ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی

پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Football Warden Hero کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی کلش اف کلنز، از جمله هزینه، طراحی و موارد دیگر را برجسته می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی کلش اف کلنز بخشی از رویداد با مضمون هالند در ماه مه 2024 است. این پوسته به‌عنوان پوسته‌های کمیاب افسانه‌ای طبقه‌بندی شده است. و به مجموعه پوسته‌های معتبر فوتبال در کنار همراهانی مانند پوسته‌های ملکه فوتبال، کینگ هالند و اسکین‌های قهرمان فوتبال در کلش اف کلنز می‌پیوندد. با خرید آن، Grand Warden به یک تهدید فوتبالی تبدیل می شود که شبیه ورزشکاران امروزی است.

مقالات مرتبط »     تزیینات هالند کلش اف کلنز : کمپ فوتبال، شیر پیروزی و موارد دیگر

پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی کلش اف کلنز

هزینه متغیر

این پوسته را می توان از فروشگاه درون بازی در کلش اف کلنز با هزینه متغیر بر اساس منطقه جغرافیایی بازیکنان خریداری کرد. در ایالات متحده می توان این پوسته را با قیمت 9.99 دلار از فروشگاه رسمی سوپرسل خریداری کرد.

طراحی

نگهبان بزرگ با لباس فوتبال بنفش و سفید به ظاهر تیزبین وارد میدان جنگ می شود. موهای او مرتب بسته شده است و شنل بنفش رنگی به تن دارد که ظاهری مطمئن و شیک به او می دهد.

او که با کفش های فوتبال بنفش و جوراب های سفید پوشیده شده است، واقعاً شبیه یک فوتبالیست مدرن به نظر می رسد. مدل موی مرتب و ریش او به حال و هوای اسپرت او می‌افزاید و حتی یک پارچه سفید فانتزی به دور کمرش برای تکمیل لباسش دارد که کاملاً با شورت بنفش او هماهنگ است.

انیمیشن های پوسته قهرمان نگهبان فوتبالی

همانطور که سرپرست فوتبال در دهکده قدم می زند، سه توپ فوتبال به زیبایی دور او می چرخند. وقتی بازیکنان در حالی که روی زمین است به او ضربه می زنند، او را می بینند که به طرز ماهرانه ای توپ های فوتبال را قبل از اینکه آنها را روی سرش متعادل کند، شعبده بازی می کند. گاهی اوقات، زمانی که او شناور است، ضربه زدن به او باعث می‌شود که یک چرخش به عقب انجام دهد و توپ‌های فوتبال را به‌خوبی ردیف کند.

وقتی گرند واردن در نبرد مستقر می شود، با لگد زدن به توپ های فوتبال به سمت دشمنانش با دقت و قدرت حمله می کند. هر شلیک جرقه ای ایجاد می کند تا نقطه برخورد را برجسته کند.

اگر او در جنگ ناک اوت شود، واکنش های او به این بستگی دارد که روی زمین باشد یا در هوا. روی زمین، ران خود را از درد گرفته و ناامید به زمین می خورد. در هوا در همان جا شناور می شود و پای زخمی اش را با حالتی تنش گرفته نگه می دارد.

بهبودی او پس از نبرد قابل توجه است. روی زمین، او بر روی محرابش تکیه می‌دهد و توپ‌های فوتبالش را با قاطعیت در دست گرفته است. در هوا، او برای حمایت از فوتبال خود متکی است و اراده قوی خود را به نمایش می گذارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت