ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
هایپربوک فری فایر جدید

2 هایپربوک فری فایر جدید فاش شد : Scorpion و Immortal

ahmadian

Free Fire Scorpion و Immortal Hyperbook به بیرون درز پیدا کرد

بازی Free Fire اکنون دارای سه Hyperbook جداگانه است. به تازگی اطلاعاتی در مورد دو هایپربوک فری فایر جدید در دست تولید منتشر شده است. طبق اطلاعات، قرار است هر دو در نسخه آتی OB39 بازی در دسترس بازیکنان قرار گیرند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

سیستم Hyperbook در ژوئن 2022 در Free Fire شروع به کار کرد. این ویژگی نوآورانه حول کتاب‌هایی با صفحات متعدد می‌چرخد که بازیکنان باید با استفاده از نشانه‌های منحصربه‌فرد قفل آن‌ها را باز کنند تا جوایز ارزشمند اختصاص داده شده به یک صفحه خاص را به دست آورند.

مقالات مرتبط »   با این 5 نکته به راحتی در مبارزات 1v1 فری فایر برنده شوید!

هایپربوک فری فایر جدید برای به روز رسانی OB39 لو رفت

داده‌کاوی‌ها پست‌هایی را درباره هایپربوک فری فایر جدید به اشتراک گذاشته‌اند. و منابع متعدد به این ایده اعتبار می‌دهند که دو کتاب جدید پس از به‌روزرسانی OB39 آینده معرفی خواهند شد.

Sawgaming_2.0 و knightclown_ نمادها و نام‌های Hyperbook OB39 را به‌عنوان هایپر بوک Immortal و Scorpion Hyperbook به اشتراک گذاشتند.

از سوی دیگر، Pure_Leaks_OFC لیست مفصلی از موارد موضوعی که ممکن است بخشی از Hyperbook Immortal باشد را ارائه کرد. این آیتم ها عبارتند از:

  • Immortal Stoneplate
  • AC80 – Immortal Ignition
  • Katana – Immortal Ignition
  • Gloo Wall – Immortal Ignition
  • Gloo_Firedragon_01_D (Name not confirmed yet)
  • Grenade – Immortal Ignition

داده‌کاوی‌ها هنوز اعلام نکرده‌اند که این کتاب‌های جدید چه زمانی و چگونه در بازی گنجانده می‌شوند. این سؤالی است که در ذهن بازیکنانی که مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند، بی‌پاسخ مانده است. با این وجود، می توان با خیال راحت فرض کرد که هر دو کتاب ممکن است بلافاصله در بازی منتشر نشوند.

در گذشته، گارنا دو Hyperbook به نام‌های Galaxy و Rampage را به‌صورت رایگان از طریق رویدادهای شارژ خود منتشر کرد. که در آن بازیکنان باید به ترتیب 300 و 200 الماس خریداری می‌کردند. در مقابل، کاربران مجبور بودند برای جمع آوری توکن ها از فروشگاه و رویدادهای دیگر، الماس خرج کنند.

بر اساس جزئیات نسخه‌های قبلی، Garena ممکن است از الگوی مشابهی پیروی کند. ممکن است هر یک از هایپربوک فری فایر جدید را به صورت رایگان منتشر کند. در حالی که بازیکنان باید توکن‌های خود را با استفاده از ارز ممتاز درون بازی به دست آورند.

با این حال، در پایان روز، Garena هنوز انتشار Hyperbooks را اعلام نکرده است. از این رو، تمام جزئیات ذکر شده در مقاله لو رفته است. بنابراین به بازیکنان توصیه می شود که این جزئیات را با کمی شک و تردید در نظر بگیرند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت