها آورده است. پوسته بربرین کینگ هنوز ارائه نشده است. اما می توانید سه پوسته دیگر را از طریق روش های مختلف خریداری کنید.

پوسته های Grand Warden و Royale Champion در کلش اف کلنز به ترتیب در تریدر شاپ و پیست پاداش پریمیوم فصلی در دسترس هستند. از طرف دیگر، پوسته آرچر کوئین را فقط می توان از فروشگاه درون بازی خریداری کرد. قیمت آن 899 روپیه است.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت پوسته قهرمان اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان

چگونه پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز را بصورت رایگان دریافت کنیم؟

علامت زودیاک این تقویم سال قمری اژدها است. در نتیجه سوپرسل به تمام نیروها و پوست هایی که در رویداد فعلی منتشر شده اند، موضوعی اژدها داده است.

بخشی از این آیتم‌های جدید، پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز است. که از طرح رنگی لاجوردی پیروی می‌کند و دارای سر اژدهای خیره‌کننده با چشم‌های درخشان روی فلش ملکه است.

شما می توانید بدون خرج کردن یک پنی، پوست این ملکه تازه را به دست آورید. زیرا کنی جو، استریمر محبوب کلش اف کلنز، که اغلب راهنماها و اخبار مربوط به بازی را آپلود می کند، اخیراً پستی را در حساب X خود منتشر کرده است. که در آن یک پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان به شما هدیه می دهد.

چگونه یک پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز بصورت رایگان برنده شوید؟

برای گرفتن پوسته تازه ملکه اژدها، باید در هدایایی که کنی جو در حساب X خود برگزار می کند، شرکت کنید.

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای شرکت و شانس بردن پوست وجود دارد:

  • مرحله 1: X را در دستگاه خود باز کنید
  • مرحله 2: “Kenny Jo” را جستجو کنید و نمایه او را پیدا کنید
  • مرحله 3: حساب کاربری را دنبال کنید و پستی را که به رایگان ارائه می دهد، ریتوئیت کنید

پس از انجام این مراحل برای هدیه ثبت نام خواهید کرد. برندگان در 17 فوریه 2024 اعلام خواهند شد. در صورت برنده شدن پوسته، از طریق پیام های مستقیم به شما اطلاع داده می شود. بنابراین باید DM خود را باز داشته باشید. علاوه بر پیروی از این مراحل، می‌توانید با جمع‌آوری امتیاز Play در فروشگاه گوگل پلی، پوست را نیز به دست آورید.

جدا از برنامه‌های قابل دانلود، فروشگاه گوگل پلی وظایفی را نیز به کاربران اختصاص می‌دهد. که می‌توان آن‌ها را طی چند روز تکمیل کرد تا جوایزی دریافت کنند. این کارها را تکمیل کنید و توکن های درون برنامه ای به نام Play Points دریافت خواهید کرد.

کارها شامل نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز و در نهایت ارسال یک بررسی بر اساس تجربه شما با برنامه است. امتیازهای Play را که دریافت می‌کنید می‌توانید نقد کنید یا برای خرید پوسته ملکه اژدها کلش اف کلنز استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت