ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حالت Hide and Seek

حالت Hide and Seek فری فایر مکس : نحوه اجرای بازی و قوانین

ahmadian

حالت مخفی و جستجوی Free Fire MAX : نحوه بازی، قوانین، مدت زمان و…

Free Fire MAX هفته گذشته با معرفی حالت Hide and Seek که در انجمن های اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، درخواست دیرینه طرفداران خود را برآورده کرد.

Free Fire MAX، عنوان بتل رویال قابل بازی بر روی تلفن های همراه، به سرعت در بین کاربران در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. Developers Garena با ارائه جوایز انحصاری مانند شخصیت‌ها و پوسته‌ها در به‌روزرسانی‌های اخیر، سخاوتمندانه نسبت به پایگاه جهانی بازیکنان خود عمل کرده است.

با استفاده از این ویژگی، ما به جزئیات می پردازیم.

خرید جم فری فایر را در سایت ارزان جم با پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن و مطمئن انجام دهید.

نگاهی به آخرین حالت Hide and Seek در Free Fire MAX

اولین قانون کلیدی که باید به خاطر بسپارید این است که حالت Hide and Seek به دو گروه از تیم‌ها، پنهان‌کننده‌ها و جستجوگرها تقسیم می‌شود.

اگر بازی شما را به عنوان یک مخفی نگه می دارد، باید خود را به عنوان اشیاء درون نقشه مبدل کنید و تا انتها زنده بمانید.

از سوی دیگر، جویندگان باید تا آنجا که ممکن است پنهان کننده ها را حذف کنند تا امتیاز بیشتری کسب کنند و برنده شوند.

گیم پلی Hider

هنگامی که مسابقه شروع می شود، Hiders به بوته ها تبدیل می شود و باید مکان هایی را برای پنهان شدن در نقشه پیدا کنند. به‌جای دکمه شلیک معمولی، پنهان‌کننده‌ها نمادی به شکل کلاه دریافت می‌کنند. با کلیک بر روی آن، آنها می توانند به طور متناوب بین بوته یا هر شی بی جان دیگری باشند.

یک دکمه قفل اضافی پس از فعال کردن بازیکن، آن را به یک جسم غیرقابل تبدیل تبدیل می کند. پنهان‌کننده‌ها وقتی در حالت قفل هستند نمی‌توانند به جایی حرکت کنند.

یک نماد دیگر در دسترس Hiders وجود دارد که آنها را به یک شیء واقعی نزدیک تبدیل می کند. این یکی از مؤثرترین راه‌ها برای گیج کردن سالک و جلوگیری از دیده شدن است.

پنهان‌کننده‌ها ممکن است به ماشین‌ها، جعبه‌ها، جعبه‌ها، میزها، صندلی‌ها، پنجره‌ها و اساساً هر جسم بی‌جانی که روی نقشه یافت می‌شود تبدیل شوند.

گیم پلی Seeker

وظيفه جستجوگر (seeker)، يافتن و گرفتن پنهان كنندگان است. اگر جستجوگر موفق شود یک پنهان کننده را پیدا کند، این به خود پنهان کننده بستگی دارد که تصمیم بگیرد که آیا مایل است به جستجوگر ملحق شود و به یافتن مخفی کاران دیگر کمک کند یا بازی را به پایان برساند و تماشا کند.

برای به دست آوردن امتیاز به عنوان جستجوگر، باید همه پنهان‌کننده‌ها را پیدا کرده و از بین ببرید. برای رسیدن به همان اسلحه به دست خواهید آورد. علاوه بر این، Seekers دکمه ای را دریافت می کند که به عنوان یک رادار عمل می کند. پس از فعال‌سازی، به آن‌ها اجازه می‌دهد پنهان‌کننده‌های احتمالی را اسکن کنند و علامتی به شکل قلب روی آن‌ها بگذارند.

اگر شیء علامت گذاری شده مکان خود را جابجا کند، سالک می داند که پنهان کننده ای است که مبدل است.

مقالات مرتبط »   رویداد Chroma Futura فری فایر مکس : رویدادها، جوایز، زمان‌بندی

مدت زمان مسابقه و قوانین حالت پنهان و جستجو

پس از وارد شدن به یک مسابقه در حالت Hide and Seek در فری فایر، بازی به صورت تصادفی Hiders و Seekers را تعیین می کند. یک مسابقه پنهان و جستجو شامل سه راند است. در پایان همه راندها، بر اساس تعداد کل امتیازات، تیم برنده (Hiders یا Seekers) تعیین می شود.

یک دور به مدت سه دقیقه اجرا می شود. با این حال، بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که آخرین لحظه به عنوان زمان راش نامگذاری شده است.

در دقایق پایانی هر دور، جستجوگرها توانایی حرکت سریع‌تر را پیدا می‌کنند و همچنین مهمات نامحدودی با خود دارند. به‌علاوه، جت‌ها در زمان عجله سرپا می‌شوند، که جستجوگرها را قادر می‌سازد تا ساختمان‌ها و دیوارها را در عرض چند ثانیه افزایش دهند.

بنابراین، اگر به عنوان یک مخفیکار بازی می کنید، توصیه می شود یک مکان امن و محصور برای پنهان شدن در زمان عجله پیدا کنید.

سخن پایانی

باید اعتراف کرد که حالت Hide and Seek برای گیمرهایی که دوست دارند شوتر بازی کنند، افزودنی غیرعادی به Free Fire است. اگرچه کمی استراتژی درگیر است، اما حداکثر می‌توان از این حالت با گروهی از دوستان لذت برد. کل مکانیک گیم پلی حالت خنده دار به نظر می رسد. بنابراین، اگر می خواهید با صدای بلند بخندید، آن را امتحان کنید.

 

این مقاله در مورد حالت Hide and Seek در فری فایر مکس به پایان می رسد. منتظر بروزرسانی ها و اطلاعات بیشتر در مورد بازی های مورد علاقه خود باشید. و فراموش نکنید که مقالات و منابع دیگر را در ارزان جم برای همه نیازهای بازی خود بررسی کنید.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت