ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رنک آپ فری فایر

نکات و ترفندهای رنک آپ فری فایر : این 5 مورد را به خاطر بسپارید!

ahmadian

نکات و ترفندهای Rank Push فری فایر

Free Fire یکی از مشهورترین عناوین بازی در جهان است. این عنوان دارای یک سیستم رتبه بندی منحصر به فرد است که در آن بازیکنان می توانند به لیگ های بالاتر صعود کنند تا پاداش های بهتر و موارد بسیار بیشتری را باز کنند.

گیمرها اغلب رتبه های خود را به لیگ های بالاتر می برند تا وارد لابی های سخت تری با بازیکنان ماهرتر شوند. تا تجربه رقابتی بیشتری کسب کنند. لیگ هایی مانند Heroic و Grandmaster نیز دارای جوایز خارق العاده و خیلی بیشتر هستند.

مقالات مرتبط »   آپدیت OB39 فری فایر فاش شد : تاریخ انتشار و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
بازیکنان در هند باید از دانلود یا استفاده از Free Fire در دستگاه های خود به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت خودداری کنند. اما ممکن است همچنان نسخه MAX بازی را بازی کنند.

برای خرید جم فری فایر می توانید به ارزان جم بهترین فروشگاه فروش جم بازی مراجعه کنید و بسته مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و تهیه کنید.

این مقاله بهترین نکات و ترفندهایی را که بازیکنان می‌توانند در گیم‌پلی خود در حین رنک آپ فری فایر پیاده‌سازی کنند، مورد بحث قرار می‌دهد.

بهترین نکات و ترفندها برای رنک آپ فری فایر

5) از روکش ها و وسایل برقی استفاده کنید

گیمرها این گزینه را دارند که ابزارهایی از جمله نارنجک های خردکن، نارنجک های دودزا و دیوارهای تاریک را تجهیز کنند. این ابزارها هم در حمله و هم در دفاع در بازی بسیار مفید هستند.

به غیر از آن، به گیمرها توصیه می شود از مزیت TPP خود به درستی استفاده کنند. که شامل استفاده از دیوارها و سایر عناصر برای پوشش است. پس از آن، آنها می توانند رقبای خود را از گارد خود بگیرند و آنها را خیلی سریع تر از بین ببرند.

4) روی کشتن و بقا تمرکز کنید

در Free Fire، گیمرها بیشترین امتیاز رتبه‌بندی را برای کسب برد و تعداد زیادی کشتار دریافت می‌کنند.

از این رو، به بازیکنان توصیه می شود که سعی کنند تا منطقه پایانی زنده بمانند. و بر روی کشتن کافی تمرکز کنند. این به آنها کمک می کند تا امتیازهای رتبه بندی بیشتری را کسب کنند و راحت تر از نردبان رنک آپ فری فایر بالا بروند.

برای این کار، گیمرهایی که در تیم هل می‌دهند می‌توانند به هم تیمی‌های خود در مورد متعادل کردن تعداد کشته‌ها و رسیدن به حداقل سه موقعیت برتر در هر مسابقه بگویند. همچنین، بازیکنان باید بر اساس سبک بازی خود، محل فرود خود را با دقت انتخاب کنند.

3) مجموعه خوبی از تنظیمات کنترل و حساسیت HUD را دریافت کنید

نکته سوم برای بازیکنانی که به دنبال رنک آپ فری فایر خود به لیگ های بالاتر هستند، داشتن یک جفت کنترل عالی و تنظیمات حساسیت HUD است.

این به گیمرها کمک می کند تا هدف و دقت خوبی داشته باشند تا بتوانند حریفان را از بین ببرند.

در اینجا بیشترین تنظیمات حساسیت توصیه شده برای بازیکنان برای بالا بردن رتبه خود در Free Fire آمده است:

  • عمومی: 95 – 100
  • نقطه قرمز: 90 تا 100
  • 2x دامنه: 75 – 85
  • 4x دامنه: 70 – 80
  • دامنه تک تیرانداز: 65 – 75
  • دید رایگان: 80 تا 90

مقالات مرتبط »   بهترین HUD سفارشی Free Fire در سال 2023

2) حملات خود را هماهنگ کنید

برای رنک آپ فری فایر ، گیمرهایی که به صورت دو نفره و جوخه به صفوف خود می پردازند، باید هماهنگی عالی در جنگ های مسلحانه داشته باشند.

این به آنها کمک می کند تا موقعیت حریفان را به سرعت به هم تیمی های خود منتقل کنند و استراتژی های بهتری برای از بین بردن آنها طراحی کنند.

به گیمرها توصیه می‌شود که با هم‌تیمی‌های معمولی خود در rank push بازی کنند. زیرا به آنها کمک می‌کند ارتباط بهتری داشته باشند، کشته‌های بیشتری را ایمن کنند و تا آخرین حلقه‌های بازی زنده بمانند.

1) مهارت های فردی را بهبود بخشید

بهترین نکته برای رنک آپ فری فایر در لیگ هایی مانند Heroic داشتن هدف خوب است. که با بهبود مبارزات نزدیک، میانی و دوربرد می توان به آن دست یافت.

گیمرها می توانند برای تمرین مهارت های مختلف بهبود هدف و همچنین کنترل پس زدن برای سلاح ها و دامنه های مختلف به زمین های آموزشی بروند.

برای این کار، به گیمرها توصیه می‌شود که در اتاق‌های سفارشی با هم تیمی‌های حرفه‌ای خود بازی کنند. و روی بهبود موقعیت ضربدری خود و گرفتن هدشات های بیشتر کار کنند. این به آنها کمک می کند تا دشمنان بیشتری را از بین ببرند. و به سرعت به سطوح بالاتر برسند.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت