ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Bebop Top-Up

رویداد Bebop Top-Up فری فایر لو رفت : سرورها، جوایز، تاریخ شروع

ahmadian

ایونت تکمیلی Bebop فری فایر به بیرون درز کرد : سرورها، جوایز، تاریخ شروع، و …

بر اساس جزئیات موجود، رویداد Bebop Top-Up کمی متفاوت از رویدادهای قبلی خواهد بود. تا حدی به دلیل کاهش الزامات برای دسترسی بیشتر بازیکنان به آن. به خواندن ادامه دهید تا درباره رویداد آینده عنوان بتل رویال بیشتر بدانید.

وبسایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

بازیکنان Free Fire قبل از خرید الماس منتظر یک رویداد بالا-آپ مطلوب هستند. زیرا برای رسیدن به حداقل آستانه خرید جوایزی اضافی ارائه می کنند. اینها همیشه در بازی وجود دارند. توسعه دهندگان اطمینان حاصل می کنند که به محض انقضای نسخه فعلی، نسخه بعدی را منتشر می کنند. درز جدیدی منتشر شده است که نشان می دهد رویداد Bebop Top-Up فری فایر بعدی است که به عنوان اضافه می شود.

مقالات مرتبط »   ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 فری فایر جدید فاش شد

انتظار می‌رود که رویداد Bebop Top-Up فری فایر تا چند روز دیگر فعال شود

یک دیتاماینر محبوب، VIPClown، پوسترها و همچنین پیش نمایشی درون بازی از رویداد Bebop Top-Up را به اشتراک گذاشت. طبق پست او، این رویداد در 23 می 2023 (۲ خرداد) در Free Fire به صورت زنده اجرا می شود. و تا 29 می 2023 (دوشنبه، ۸ خرداد) باقی خواهد ماند. انتظار می رود بازیکنان روی سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور از این پیشنهاد بهره مند شوند.

طبق ویدیوی فاش شده، رویداد Bebop Top-Up دو جایزه ارائه می کند. یکی در آستانه 100 الماس و دیگری در 200. مشخصات به شرح زیر است:

  • برای دریافت یک کوله پشتی Bebop رایگان، 100 الماس بخرید
  • برای دریافت Jazzblow رایگان، 200 الماس بخرید

همانطور که بازیکنان از قبل می دانند، ممکن است 200 الماس بخرند تا هر دو مورد را به صورت رایگان دریافت کنند. با توجه به نادر بودن آنها، این رویداد برای هر کسی که به دنبال دریافت ارز درون بازی است ارزش فوق العاده ای ایجاد می کند.

در سرور هند، بازیکنان ممکن است با دو بار خرید بسته 100 الماسی از رویداد Bebop استفاده کنند. که برای آنها 160 روپیه هزینه دارد. در نهایت، کوله پشتی را می توان از طاق مجهز کرد، در حالی که پوست خفاش را می توان از قسمت سلاح انتخاب کرد.

رویداد Top-Up سرور هند Free Fire MAX جاری

سومین تکرار از Scorpio Top-Up در حال انجام است. از 16 می 2023 برای بازیکنان در سرور هند شروع شد و تا 22 می 2023 ادامه داشت. پوست حیوان خانگی: Scorpio Fang را در کنار Katana – Scorpio با خرید 300 الماس ارائه می دهد.

اولین بار Scorpio Top-Up یک خنجر عقرب رایگان در کنار M60 – Sublime Scorpio ارائه کرد. در همان زمان، رویداد دوم دارای سه آیتم بود، یعنی Pan – Scorpio، Motorcycle – Scorpio و Scorpio Glare. علاوه بر این، نیاز خرید نیز بالاتر از 500 الماس بود.

توجه داشته باشید:
به دلیل محدودیت های تحمیل شده توسط دولت، بازیکنان هندی نباید Free Fire را بازی کنند. در عوض، آنها ممکن است نسخه MAX را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت