ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفند فری فایر

10 ترفند فری فایر برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده

ahmadian

10 نکته برتر Free Fire برای بالا رفتن از نردبان حالت رتبه بندی شده

این مقاله 10 ترفند فری فایر را مورد بحث قرار می‌دهد که بازیکنان می‌توانند از آنها برای رسیدن به لیگ‌های بالاتر در حالت رتبه‌بندی Free Fire استفاده کنند.

Free Fire دارای یک سیستم رتبه‌بندی شگفت‌انگیز است. که بازیکنان می‌توانند رتبه‌های خود را به تابلوی امتیازات برسانند. در آن، لیگ های بالاتری مانند Heroic و Grand Master شاهد رقابت شدیدی با بازیکنان ماهرتر هستند. برخی از رتبه های دیگر – که از پایین ترین آنها شروع می شود – برنز، نقره، طلا، پلاتین و الماس هستند. بعد از اینها قهرمان و استاد بزرگ می آیند.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

گیمرها می توانند از نکات مختلفی برای رسیدن به لیگ های بالاتر و باز کردن سریع جوایز هیجان انگیز استفاده کنند. این پیشنهادها شامل داشتن حس خوب بازی، استفاده از ترکیب مناسب شخصیت و حیوان خانگی و موارد دیگر است.

مقالات مرتبط »     نکات و ترفندهای Rank Push فری فایر

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و منعکس کننده نظرات نویسنده است.

ده ترفند فری فایر برای عملکرد بهتر در حالت رتبه بندی Free Fire

10) با هم تیمی ها در درگیری های مسلحانه هماهنگ کنید

گیمرهایی که در حالت‌های Duo یا Squad رتبه خود را بالا می‌برند، باید مطمئن شوند که با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار می‌کنند و حملات خود را هماهنگ می‌کنند. به هواداران توصیه می شود با هم تیمی های معمولی که می توانند از تماس های مناسب در حین درگیری های مسلحانه استفاده کنند، بازی کنند. این به همه اجازه می دهد که در یک صفحه باشند و نتایج بهتری در بازی ها به عنوان یک تیم داشته باشند.

بازیکنان باید از بازی با هم تیمی های تصادفی خودداری کنند زیرا ممکن است از همکاری یا برقراری ارتباط اجتناب کنند، که احتمال حذف زودهنگام را افزایش می دهد.

9) در منطقه امن بمانید

نکته مهم دیگری از ترفند های فری فایر برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده، ماندن در منطقه امن است. به گیمرها توصیه می‌شود از جنگ‌های خارج از این منطقه اجتناب کنند، زیرا در این صورت می‌توانند از تمام آیتم‌های شفابخش خود استفاده کنند و در نتیجه شانس دریافت بویا را کاهش دهند. بازیکنان همچنین می توانند به دنبال زمین های بالاتر در منطقه امن باشند. این به آنها کمک می کند تا دشمنان متحرک را زیر نظر داشته باشند و آنها را در مناطق باز از بین ببرند.

8) موجودی و کوله پشتی خود را تنظیم کنید

گیمرهایی که به دنبال ترفند فری فایر برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده هستند باید یاد بگیرند که اقلام مهم را در موجودی خود حفظ کنند. به همین دلیل است که به بازیکنان توصیه می شود کوله پشتی خود را با مهمات غیر ضروری پر نکنند. گیمرها همچنین می توانند از حمل وسایل درمانی اضافی اجتناب کنند، زیرا این وسایل می توانند فضای زیادی را در کوله پشتی اشغال کنند. در عوض، بازیکنان می‌توانند ابزارهای مهمی مانند نارنجک‌های دود و گاز را که در نبرد حیاتی هستند، حمل کنند.

7) استفاده استادانه از پوشش در درگیری با اسلحه

Free Fire محیط های درون بازی زیادی را در نقشه ها و حالت های خود ارائه می دهد. گیمرها می توانند از زمین های مختلف، ساختمان ها، درختان و موارد دیگر برای پوشش استفاده کنند و با دشمنان درگیر شوند. این به آن‌ها کمک می‌کند در طول نبرد آسیب کمتری ببینند.

علاوه بر این، بازیکنان باید از وارد شدن به درگیری های اسلحه در مناطق باز خودداری کنند. زیرا بدون پوشش، به راحتی می توان آنها را از بین برد. تسلط بر استفاده از پوشش، شانس بقا را افزایش می دهد و امتیازهای رتبه بندی بیشتری را به دست می آورد.

۶) از حیوانات خانگی خوب استفاده کنید

Free Fire دارای بیش از 20 حیوان خانگی مختلف است. که هر کدام دارای مهارتی هستند که در نبردها کاربرد زیادی دارد. گیمرها می توانند از این موجودات برای ایجاد ترکیبات قدرتمند شخصیت و حیوان خانگی با هم تیمی های خود برای حذف جوخه های دشمن و برنده شدن در مسابقات بیشتر استفاده کنند. Detective Panda و Rockie به دلیل مهارت های خیره کننده ای که دارند پر استفاده ترین همراهان در Free Fire هستند. با این حال، این لزوما به این معنی نیست که گیمرها باید از آنها استفاده کنند. می توان سایر همراهان را بر اساس سبک بازی آنها انتخاب کرد.

5) از شخصیت های خوب استفاده کنید

ترفند فری فایر پنجم برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده، انتخاب شخصیت های خوب است. بازیکنان می توانند در گیم پلی خود از آن استفاده کنند. گارنا بیش از 30 شخصیت را منتشر کرده است که دارای مهارت های فعال و غیرفعال هستند. از این توانایی ها می توان برای اهداف درمانی، مکان یابی مکان های دشمن و افزایش سرعت حرکت استفاده کرد. موجودی را انتخاب کنید که مناسب گیم پلی شما باشد، آن را با یک حیوان خانگی مناسب جفت کنید و نتایج بهتری را در بازی های خود مشاهده خواهید کرد.

4) کنترل های HUD را سفارشی کنید

گیمرها این گزینه را دارند که با تغییر موقعیت دکمه های مختلف، کنترل های HUD خود را برای بهبود گیم پلی خود سفارشی کنند. بازیکنان می توانند از تنظیم پیش فرض انگشت شست به یک پنجه سه انگشتی یا چهار انگشتی برای افزایش رفلکس و سرعت واکنش کمتر تغییر کنند. طرح پنجه همچنین به گیمرها امکان استفاده از حرکاتی مانند خم شدن + شوت و پرش + شلیک را ارائه می دهد.

3) مجموعه ای از تنظیمات حساسیت خوبی داشته باشید

Free Fire دارای گزینه ای برای تغییر تنظیمات حساسیت فرد است. این تنظیمات به بازیکنان کمک می کند تا حرکت کلی دوربین را به همراه هدف گیری و پس زدن سلاح های مختلف کنترل کنند. اگر از مقادیر مناسب استفاده شود، گیمرها به راحتی می توانند رقبای خود را شکست دهند و از نردبان حالت رتبه بندی شده صعود کنند. در اینجا بیشترین استفاده از تنظیمات حساسیت برای گیم پلی بهتر در FF آمده است:

  • عمومی: 90 تا 100.
  • نقطه قرمز: 60 تا 75.
  • 2X محدوده:: 90 تا 99.
  • 4X محدوده: 95 تا 99.
  • محدوده تک تیرانداز: 20-30.
  • دید آزاد: 50-75.

2) نقاط فرود خوب را انتخاب کنید

هنگام استفاده از ترفند فری فایر برای ارتقاء در حالت رتبه بندی شده، ایده خوبی است که نقاط فرود خود را عاقلانه انتخاب کنید. این به این دلیل است که زنده ماندن در مناطق اولیه مسابقه برای کسب امتیازهای رتبه بندی بیشتر و رسیدن به سطوح بالاتر بسیار مهم است. برای اطمینان از حذف زودهنگام آنها، گیمرها ممکن است یک نقطه فرود را بر اساس سبک بازی خود انتخاب کنند. به عنوان مثال، بازیکنان تهاجمی می توانند در قطرات داغ فرود بیایند، در حالی که بازیکنان غیرفعال می توانند به مناطقی بروند که افراد کمی در Free Fire از آن بازدید می کنند.

1) به طور مداوم مهارت های خود را بهبود بخشید

در بازی Free Fire، بازیکنان به طور مداوم در حال یادگیری مهارت های جدید و بهبود آنها هستند تا در مبارزات اسلحه بهتر شوند. به گیمرها توصیه می‌شود که هدف خود را افزایش دهند و از استراتژی‌ها و همچنین مهارت‌های جدید استفاده کنند تا مطمئن شوند برنده‌های بیشتری خواهند داشت.

برخی از مهم‌ترین چیزهایی که باید یاد بگیرید که به بقا در حالت رتبه‌بندی کمک می‌کند، ترفندهای gloo wall، استفاده کارآمد از نارنجک، و همچنین حرکاتی مانند خم شدن + شلیک و پرش + شلیک است که به فرود گلوله‌های بیشتری به سر کمک می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت