ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد TRAP Ring

رویداد TRAP Ring فری فایر فاش شد : تاریخ شروع، سرور و جوایز

ahmadian

ایونت Free Fire TRAP Ring لو رفت : تاریخ شروع، سرور، پاداش و …

این مقاله شما را با تمام جزئیات موجود در مورد رویداد TRAP Ring فری فایر لو رفته با موضوع حلقه در بازی آشنا می کند.

از زمان انتشار آپدیت قبلی، هجوم لوک رویال‌های جدید با مضمون حلقه در بازی Free Fire وجود داشته است، و نشت جدیدی منتشر شده است که حاکی از رویدادی مشابه است. طبق یک پست اینستاگرام که توسط dataminer محبوب maaxleakersofc به اشتراک گذاشته شده است، یک رویداد Ring با موضوع TRAP جدید ممکن است در سرورهای منتخب عنوان بتل رویال گنجانده شود.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

دیتاماینر به دلیل افشای رویدادهای آینده قبل از انتشار رسمی آنها بدنام است، که به ادعاهای آنها در مورد انتشار آینده Luck Royale اعتبار می بخشد. بر اساس ویدیویی که آنها به اشتراک گذاشته اند، بازیکنان در سرورهای هند و بنگلادش در دسترس خواهند بود.

علاوه بر این، رویداد TRAP Ring احتمالاً در 7 ژوئیه 2023 آغاز می شود و برای چند هفته ادامه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »    10 ترفند فری فایر برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده

Luck Royale فری فایر جدید با مضمون TRAP شامل رویداد TRAP Ring فاش شد

طبق ویدیوی لو رفته که در اینستاگرام منتشر شده است، انتظار می رود Luck Royale جدید با تم TRAP دارای طیف وسیعی از لوازم آرایشی منحصر به فرد باشد. مجموعه جایزه رویداد TRAP Ring ممکن است شامل مجموعه‌های زیر باشد:

  • باندل T.R.A.P Chromablack
  • باندل T.R.A.P Chromawhite
  • باندل T.R.A.P Alpha
  • باندل T.R.A.P Primo

بر اساس موارد قبلی و همچنین Ring Luck Royales موجود، یک چرخش در رویداد لو رفته احتمالاً شما را 20 الماس عقب می‌اندازد. در همان زمان، شما قادر خواهید بود 11 چرخش برای 200 الماس انجام دهید. بر اساس ویدیوی فاش شده، همچنین انتظار می‌رود که بتوانید از ژتون‌های حلقه جهانی برای بازخرید انواع جوایز هیجان‌انگیز از جمله چهار بسته استفاده کنید.

حتی اگر دیتامینر هنگام افشای رویدادهای قبلی دقیق بود، اما جزئیات را همیشه باید با کمی شک و تردید در نظر گرفت. زیرا لاک رویال ممکن است به عنوان بتل رویال اضافه شود یا نباشد.

رویدادهای موجود با مضمون حلقه در Free Fire MAX

دو رویداد با مضمون حلقه در سرور هندی Free Fire MAX زنده هستند. اولی باندل گلدن شید و لباس‌های همراه آن را دوباره در عنوان بتل رویال عرضه می‌کند. در این میان، دوم شامل کل مجموعه ای از پوسته های UZI و M4A1 است.

در هر دو مورد هیچ چرخش رایگانی وجود ندارد و برای دریافت هر آیتمی از استخر جوایز باید الماس خرج کنید. ممکن است لازم باشد چرخش هایی به ارزش چند هزار الماس انجام دهید تا آن مورد را دریافت کنید یا برای بازخرید آنها، ژتون های حلقه جهانی کافی جمع آوری کنید.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند ممنوع است و بازیکنان باید از انجام بازی خودداری کنند. آنها ممکن است به جای آن نسخه MAX را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت