ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Bonus Top-Up

رویداد Bonus Top-Up فری فایر مکس : تاریخ شروع و سرورها

ahmadian

رویداد 100% Bonus Top-Up فری فایر مکس لو رفت : تاریخ شروع، سرورها و…

رویداد Bonus Top-Up 100% فری فایر مکس یکی از موردانتظارترین رویدادهای عنوان بتل رویال است. و بازیکنان مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند تا شناسه های خود را با مقادیر زیادی الماس با قیمتی بسیار پایین پر کنند. درز جدیدی در مورد یک رویداد Bonus Top-Up که برای روزهای آینده در نظر گرفته شده است در اینترنت منتشر شده است و کل جامعه را به صحبت می اندازد.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

این افشاگری ها توسط VIP Clown، یک استخراج کننده محبوب داده Free Fire در هند منتشر شد. این رویداد به عنوان بخشی از مجموعه رویدادهای Chroma Futura در حال انجام با توجه به جزئیات موجود اضافه خواهد شد. در کنار 100% Bonus Top-Up ، این دیتا ماینر چندین رویداد دیگر، از جمله Feded Wheel آینده را نیز روشن کرد.

مقالات مرتبط »   رویداد Chroma Futura فری فایر مکس : رویدادها، جوایز، زمان‌بندی

بخش زیر را بخوانید تا در مورد نشت‌های جدید در مورد رویداد Bonus Top-Up فری فایر مکس بیشتر بدانید.

رویداد Bonus Top-Up رایگان فری فایر مکس به زودی در چندین سرور شروع می شود

VIP Clown پستی را در دسته اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نمای کلی رویداد رویداد Bonus Top-Up 100% فری فایر مکس، الزامات آن و موارد دیگر را ارائه می دهد. طبق گفته استخراج کننده داده، Garena در تاریخ 27 فوریه 2023 (دوشنبه، ۸ اسفند)، رویداد M.O Top-Up در حال انجام را با رویداد bonus diamond (الماس جایزه) جایگزین خواهد کرد. علاوه بر این، بازیکنان در سرورهای بنگلادش و سنگاپور نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

بر اساس روندهای قبلی، انتظار می‌رود رویداد Bonus Top-Up فری فایر مکس تا 6 مارس 2023 (دوشنبه، ۱۵ اسفند) در عنوان بتل رویال به صورت زنده برگزار شود. در این مرحله، بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند ارز درون بازی خریداری کنند و الماس‌های اضافه شده را به عنوان مشوق دریافت کنند.

علاوه بر این، با توجه به جزئیات موجود، سقف پاداش 100٪ تعداد 1000 الماس تعیین می شود. این به این معنی است که بازیکنان می توانند با خرید یک بسته 1060 الماس، ارز معادل آن را به صورت رایگان دریافت کنند.

این ویدئو همچنین نیازمندی های رویداد تکمیلی با الماس های 100، 300، 500 و 1000 را نشان می دهد.

لازم به ذکر است که این تنها جزئیات فاش شده است. Garena رسما این رویداد را تأیید نکرده است. در نتیجه، اینها باید با کمی شک و تردید در نظر گرفته شوند. زیرا توسعه دهندگان ممکن است آنها را در عنوان بتل رویال در روزهای آینده بگنجانند یا نکنند.

سایر نشت های رویداد کروما فوتورا Free Fire MAX

توسعه دهندگان انتشار فیدد ویل جدید را از طریق تقویم تازه راه اندازی شده برجسته کرده اند. اما هیچ جزئیاتی از جوایز اعلام نکرده اند. VIP Clown ویدئوهایی را منتشر کرده است که در مورد مواردی که ممکن است به عنوان بخشی از Luck Royales در دسترس باشند، روشن می شود.

به گفته او، دو بازی Luck Royale در ماه مارس صف آرایی می‌کنند. اولین مورد از 2 مارس (پنج شنبه، ۱۱ اسفند) شروع می‌شود و Techno Sickle را در کنار MAC10 – Mind’s Eye ارائه می‌کند. به طور همزمان، طبق اطلاعات فاش شده، دومین فیدد ویل با باندل Vagabond Bionic و دیوار Gloo – Technojoy در 5 مارس 2023 (یکشنبه، ۱۴ اسفند) آغاز می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت