ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تزیینات هالند کلش

تزیینات هالند کلش اف کلنز : کمپ فوتبال، شیر پیروزی و موارد دیگر

Haaland Decorations کلش اف کلنز : Football Camp ، Victory Milk و …

این مقاله جزئیات تمام تزیینات هالند کلش اف کلنز در بازی را برجسته می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

تزیینات هالند کلش اف کلنز بخشی از رویداد کلش با هالند است. این تزیینات از یک فوتبال ساده تا مجسمه ستاره منچستر سیتی را شامل می شود. آنها را می توان از منابع مختلفی از جمله فروشگاه معامله گر، ردیاب رویداد و چالش هالند خریداری کرد. در حالی که آنها سبک های متمایز را ارائه می دهند، موضوع فوتبال در بین همه آنها مشترک است.

مقالات مرتبط »     پوسته ملکه فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

تمام تزیینات هالند کلش اف کلنز

در اینجا تزئینات ویژه برای رویداد در حال انجام طراحی شده است:

 • کمپ فوتبال:
  این دکوراسیون دارای یک تیرک دروازه فوتبال با دروازه بان چوبی و توپ های پراکنده است. برای به دست آوردن آن، بازیکنان باید 16000 توپ فوتبال را از طریق حملات در دهکده های حریف از طریق Event Tracker جمع آوری کنند.
 • شیر پیروزی:
  در دسترس بازیکنانی است که کلش با هالند Event Pass را از فروشگاه رسمی سوپرسل خریداری کرده و 7000 توپ فوتبال جمع آوری می کنند. مجسمه شیر پیروزی از یک جام بطری شیر سنگی با دسته های طلایی بر روی یک سکوی سنگی تشکیل شده است.
 • بهترین توپ:
  این تزیینات هالند کلش اف کلنز یک فوتبال طلایی را روی پایه ای با حرف “H” روی آن به نمایش می گذارد. بازیکنان می توانند آن را برای 1025 مدال کفش طلا از فروشگاه Trader خریداری کنند.
 • چکمه طلایی:
  یکی دیگر از تزیینات موجود در فروشگاه Trader’s، کفش طلایی دارای یک صندل طلایی با گل میخ در بالای یک توپ فوتبال سنگی است. می توان آن را برای 1025 مدال کفش طلا خریداری کرد.
 • جام پیروزمند:
  این تزئین شامل یک جام سنگی با تاج طلایی، پارچه قرمز و آبی و یک ستاره طلایی است. مانند بقیه، می توان آن را برای 1025 مدال کفش طلا از فروشگاه معامله گر تهیه کرد.
 • جام جشن:
  این تزیینات هالند کلش اف کلنز را می توان با انجام چالش های مختلف هالند و جمع آوری حداقل 23 ستاره به دست آورد. دارای یک توپ فوتبال سنگی با صفحات طلایی در یک فنجان طلایی روی یک ازاره سنگی است.
 • مجسمه هالند:
  مجسمه ای از ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی را نشان می دهد که با یک پا روی توپ فوتبال عکس گرفته است. بازیکنان می توانند با کسب 35 ستاره از طریق انجام چالش های Haaland مختلف، آن را به دست آورند.
 • قطعات مختلف خانه کلن کپیتال:
  قطعات خانه Clan Capital را می توان به طور جداگانه از فروشگاه تریدر با مدال پوتین طلایی خریداری کرد. وقتی همه قسمت ها روی یک خانه نصب می شوند، سقف به یک زمین تمرین با چمن و تیرک های چوبی تبدیل می شود. دیوارها دو بنر را به نمایش می گذارند و حیاط به طور متناوب دارای یک فوتبال پرتاب است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت