ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Uzi Royale

رویداد Uzi Royale فری فایر فاش شد : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Free Fire Uzi Royale به بیرون درز کرد : جوایز، تاریخ شروع و …

جزئیات بیشتر در مورد رویداد Uzi Royale فری فایر در این مقاله ارائه شده است.

اطلاعات جدیدی در مورد فری فایر Uzi Royale منتشر شده اس. و لاک رویال خاص ممکن است در روزهای آینده آغاز شود. همانطور که از نام آن پیداست، این رویداد حول محور ارائه فرصتی به بازیکنان برای دریافت پوسته اسلحه برای Mini Uzi خواهد بود. آنها باید الماس را برای چرخیدن و گرفتن جوایز بزرگ خرج کنند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

این اطلاعات در اصل توسط یتاماینر محبوب @pureleaks_ofc در دسته رسمی اینستاگرام او منتشر شده است. این ویدئو پوسته های اصلی اسلحه را که به عنوان بخشی از Free Fire Uzi Royale در دسترس بازیکنان قرار می گیرد، به نمایش گذاشت. همچنین جوایز دیگری نیز وجود داشت که گیمرها می‌توانستند در بخش جایزه دریافت کنند.

مقالات مرتبط »     رویداد فیست رویال فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

رویداد Uzi Royale فری فایر فاش شد

طبق پست @pureleaks_ofc، رویداد Uzi Royale فری فایر در تاریخ 27 فوریه 2024 به عنوان بتل رویال اضافه شد. همچنین مشخص می کند که این رویداد در سرورهای هند و بنگلادش در دسترس خواهد بود.

گیمرهای علاقه مند متعلق به مناطق خاص می توانند الماس ها را برای دریافت پوسته های مختلف تفنگ آماده نگه دارند. تعدادی از جوایز اصلی این رویداد عبارتند از:

  • Mini Uzi – Space Expedition
  • Mini Uzi – Space Trip
  • Mini Uzi – Space Voyage
  • Mini Uzi – Phoenix Knight

علاوه بر اینها، این رویداد بیشتر شامل اجزای لباس و جعبه های غارت سلاح می شود. لازم به ذکر است که مشخصات دقیق تعداد الماس مورد نیاز برای هر چرخش مشخص نیست.

با توجه به اینکه تمام اطلاعات بر اساس درز اطلاعات است، بازیکنان باید آنها را با کمی شک و تردید در نظر بگیرند. و ممکن است قبل از اینکه گارنا رسماً رویداد Free Fire را معرفی کند، تغییراتی رخ دهد. با این وجود، به دلیل دقت درزهای قبلی، جزئیات احتمالاً بیشتر درست خواهد بود.

رویداد Fist Royale جدید

جدای از رویداد پیش رو، اخیراً یک رویداد فیست رویال جدید در بازی معرفی شده است. این به جامعه فرصتی برای دریافت پوسته های Frozen Flame Fist و Flaming Fist ارائه می دهد. جایزه بزرگ در عرض 50 چرخش تضمین می شود و تضمین می کند که بازیکنان در نهایت به جوایز مورد نظر خود دست خواهند یافت.

Luck Royale به مدت چند هفته اجرا می شود و کاربران می توانند از الماس برای دریافت اقلام موجود استفاده کنند. با این حال، ممکن است مقدار قابل توجهی از ارز را بگیرد. بنابراین فقط به کسانی که الماس در مقادیر زیاد دارند توصیه می شود شانس خود را امتحان کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت