ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چکمه طلایی کلش

نحوه دریافت 270 چکمه طلایی کلش اف کلنز به صورت رایگان

چگونه 270 Golden Boots کلش اف کلنز را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

چکمه طلایی کلش اف کلنز بخش مهمی از رویداد جاری کلش با هالند است. این به عنوان یک مدال مخصوص رویداد عمل می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا آیتم های مختلف درون بازی را از فروشگاه Trader در خارج از دهکده خریداری کنند. چنین اقلامی از جدیدترین تجهیزات Spiky Ball Hero تا Clash of Clans Archer Queen Football و چندین بسته Ores را شامل می شود.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

برای جشن گرفتن بیست و هفتمین گل فصل ارلینگ هالند، سوپرسل یک لینک کوپن رایگان منتشر کرد. و به بازیکنان 270 کفش طلا به عنوان بخشی از همکاری ماه مه 2024 با این ستاره فوتبال اعطا کرد. این مقاله مراحل مورد نیاز برای دریافت 270 چکمه طلایی کلش اف کلنز به صورت رایگان را برجسته می کند.

مقالات مرتبط »      اسکین قهرمان پادشاه فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

مراحل دریافت 270 چکمه طلایی کلش اف کلنز به صورت رایگان

در اینجا تمام مراحلی که برای جمع آوری 270 چکمه طلایی کلش اف کلنز نیاز دارید آورده شده است:

 1. با کلیک روی این پیوند، آخرین صفحه بازخرید کوپن ارائه شده توسط سوپرسل را باز کنید.
 2. پس از باز شدن صفحه، روی دکمه ادعای پاداش موجود در مرکز صفحه کلیک کنید.
 3. شما به برنامه Clash of Clans هدایت می شوید که در آنجا یک درخواست ظاهر می شود. برای دریافت جایزه کافی است روی دکمه Claim کلیک کنید.

با این حال، رویداد جاری Clash with Haaland تا چند روز دیگر به پایان می رسد. بنابراین، شما باید به زودی جایزه 270 چکمه طلایی کلش اآف کلنز را دریافت کنید.

چند مرحله عیب یابی

گاهی اوقات، بازیکنان به دلایل مختلف هنگام تلاش برای دریافت پاداش خود با استفاده از کوپن گیر می کنند. در چنین مواردی، مراحل عیب‌یابی زیر ممکن است چنین مشکلاتی را حل کند:

 • دستگاه تلفن همراه خود را مجددا راه اندازی کنید:
  استفاده از روش بی‌اهمیت راه‌اندازی مجدد دستگاه می‌تواند به شما در حذف کش‌های ذخیره شده در بازی کمک کند که ممکن است روند بازخرید پیشنهاد را مختل کند.
 • استفاده از اتصال اینترنت پایدار:
  اینترنت نقش حیاتی در تعیین عملکرد یک مرورگر دارد. استفاده از اتصال Wifi پایدار می تواند به شما در کاهش مشکلات مربوط به شبکه در دستگاهتان کمک کند.
 • به روز رسانی مرورگر کروم:
  فایروال ها لایه امنیتی اضافه شده در مرورگرهای موبایل هستند. آنها تجربه گشت و گذار در اینترنت را در دستگاه تلفن همراه شما تعیین می کنند. داشتن محدودیت سختگیرانه فایروال می تواند روند بازخرید پیشنهاد را مختل کند. بنابراین، باید از آخرین نسخه کروم برای حل چنین مشکلات مربوط به فناوری در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت