ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فیدد ویل جدید

فیدد ویل جدید با باندل Scorpio Void در فری فایر مکس شروع شد

ahmadian

باندل Scorpio Void ، آواتار Scorpio و … را در رویداد Faded Wheel فری فایر مکس جدید دریافت کنید

این مقاله تمام جزئیات مربوط به رویداد فیدد ویل جدید با باندل Scorpio Void در فری فایر مکس را ارائه می دهد.

Project Crimson مدتی است که در Free Fire MAX فعال بوده است. و مجموعه گسترده ای از آیتم های منحصر به فرد با مضمون عقرب را معرفی کرد. Scorpio Void Bundle آخرین نسخه اضافه شده به این بازی است. و سازندگان آن را از طریق Faded Wheel در دسترس قرار داده اند. این رویداد خاص به مدت 30 روز فعال خواهد بود. و لباس انحصاری و بسیاری از جوایز دیگر را ارائه می دهد.

با خرید جم فری فایر جعبه های شانس را باز کرده و شخصیت ها با توانایی های ویژه را دریافت کنید.

باندل Scorpio Void منحصر به فرد است. بازیکنان می توانند آن را به چندین نوع منحصر به فرد سفارشی کنند. بر این اساس، صرف الماس برای به دست آوردن لباس می تواند تصمیم خوبی باشد. به ویژه اگر بخواهند ظاهر شخصیت های خود را بهبود بخشند.

مقالات مرتبط »   رویداد وب Project Crimson فری فایر مکس با جوایز هیجان انگیز

فیدد ویل جدید با Scorpio Void Bundle در Free Fire MAX شروع می شود

فیدد ویل جدید در Free Fire MAX در 19 می 2023 آغاز شد و تا 17 ژوئن 2023 (شنبه، ۲۷ خرداد) در دسترس خواهد بود. در طول این رویداد، بازیکنان می توانند با استفاده از الماس آیتم هایی را از استخر جوایز بکشند تا در نهایت بسته Scorpio Void را دریافت کنند.

پاداش‌هایی که دریافت می‌کنند خاکستری می‌شود. در نتیجه تضمین می‌شود که لباس ویژه را در هشت چرخش دریافت کنند. فهرست جوایز فیدد ویل جدید در زیر آمده است:

  • باندل Scorpio Void
  • 2x تکه مکعب جادویی
  • 2x جعبه لوت Warrior’s Spirit Weapon
  • بنر Scorpio
  • 3x جعبه تأمین
  • آواتار Scorpio
  • 3x Armor Crate
  • 2x جعبه لوت Deadly Bat Weapon
  • Scorpio Token Box
  • غذای حیوان خانگی

بازیکنان می توانند دو مورد را که نمی خواهند از استخر جایزه حذف کنند و سپس شروع به چرخش کنند. قیمت چرخش اول 9 الماس خواهد بود و هفت مورد دیگر 19، 39، 69، 99، 149، 199 و 499 قیمت خواهند داشت.

نحوه دسترسی به فیدد ویل جدید و دریافت باندل Scorpio Void در فری فایر مکس

مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا به رویداد فیدد ویل جدید برسید و باندل ویژه Scorpio Void را در Free Fire MAX در دست بگیرید:

مرحله 1: با باز کردن Free Fire MAX در دستگاه خود شروع کنید. با ضربه زدن روی نماد در سمت چپ صفحه به بخش Luck Royale بروید.

مرحله 2: فیدد ویل “Scorpio Legendary” را از میان گزینه های موجود در بازی انتخاب کنید.

مرحله 3: دو مورد از پاداش هایی را که نیاز ندارید حذف کنید. حذف جعبه تأمین و جعبه زره بهتر است. زیرا احتمالاً این دو مورد را به صورت عمده خواهید داشت.

مرحله 4: به عنوان آخرین مرحله، می توانید چرخش ها را برای دریافت باندل Scorpio Void شروع کنید.

هنگامی که Scorpio Void Bundle را دریافت کردید، به بخش “Vault” بازی بروید تا آن را روی شخصیت تجهیز کنید. سایر جوایز، مانند بنر و آواتار، می توانند از طریق آن تجهیز شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت