ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دیوار گلو 360 فری

ترفند دیوار گلو 360 فری فایر مکس چیست؟ راهنما، تنظیمات و موارد دیگر

ahmadian

ترفند 360° Gloo Wall در بازی Free Fire MAX چیست؟

Free Fire MAX یکی از پیشنهادات برتر Garena در سبک بتل رویال است. این عنوان دارای کیفیت گرافیکی شگفت انگیز و مکانیک های تیراندازی غوطه ور است که در جامعه بازی ها بسیار مورد علاقه است.

گیمرها می توانند با استفاده از ترفندهای خاصی که توسط بازیکنان حرفه ای ایجاد شده اند، گیم پلی خود را تقویت کنند. ترفند 360 درجه Gloo Wall یکی از محبوب ترین ترفندها است و برای بازیکنان در شرایط سخت مبارزه بسیار مفید است.

خرید تجهیزات اسلحه به روز و بهبود یافته از طریق خرید جم فری فایر امکان پذیر است.

Gloo Wall یک نارنجک مخصوص است که با آن بازیکنان می توانند یک پوشش دیوار مانند فوری برای خود روی زمین تهیه کنند. این مقاله راهنما و تنظیمات مورد نیاز بازیکنان برای اجرای دیوار گلو 360 فری فایر مکس را مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »  redeem code سرور هند Free Fire : Asault Force Bundle و کلاه جنگلی را رایگان دریافت کنید (نسخه MAX)

ترفند رایگان دیوار گلو 360 فری فایر مکس : هر آنچه که باید بدانید

گیمرها با استفاده از این تکنیک می توانند به سرعت از خود در برابر حملات غافلگیرکننده مهاجمان که از مناطق مختلف میدان جنگ وارد می شوند دفاع کنند.

این ترفند را می توان به راحتی یاد گرفت و فقط به درک اولیه مکانیزم تیراندازی درون بازی Free Fire MAX نیاز دارد. به بازیکنان توصیه می شود برای اجرای ترفند دیوار گلو 360 فری فایر مکس در میدان جنگ، تعداد کافی نارنجک دیوار گلو همراه داشته باشند.

در اینجا نحوه انجام ترفند 360 درجه دیوار گلو به صورت مرحله به مرحله آورده شده است:

  • نارنجک دیوار Gloo را که در دست دارید، پس از فشار دادن دکمه کراچ انتخاب کنید.
  • سپس می‌توان با قرار دادن خط تیره در جلوی خود و فشار دادن دکمه آتش، دیوار اولیه تنظیم شود.
  • برای اعمال دیوار گلو در هر طرف و پوشاندن کاراکتر، اکنون باید دکمه آتش و آنالوگ را در یک حرکت 360 درجه بکشید.

برای تنظیمات، گیمرها فقط باید مجموعه خوبی از تنظیمات حساسیت و کنترل های HUD داشته باشند. تنظیمات حساسیت به بازیکنان کمک می‌کند تا هنگام قرار دادن یک دیوار گلو برای پوشاندن خود از هر طرف، حرکتی نرم داشته باشند.

در اینجا مناسب ترین تنظیمات حساسیت برای بازیکنان برای استفاده هموار از ترفند دیوار گلو 360 فری فایر مکس آمده است:

  • عمومی: 100
  • نقطه قرمز: 100
  • 2x دامنه: 90–95
  • 4x دامنه: 85 – 90
  • دامنه تک تیرانداز: 65–70
  • دید رایگان: 75–85

در HUD Controls، به گیمرها توصیه می شود که دکمه را در موقعیتی راحت قرار دهند تا سریعتر به آن دسترسی داشته باشند. و دیوار گلو را در موقعیت مناسب قرار دهند.

گیمرها می‌توانند بر کنترل‌های پیش‌فرض خود در زمین‌های تمرین یا اتاق‌های سفارشی تسلط داشته باشند، جایی که می‌توانند نارنجک‌های گلو وال نامحدود را به‌دست بیاورند.

پس از آن، آنها همچنین می توانند اتاق های سفارشی 1v1 را با هم تیمی های حرفه ای خود انجام دهند تا به سرعت ترفند دیوار گلو 360 فری فایر مکس را بیاموزند و آن را در مسابقات رتبه بندی شده به کار ببرند تا تعداد کشته های بیشتری دریافت کنند و رتبه بندی و نسبت K/D خود را بهبود بخشند.

سایر ترفندهای مفید دیوار گلو در Free Fire MAX

1) ترفند دراز و نشست gloo wall

در ترفند دراز و نشست، بازیکنان در حالت خمیده، یک ترفند gloo wall قرار می دهند. آموزش ترفند gloo wall آسان است. می توان به راحتی در چند روز تمرین به آن مسلط شد.

گیمرها می توانند به سرعت با ضربه زدن روی دکمه خمیده، یک دیوار گلو قرار دهند و می توانند یک پوشش فوری دریافت کنند. این تکنیک همچنین برای جلوگیری از حملات هدشات دشمن در Free Fire MAX مفید است.

2) ترفند سریع دیوار gloo

ترفند سریع gloo wall یک ترفند مفید است که در آن بازیکنان می توانند بلافاصله از یک حمله پوشش بگیرند. در این ترفند، بازیکن برای نجات خود از شلیک مستقیم، یک دیوار گلو به سمت خط شلیک حریف قرار می دهد.

تنظیمات حساسیت برای زاویه کلی دوربین باید بین 80 تا 90 نگه داشته شود. تا یک جابجایی صاف به سمت رقیب انجام شود. این به بازیکنان کمک می کند تا به سرعت دیوار گلو را در قسمت جلویی قرار دهند و از گلوله های بازیکنان دشمن طفره بروند.

توجه داشته باشید:  این مقاله منعکس کننده نظرات شخصی نویسنده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت