ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ردیم کد سرور هندی

ردیم کد سرور هندی فری فایر مکس : دریافت کلاه جنگلی و باندل Assault Force

ahmadian

redeem code سرور هند Free Fire : Asault Force Bundle و کلاه جنگلی را رایگان دریافت کنید (نسخه MAX)

Garena ردیم کد سرور هندی فری فایر مکس را منتشر کرده است که Assault Force Bundle و Jungle Hat را رایگان ارائه می‌کند. توسعه دهندگان این کد را در هفتاد و چهارمین روز جمهوری به نشانه قدردانی از عشق و حمایت بی دریغ بازیکنان منتشر کردند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

این کد فقط برای یک روز معتبر خواهد بود و فقط می تواند توسط تعداد محدودی از بازیکنان در سرور هند استفاده شود. اگر نمی‌خواهید هزینه‌های رایگان را از دست بدهید، همراه ارزان جم به خواندن ردیم کد سرور هندی فری فایر مکس و دستورالعمل‌های نحوه استفاده از آن ادامه دهید.

مقالات مرتبط »  آخرین ردیم کدهای FF برای دریافت کاراکترها و اسکین های رایگان

ردیم کد سرور هندی فری فایر مکس – 26 ژانویه 2023

ردیم کد : FGN9QQSV31XZ

جوایز : Jungle Hat و باندل Assault Force

مهم است که توجه داشته باشید که این ردیم کد سرور هندی فقط برای 26 ژانویه 2023 معتبر است. علاوه بر این، فقط 100000 بازیکن اول می توانند با استفاده از آن جوایز را دریافت کنند.

هنگامی که از این آستانه استفاده فراتر رفت، نمی توانید موارد را دریافت کنید. در عوض، یک پیام خطایی که به شما اطلاع می‌دهد به سقف بازخرید رسیده است روی صفحه ظاهر می‌شود.

مراحل استفاده از ردیم کد Free Fire سرور هند برای دریافت کلاه جنگلی و باندل Assault Force

برای استفاده از ردیم کد سرور هندی فری فایر مکس جدید که منتشر شده است، می توانید مراحلی را که در زیر توضیح داده ایم دنبال کنید:

مرحله 1: برای عنوان بتل رویال به سایت رسمی Rewards Redemption بروید. این پورتال رسمی است که توسعه دهندگان برای فعال کردن استفاده از کدهای بازخرید ایجاد کرده اند.

مرحله 2: در وب سایت، گزینه ورود مورد نیاز مربوط به حساب کاربری خود را انتخاب کنید. برای دریافت جوایز مستقیماً در آی دی خود، ورود به سیستم الزامی است.

شش گزینه ورود به سیستم در سایت بازخرید بازی ارائه می شود : فیس بوک، VK، گوگل، اپل آیدی، هوآوی آیدی و توییتر. حساب‌های مهمان کار نمی‌کنند، و شما باید این حساب‌ها را به خود یکی از این پلتفرم‌ها مرتبط کنید.

مرحله 3: ردیم کد ” FGN9QQSV31XZ ” را بدون هیچ گونه اشتباه تایپی در قسمت متن جای‌گذاری کنید.

مرحله 4: پس از درج صحیح کد، بر روی دکمه “Confirm” کلیک کنید تا به بازخرید ادامه دهید. یک کادر محاوره ای ظاهر می شود که پاداش ها را بیان می کند – Assault Force و Jungle Hat.

مرحله 5: به عنوان آخرین مرحله از رویه، می توانید برنامه بازی را باز کنید و به بخش ایمیل درون بازی بروید تا جوایز را دریافت کنید.

در بیشتر موارد، Garena فورا جوایز را ارسال می کند. با این حال، به شما توصیه می شود صبورانه منتظر بمانید زیرا ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد تا آنها به حساب FF شما ارسال شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت