ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کمپرها در فری فایر

کمپرها در فری فایر : چگونه مانند یک حرفه ای با آنها مقابله کنیم؟

ahmadian

راهنمای Free Fire : چگونه مانند یک حرفه ای با camper ها برخورد کنیم؟

برای کسانی که برخورد با کمپرها در فری فایر را چالش برانگیز می دانند، این راهنما نکاتی را در مورد نحوه تعامل با آنها ارائه می دهد.

کار در عناوین بتل رویال مانند فری فایر ساده است! از رقبا پیشی بگیرید و به عنوان فاتح ظاهر شوید. روش‌های دستیابی به این امر بسیار زیاد است. اما بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند پایین بمانند تا بی‌لکه بمانند و از این رو کمپینگ یا «snake» نامیده می‌شوند. این بازیکنان معمولاً در لحظات غیرمنتظره ای با هم روبرو می شون.د و در صورت شلختگی می توانند شما را پایین بیاورند.

برای خرید جم فری فایر می توانید به ارزان جم بهترین فروشگاه فروش جم بازی مراجعه کنید و بسته مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و تهیه نمایید.

برخورد با کمپرها در فری فایر می تواند برای بسیاری از مبتدیان یک کار دشوار باشد. زیرا شناسایی آنها یکی از سخت ترین کارها است و به روزها تجربه در بازی نیاز دارد.

مقالات مرتبط »    رویداد Evo Vault جدید در فری فایر با دراکو شعله آبی AK47

توجه داشته باشید:
این مقاله بیانگر دیدگاه های نویسنده است.

راهنمای برخورد با کمپرها در فری فایر مانند یک حرفه ای

سخت ترین قسمت مبارزه با کمپرها در فری فایر ، ردیابی آنهاست. علاوه بر این، در یک زمین باز از آخرین دایره مسابقه، معمولاً آنها را در کمین روی زمین و در حالت مستعد خواهید یافت. این کار پیدا کردن آنها را سخت‌تر می‌کند و لحظه‌ای که کمی بی‌توجه می‌شوید، می‌توانند راه شما را به لابی برگردانند.

برای مبارزه با چنین بازیکنانی، بسیاری نیز ترجیح می دهند مستعد رفتن به میدان جنگ باشند. این ترفند می تواند مفید باشد اما یک بازی یکنواخت را به دنبال دارد. و همچنین می تواند منجر به حذف شما شود. همانطور که در این مبارزات، پیروزی تنها به بازیکنی بستگی دارد که ابتدا دشمن را تشخیص دهد.

در چنین شرایطی، تا زمانی که پوشش مناسبی پیدا کنید، باید مدام در حال حرکت باشید. علاوه بر این، برای در امان ماندن از حملات کمپرها در فری فایر ، باید با حرکات زیگ زاگ بدوید و دودها و دیوارهای آبی خود را آماده نگه دارید. علاوه بر این، می توانید از چهارچرخ برای در امان ماندن از حمله کمپرها استفاده کنید و در صورت آمدن آنها به سمت شما، آنها را زیر پا بگذارید.

پس از رسیدن به یک مکان امن،

می توانید از تک تیراندازها برای شناسایی و از بین بردن “مارها” به راحتی استفاده کنید. علاوه بر این، در به‌روزرسانی اخیر OB42 فری فایر، توسعه‌دهنده سیستم چرخش منطقه جدیدی را معرفی کرده است. تا به بازیکنان کمک کند به راحتی با کمپ‌ها مبارزه کنند.

یکی دیگر از ترفندهای مبارزه با کمپرها در فری فایر ، ورود محتاطانه به خانه با دروازه های باز است. بدیهی است که اگر هر ساختمانی قبلاً درها را باز کرده باشد، به سادگی به این واقعیت اشاره می کند که شخصی در آنجا بوده یا در حال حاضر در آنجا حضور دارد. در چنین مواردی، باید از frags برای بیرون کشیدن دشمنان استفاده کنید. یا از نارنجک دود کنید تا در هنگام ورود، خط دید آنها را بشکنید.

همچنین هنگام نزدیک شدن به ساختمان باید مراقب قدم‌ها باشید و با یخ زدن در یک نقطه، مکان خود را از دست ندهید. برای این کار، یک هدست مناسب به شدت توصیه می شود. زیرا به کیفیت صدای بهتر کمک می کند و همچنین ارتباط روان بین هم تیمی ها را تضمین می کند.

 

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود از بازی کردن خودداری کنند. در عوض نسخه Max آن را که در کشور قانونی است بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت