ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ادونس سرور OB43

ادونس سرور OB43 فری فایر : تاریخ انتشار مورد انتظار برای APK

ahmadian

Advanced Server OB43 فری فایر : تاریخ انتشار پیش بینی شده برای APK

اگر مشتاق هستید بدانید فایل APK ادونس سرور OB43 چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت با ارزان جم همراه باشید.

چرخه‌های به‌روزرسانی منظم Free Fire اصلاحات و ویژگی‌های متعددی را به همراه دارد. که یکی از عوامل تعیین‌کننده محبوبیت بازی در دراز مدت بوده است. به‌روزرسانی معاصر OB42 در پایان اکتبر حذف شد. و محتوایی را ارائه می‌کرد که بازیکنان را برای چند ماه راضی نگه می‌داشت و درگیر می‌کرد.

سایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر ارزان، سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

در همان زمان، بسیاری نیز منتظر به‌روزرسانی ادونس سرور OB43 فری فایر بعدی هستند. که اولین وصله اصلی سال بعد خواهد بود و لحن را برای سال 2024 تعیین می‌کند. با این حال، قبل از انتشار به‌روزرسانی، گارنا میزبان OB43 خواهد بود. سرور پیشرفته برای آزمایش ویژگی های جدید و گرفتن بازخورد بازیکنان.

مقالات مرتبط »   راهنمای Free Fire : چگونه مانند یک حرفه ای با camper ها برخورد کنیم؟

تاریخ انتشار پیش بینی شده ادونس سرور OB43 فری فایر

بر اساس توالی مشاهده شده در چند به روز رسانی قبلی، ادونس سرور OB43 فری فایر احتمالاً بین 10 ژانویه تا 14 ژانویه 2024 (۲۰ تا ۲۴ دی) در دسترس خواهد بود. این بر این فرض است که به روز رسانی OB43 ممکن است در 24 ژانویه 2024 در دسترس قرار گیرد روزی که Gold Royale و Weapon Royale فعلی منقضی می شود.

با این اوصاف، مرحله ثبت نام برای این مشتری خاص یک یا دو هفته قبل خواهد بود. بنابراین، ممکن است در اوایل ژانویه 2024 این فرصت را داشته باشید که کد فعال سازی پیشرفته سرور مورد نیاز را دریافت کنید.

این ثبت نام به موقع بسیار مهم است زیرا بدون دریافت کد یکبار مصرف، حتی پس از نصب APK سرور پیشرفته، نمی توانید مشتری را وارد کنید. هنگامی که به Advance Server دسترسی پیدا کردید، می توانید از ویژگی های منتشر نشده لذت ببرید. و حتی برای اطمینان از اجرای بهینه محتوای جدید بازخورد ارائه دهید.

به روز رسانی ها و سرورهای پیشرفته از یک الگوی خاص پیروی می کنند. اما جزئیات ذکر شده در بالا فقط موارد مورد انتظار است. گارنا هنوز انتشار پچ یا Advance Server را اعلام نکرده است. علاوه بر این، با توجه به انتشار اخیر به‌روزرسانی OB42، مدتی طول می‌کشد تا هیچ کلمه‌ای رسمی از سوی توسعه‌دهنده برسد.

روش ثبت نام کد فعال سازی ادونس سرور OB43 فری فایر

پس از باز شدن ثبت نام ها، می توانید از طریق وب سایت رسمی برای کد فعال سازی ادونس سرور OB43 فری فایر ثبت نام کنید. روش برای همان نسبتاً ساده و سریع است:

  • مرحله 1: وب سایت Advance Server را در هر مرورگر وب بارگیری کنید.
  • مرحله 2: پروفایل خود را با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود که به شناسه بازی شما مرتبط است تنظیم کنید.
  • مرحله 3: یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید و روی گزینه Join Now کلیک کنید تا مراحل تکمیل شود.

اگر برنامه با موفقیت به پایان برسد، کد فعال سازی خود را دریافت خواهید کرد. همچنین ممکن است شانس دریافت الماس رایگان برای گزارش اشکالات را داشته باشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت