ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین قهرمان پادشاه فوتبال

اسکین قهرمان پادشاه فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

پوسته Football King Hero کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

جزئیات بیشتر در مورد اسکین قهرمان پادشاه فوتبال کلش اف کلنز در این مقاله ارائه شده است.

پوسته کینگ قهرمان فوتبال کلش آف کلنز یکی از جدیدترین پوسته های قهرمانی است. که سوپرسل در رابطه با رویداد در حال انجام کلش اف هالند در بازی منتشر کرده است. این اساساً یک پوسته خاص برای پادشاه بربر است که ظاهری مبتنی بر فوتبال را به قهرمان خاص ارائه می دهد. علاوه بر این، توسعه دهندگان همچنین چندین انیمیشن را برای پوست ارائه کرده اند که به جذابیت کلی افزوده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

اسکین قهرمان پادشاه فوتبال کلش اف کلنز در حال حاضر برای خرید در فروشگاه درون بازی موجود است و تا دو هفته آینده در دسترس خواهد بود.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت رایگان اسکین پادشاه ابر جوخه در کلش اف کلنز

اسکین قهرمان پادشاه فوتبال کلش اف کلنز

قیمت

اسکین قهرمان پادشاه فوتبال را می‌توانید مستقیماً از فروشگاه رسمی درون بازی در بخش «Special Offers» خریداری کنید. هزینه دقیق خرید بسته به منطقه جغرافیایی کاربر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، پوست برای کاربران در ایالات متحده 9.99 دلار و برای کسانی که در بریتانیا هستند 8 پوند هزینه خواهد داشت.

بر این اساس، اگر گیمرها زیبایی کلی ارائه شده توسط پوسته را دوست داشته باشند، می توانند نسبت به خرید آن در حساب کاربری خود اقدام کنند. در این بین، آنها ممکن است پوسته ویژه Clash of Clans King Haaland Hero را انتخاب کنند که در فروشگاه درون بازی نیز موجود است.

طراحی

اسکین قهرمان پادشاه فوتبال ظاهری کاملاً متمایز به پادشاه بربر می دهد. زیرا او در میدان جنگ با لباس فوتبال با خطوط قرمز و سفید ظاهر می شود. او همچنین یک تاج متالیک به سر می‌کند و موهایش را به صورت نان درآورده است که ظاهری شیک و جذاب به او می‌دهد. علاوه بر این، برای مطابقت با رنگ عمومی پوست، دستکش نمادین پادشاه بربر نیز قرمز رنگ شده است.

از دیگر لباس های او می توان به شورت قرمز، محافظ ساق پا فلزی و صندل اشاره کرد. همه اینها در یک ظاهر خیره کننده مبتنی بر فوتبال به اوج می رسد.

انیمیشن های اسکین قهرمان پادشاه فوتبال

انیمیشن های منحصر به فرد این پوسته جذابیت اصلی آن است و حال و هوای خاصی به پادشاه بربر در بازی می دهد. در حالی که به طور معمول در اطراف روستا قدم می زند، پوسته قهرمانی را نشان می دهد که یک توپ فوتبال را در بازوی خود حمل می کند. در این بین، وقتی روی او ضربه می‌زنید، او تشویق می‌کند و دور توپ می‌دود و دست‌هایش را باز کرده و به تقلید از یک جشن فوتبال.

پس از استقرار در یک حمله، پادشاه بربر توپ را به ساختمان های مختلف حریف می زند. هر ضربه با انیمیشن ویژه روی ساختمان ها نشان داده می شود.

پس از ناک اوت شدن در هنگام حمله، اسکین قهرمان پادشاه فوتبال به اطراف می چرخد و زانویش را نگه می دارد. سرانجام، در زمان بهبودی، پادشاه در حالی که دست خود را روی زانوهای خود قرار می دهد، بر روی محراب استراحت می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت