ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد فیست رویال

رویداد فیست رویال فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Fist Royale فری فایر به بیرون درز کرد : جوایز، تاریخ شروع و …

رویداد فیست رویال فری فایر جدیدترین فعالیتی است که توسط دیتاماینر محبوب @pureleaks_ofc فاش شده است. و قرار است به زودی شروع شود. این لاک رویال خاص دارای چندین پوسته Fist (مشت) است. که بازیکنان می توانند با خرج کردن الماس در چرخش ها به دست آورند. بر این اساس، افراد علاقه مند می توانند ارز درون بازی را برای شروع رویداد آماده نگه دارند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط دیتاماینر، این رویداد برای سرورهای هند و بنگلادش بازی در دسترس خواهد بود. بازیکنان می توانند برای جزئیات بیشتر در مورد Fist Royale فری فایر به بخش زیر مراجعه کنند.

مقالات مرتبط »     رویداد چالش حذف فری فایر با یک پوسته ماشین اسپرت همراه است

رویداد فیست رویال فری فایر فاش شد

دیتاماینر @pureleaks_ofc ویدیویی را در دسته اینستاگرام خود منتشر کرد. که در آن افشای اطلاعات مربوط به رویداد فیست رویال فری فایر را تأیید کرد. پست وی تصریح کرد که این رویداد قرار است در 24 فوریه 2024 (شنبه، ۵ اسفند) اضافه شود.

این ویدیو چندین پوسته مشت را به نمایش گذاشت که بخشی از این رویداد فیست رویال خواهند بود. از جمله Fist – Flaming و Fist – Frozen Flame. هزاران جوایز دیگر نیز در Fist Royale فری فایر گنجانده خواهد شد.

به گفته این افشاگر، برای یک چرخش 9 الماس و برای 1+10 چرخش 90 الماس قیمت دارد. با این حال، این اعداد در معرض تغییر هستند.

گیمرها همچنین باید توجه داشته باشند که Fist Royale نشانه بازگشت دو پوسته نمادین است. و فرصتی مانند این ممکن است به این زودی ها باز نگردد. بنابراین، اگر تعداد کافی الماس در اختیار دارید، می توانید شانس خود را در اینجا امتحان کنید.

اینها فقط افشاگری هستند و این رویداد هنوز توسط گارنا تأیید نشده است. پس بازیکنان باید آن را با کمی نمک انجام دهند. با این وجود، به دلیل اعتبار داده کاوی، می توانید انتظار داشته باشید که جزئیات بیشتر دقیق باشند.

دیگر لاک رویال ها در فری فایر

به غیر از Free Fire Fist Royale آینده، چندین لاک رویال دیگر در حال حاضر فعال هستند:

1) Bony Ring:

این رویداد به بازیکنان پیشنهاد می‌دهد تا چندین جایزه مضمون، از جمله باندل Merry In the Bones ، کوله پشتی – استخوان‌های نئون، موتورسیکلت – Speed of Memory و لوت باکس – In The Bones را به دست آورند. هزینه هر چرخش 20 الماس است و 1+1 چرخش به 200 الماس نیاز دارد.

2) Wall Royale:

از پوسته های دیوار تیره به عنوان برجسته اصلی برخوردار است و اجزای لباس، پوسته ها و جعبه های غارت سلاح نیز موجود است. یک چرخش در این رویداد نه الماس قیمت دارد، در حالی که 10+ چرخش 90 الماس هزینه دارد.

3) فروشگاه موکو Knee Slide:

فروشگاه Moco انیمیشن نی اسلاید را به شما هدیه می دهد. یک جلوه ویژه که در هنگام مچ میکینگ تیم و روی پروفایل شما نمایش داده می شود. چندین جایزه FF دیگر نیز وجود دارد. بازیکنان می توانند تمام آیتم های ممکن را با 874 الماس دریافت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت