ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد وب Project Crimson

رویداد وب Project Crimson فری فایر مکس با جوایز هیجان انگیز

ahmadian

چگونه شخصیت Orion و باندل Vengeful Beast را در Free Fire MAX دریافت کنیم؟

Garena سرانجام رویداد وب Project Crimson مورد انتظار را در سرور Free Fire MAX هند راه اندازی کرد. و موج جدیدی از هیجان را در بین بازیکنان ایجاد کرد. در طول این رویداد، بازیکنان این شانس را دارند که چندین امتیاز رایگان، از جمله یک شخصیت Orion رایگان، یک آواتار، یک بنر و حتی Orion’s Vengeful Beast Bundle را برنده شوند.

بسته های خرید جم فری فایر موجود در ارزان جم بسیار متنوع هستند و به شما این حق را می دهند که بسته ای را دقیقاً مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

بازیکنان ممکن است در ابتدا تحت تأثیر ساختار رویداد وب Project Crimson قرار بگیرند، اما این به سرعت تغییر می کند. دریافت جوایز رایگان از رویداد وب Project Crimson آسان است. در اینجا دستورالعمل هایی برای انجام این کار وجود دارد.

مقالات مرتبط »   نحوه دریافت Scorpio Backpack جدید در Free Fire MAX

کارهای روزانه را در رویداد وب Project Crimson کامل کنید تا Orion و Vengeful Beast Bundle را در Fire MAX رایگان دریافت کنید.

Garena رویداد وب Project Crimson فری فایر مکس را در 12 مه 2023 راه‌اندازی کرد. این رویداد تا 31 مه 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) برای افراد در سرور هند باز خواهد بود. اوج روز جشن‌ها برای 19 مه 2023 (جمعه، ۲۹ اردیبهشت) تعیین شده است.

بازیکنان باید مجموعه‌ای از کارهای روزانه را برای جمع‌آوری انرژی زرشکی انجام دهند و سپس آن را به سطح Orion مبادله کنند. به این ترتیب آنها می‌توانند پاداش‌های رایگان دریافت کنند. مواردی که در هر سطح قابل دریافت است به شرح زیر است:

  • سطح 1 – بنر حقیقت آشکار
  • سطح 2 – آواتار حقیقت آشکار
  • سطح 3 – Orion’s Vengeful Beast Bundle (شامل بالا، پایین و کفش)
  • سطح 4 – شخصیت Orion

مراحل دریافت رایگان شخصیت Orion و Vengeful Beast Bundle در رویداد وب Project Crimson فری فایر مکس

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای دریافت یک شخصیت Orion رایگان و سایر جوایز دنبال کنید:

مرحله 1: وارد حساب Free Fire MAX خود شوید و با کلیک بر روی نماد در گوشه بالا سمت راست به رابط رویداد وب بروید.

مرحله 2: ماموریت های ذکر شده در بخش Task را انجام دهید تا انرژی ویژه Crimson را به دست آورید.

مرحله 3: هنگامی که توکن های کافی جمع آوری کردید، می توانید از آنها برای تراز کردن Orion با کلیک بر روی دکمه در گوشه پایین سمت راست استفاده کنید.

با پیشرفت در هر سطح، مجموعه ای منحصر به فرد از آیتم ها را به دست خواهید آورد. شما همچنین بخشی از حافظه جبار را باز خواهید کرد.

برای دریافت Orion بدون خرج کردن الماس، باید چهار بار بالا بروید. The Vengeful Beast Bundle پس از رسیدن به سطح سه در دسترس خواهد بود.

Orion ، هیرو جدید فری فایر

کاراکتر Orion در Free Fire OB39 Advance Server عرضه شد. و در نهایت در سرور هندی موجود شد. این شخصیت دارای یک توانایی منحصر به فرد به نام Crimson Crush است که 300 Crimson Energy جایگزین EP می شود.

با مصرف 150 عدد از این انرژی زرشکی، بازیکنان می توانند حفاظت را فعال کنند که در طی آن هیچ آسیبی نمی بینند. با این حال، آنها قادر به حمله به دشمنان نخواهند بود. به عنوان یک امتیاز اضافی، بازیکنان 15 اسب بخار از دشمنان در محدوده 5 متر دریافت خواهند کرد.

امتیازات این توانایی سه ثانیه طول می کشد و کاراکتر با زمان خنک شدن سه ثانیه همراه است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت