ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پیراهن با امضای هالند

نحوه دریافت رایگان پیراهن با امضای هالند در کلش اف کلنز

چگونه می توان پیراهن رایگان امضا شده توسط هالند را در کلش اف کلنز دریافت کرد؟

این مقاله تمام جزئیات مربوط به پیراهن با امضای هالند در کلش اف کلنز را پوشش می دهد.

سوپرسل یک پیراهن با امضای Haaland را در بازی Clash of Clans به ترتیب از طریق مسابقه ای در دسته های فیسبوک و X این بازی ارائه می کند. در این مسابقه بازیکنان باید از Barbarian Kickers برای حمله به روستاهای دیگران استفاده کنند. اینها نیروهای رویداد ویژه با زمان محدود هستند که شبیه غول فوتبال نروژی، ارلینگ هالند هستند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

او همچنین از طریق یک همکاری در رویدادهای مختلف در ماه می 2024 حضور دارد.

مقالات مرتبط »     پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

جزئیات نحوه دریافت رایگان پیراهن با امضای هالند در کلش اف کلنز

سوپرسل با آخرین پست های خود در X و فیسبوک، بازیکنان را از جزئیات رقابت در حال انجام آگاه کرد. این مسابقه با ارائه پیراهن با امضای هالند ، ستاره منچستر سیتی، از 18 می ساعت 12:00 بعد از ظهر UTC آغاز شد. و در 21 می (سه شنبه، ۱ خرداد) در همان زمان به پایان خواهد رسید.
بازیکنان 13 سال و بالاتر با تاون هال سطح 6 و بالاتر می توانند در آن شرکت کنند.

در این مسابقه شما باید با حمله به دهکده های حریف در کلن وارها، جنگ های دوستانه و/یا حملات چند نفره به سه ستاره دست پیدا کنید. حملات باید فقط با استفاده از Barbarian Kickers و چهار Heroes انجام شوند. بازیکنی که موثرترین و تاثیرگذارترین استراتژی حمله را داشته باشد، به صورت رایگان پیراهن با امضای هالند در کلش اف کلنز را به دست خواهد آورد.

نحوه شرکت در آخرین رویداد با موضوع هالند در کلش اف کلنز

اگر علاقه مند به خرید پیراهن با امضا هالند در کلش اف کلنز هستید، باید یکی از حملات 3 ستاره خود را ضبط کنید. و آن را در پست های رسمی X و فیس بوک مربوطه با برچسب #CLASHWITHHAALAND آپلود کنید. لازم به ذکر است که دو برنده وجود دارد، یکی از FB و دیگری از X انتخاب می شود.

استفاده از یک استراتژی کارآمد و منحصر به فرد، کلید برنده شدن در مسابقه است. بازیکنان باید از Barbarian Kickers در استراتژی‌های نوآورانه استفاده کنند. و بهترین ویدیوی حمله خود را قبل از پایان مسابقه ارسال کنند.

سوپرسل برندگان این مسابقه را در دسته/صفحه رسمی خود در X و فیس بوک اعلام می کند. و از طریق پیام های شخصی برای جزئیات ارسال با برندگان تماس می گیرد.

پیوندهای پست‌های رسمی که تحت آنها نظر داده می‌شود در زیر آمده است:

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت