ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مبارزات 1v1 فری فایر

با این 5 نکته به راحتی در مبارزات 1v1 فری فایر برنده شوید!

ahmadian

5 بهترین نکته Free Fire برای برنده شدن راحت در مبارزات 1v1

Free Fire یکی از محبوب ترین نام های بازی در صنعت بتل رویال است. این دوربین که توسط Garena توسعه یافته است، دینامیک شگفت انگیز را با مکانیزم تیراندازی غوطه ور ترکیب می کند. با نقشه‌های کوچک‌تر، بازیکنان اغلب در نبردهای 1 به 1 در مسابقاتی شرکت می‌کنند که در آن مجموعه مهارت‌ها و هیجان بازی آنها حیاتی است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم قابلیت های بازی را ارتقاء دهید و با تجهیزات پیشرفته تر مبارزه کنید.

کسانی که مهارت های مبارزه نزدیک برد خوبی دارند می توانند به راحتی موفق شوند و حریفان را حذف کنند تا نسبت K/D و رتبه بندی خود را افزایش دهند. از این رو، بازیکنان همیشه مشتاق یادگیری نکات و مهارت های جدید برای پیروزی در مبارزات 1v1 فری فایر هستند.

این مقاله به بررسی پنج نکته برای تضمین پیروزی در مبارزات دور نزدیک Free Fire می‌پردازد.

توجه داشته باشید:
بازیکنان هندی باید از نصب شوتر BR خودداری کنند، زیرا اکنون در کشور آنها ممنوع است. آنها می توانند به جای آن نسخه MAX را بازی کنند. این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

مقالات مرتبط »   آیتم های رویداد Bunny بازی فری فایر لو رفت!

با این 5 نکته به راحتی در مبارزات 1v1 فری فایر برنده شوید!

5) از ترکیب شخصیت خوب و حیوانات خانگی استفاده کنید

بازیکنان باید ترکیبی از شخصیت و حیوان خانگی خوب داشته باشند تا به کسب پیروزی در مبارزات 1v1 فری فایر کمک کنند. Garena بیش از 30 شخصیت مختلف و بیش از 20 حیوان خانگی با قابلیت های شگفت انگیز اضافه کرده است.

بازیکنان می‌توانند ترکیب‌های عالی از این حیوانات خانگی و شخصیت‌ها را ایجاد کنند. تا سبک بازی خود را اصلاح کنند و کشتارهای بیشتری را به دست آورند.

Chrono و Rockie برخی از رایج ترین ترکیبات در Free Fire هستند. اولی می تواند یک دیوار غیر قابل نفوذ ایجاد کند که می تواند تا 800 آسیب را مسدود کند. در حالی که دومی می تواند زمان خنک شدن مهارت فعال مجهز را تا 15٪ در حداکثر سطح ارتقا کاهش دهد. بازیکنان به راحتی می توانند با این ترکیب ها شانس پیروزی خود را در یک مبارزه اسلحه 1 به 1 (مبارزات نزدیک) افزایش دهند.

4) کنترل HUD برای رفلکس بهتر

Garena یک تنظیمات شگفت انگیز در Free Fire به نام HUD Controls اضافه کرده است. با استفاده از این ویژگی، بازیکنان می توانند موقعیت دکمه های مختلف از جمله شلیک، خم شدن، پرش و غیره را سفارشی کنند. این یک تنظیم عالی برای تغییر طرح پیش فرض است.

برای گرفتن بهتر می توان از کنترل دو انگشتی به پنجه سه انگشتی یا چهار انگشتی تغییر مکان داد و به طور همزمان از دکمه های مختلف استفاده کرد. با این تنظیمات، بازیکنان به راحتی می توانند ترفندهای مختلف دیوار گلو را انجام دهند. رفلکس های بهتری داشته باشند. و در مبارزات 1v1 فری فایر پیروز شوند.

مقالات مرتبط »   بهترین HUD سفارشی فری فایر در سال 2023

3) تنظیمات حساسیت برای هدف گیری و دقت بهتر

Sensitivity Settings یکی دیگر از ویژگی های مهم است که نقش مهمی در بهبود گیم پلی فرد در Free Fire دارد. بازیکنان می‌توانند حساسیت‌ها را برای محدوده‌های مختلف و زوایای کلی دوربین سفارشی کنند. تا زمان‌بندی واکنش و کنترل پس زدن سلاح‌های مختلف را بهبود بخشند. این به آنها کمک می کند تا به سرعت حرکت بازیکن دشمن را ردیابی کنند و ضربات بیشتری را به هم متصل کنند.

در اینجا بهترین تنظیمات حساسیت برای پیروزی در مبارزات 1v1 فری فایر وجود دارد :

  • عمومی: 90 تا 100.
  • نقطه قرمز: 60-75.
  • دامنه 2X: 90-99
  • محدوده 4X: 92-96
  • محدوده تک تیرانداز: 20-30.
  • دید آزاد: 50-75

به بازیکنان توصیه می شود این حساسیت ها را در زمین تمرین آزمایش کنند تا مجموعه کاملی از تنظیمات حساسیت را به دست آورند.

2) تمرین در زمین های تمرین برای بهبود انتقال هدف

نکته دیگری که بازیکنان می توانند در Free Fire دنبال کنند تا بیشتر در مبارزات 1v1 فری فایر برنده شوند، تمرین در زمین های تمرین است. آنها می توانند با استفاده از پوشش برای پایین آوردن HP حریف تمرین کنند و سپس فوراً با سلاح ها و ابزارهای خود مانند نارنجک به آنها حمله کنند.

با به‌روزرسانی‌های جدید، توسعه‌دهندگان تمرین‌های تمرینی چندگانه هدف را به زمین‌های آموزشی اضافه کرده‌اند. بازیکنان می توانند با تمرین این تمرینات روی نقاط ضعف خود کار کنند و مهارت های نبرد نزدیک خود را تا حد زیادی بهبود بخشند.

1) قرار دادن crosshair

نکته‌ای که اکثر بازیکنان فاقد آن هستند و همچنان یکی از دلایل اصلی نگرانی است، قرار دادن نامناسب خط تیره است. با قرارگیری خوب در حالت متقاطع، می توان به راحتی هدشات های بیشتر و آسیب قابل توجهی در Free Fire وارد کرد.

گیمرها می‌توانند اتاق‌های سفارشی بسازند و روی هم‌تیمی‌های خود کار کنند. این به آنها کمک می کند تا به سرعت هدف خود را تنظیم کنند تا آسیب بیشتری وارد کنند. در نتیجه به سرعت دشمنان را در مبارزات 1v1 فری فایر از بین ببرند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت