ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت OB39 فری فایر

آپدیت OB39 فری فایر فاش شد : تاریخ انتشار و موارد دیگر

ahmadian

نشت به‌روزرسانی Garena Free Fire OB39 : تاریخ انتشار و موارد دیگر را بررسی کنید

پس از انتظارات فراوان، سرانجام به روز رسانی OB38 در Free Fire آغاز شد. بسیاری از ویژگی ها، محتوا و موارد دیگر این بار گنجانده شده است. گیمرها به معنای واقعی کلمه خوشحال هستند و برای تجربه آن بسیار هیجان زده هستند. طبق معمول، توسعه دهندگان نیز ایده های نوآورانه ای ارائه می دهند و آنها را بدون نقص اجرا می کنند تا به روز رسانی Ob38 را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنند. پس از به‌روزرسانی‌های جدید OB38 که در بازی اضافه شده‌اند، برخی از بازیکنان شروع به کاوش درز نشت به‌روزرسانی بعدی یعنی آپدیت OB39 فری فایر کرده‌اند.

یکی از بهترین و مطمئن ترین سایت های خرید جم فری فایر از درگاه امن و مطمئن ، ارزان جم است.

بازیکنان برای به‌روزرسانی بعدی هیجان‌زده هستند. زیرا فاش‌شده‌ها حاکی از آن است که بسیاری از ویژگی‌های جدید معرفی خواهند شد. این بار توسعه‌دهندگان با افزودنی‌های بیشتری همراه می‌شوند تا به‌روزرسانی را قابل بازی و برجسته کنند. برخی از داده‌کاوی‌ها انتظار دارند که OB39 یکی از بزرگ‌ترین و تغییر دهنده‌ترین به‌روزرسانی‌های بازی باشد که مشابه به‌روزرسانی OB فعلی است. در حال حاضر، تنها چند نشت منتشر شده است، اما انتظار برای OB38 در آسمان است. برای به روز رسانی های بیشتر ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط »   Booyah Pass فصل 2 فری فایر لو رفت!

آپدیت OB39 فری فایر فاش شد

طبق چندین فرمت درون بازی و سایر محاسبات، به‌روزرسانی بعدی OB یعنی OB39 ممکن است در هفته اول مارس 2023 (۱۰ تا ۱۶ اسفند) رسماً در Free Fire منتشر شود. در این زمان، بسیاری از گیمرها برای ارتقای بازی خود به اخبار با مشکلاتی روبرو هستند. بنابراین، آنها باید نسخه Free Fire خود را در اسرع وقت به چیزی فراگیر و شگفت انگیز به روز کنند. از آنجایی که گویی هنوز چنین نشت‌هایی فاش نشده است، بازیکنان باید در ارتباط با جامعه باشند. زیرا استخراج‌کنندگان داده در هفته‌های آینده شروع به افشای نشت‌ها خواهند کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت