ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین قهرمان فوتبال

نحوه دریافت اسکین قهرمان فوتبال در کلش اف کلنز

چگونه در کلش اف کلنز پوسته Football Champion را بدست آوریم؟

در این مقاله نحوه به دست آوردن اسکین قهرمان فوتبال در کلش اف کلنز بحث شده است.

سوپرسل پوسته قهرمان فوتبال را در مسیر پاداش فصل جدید کلش آف کلنز معرفی کرده است. همراه با پوسته، فصل در حال انجام دارای یک گروه Barbarian Kicker با الهام از فوتبالیست Erling Haaland است. و توسعه‌دهنده آن را با موضوع ورزش فوتبال به زیبایی‌شناسی فصل اضافه کرده است.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

لازم به ذکر است که سوپرسل در فصل های جدید بازی چنین محتوای تازه ای را معرفی می کند. همانطور که از نامش پیداست، Football Champion یک پوسته رویال قهرمان است. و هیرو را با شنل آبی پوشیده و مجهز به چکمه، ساق پا و دستکش دروازه‌بان با طرح رنگی یکسان است.

مقالات مرتبط »     چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز : آموزش 3 ستاره کردن بازی

در اینجا نحوه دریافت اسکین قهرمان فوتبال در کلش اف کلنز آمده است

سوپرسل اسکین قهرمان فوتبال جدید را در مسیر پاداش فصلی برتر کلش آف کلنز منتشر کرده است. به این معنی که بازیکنان F2P نمی توانند پوسته را دریافت کنند. برای باز کردن قفل مسیر پاداش پریمیوم، باید Season Pass را خریداری کنید. که قیمت آن 6.99 دلار است که در حال حاضر با قیمت تخفیف 3 دلاری ارائه می شود.

اسکین قهرمان فوتبال اولین جایزه موجود در مسیر پاداش است. و به دنبال آن جوایز انحصاری متعددی مانند 10% تقویت تحقیقات، 10% تقویت سازنده، بانک فصل بزرگتر، بانک سازنده بزرگتر، اسلات اتو فورج، 5 عدد حلقه دیواری، 2 برابر فصل ارائه می شود. ضریب بانک، 15% تقویت آموزشی، 15% تقویت تحقیقات، رون طلا، رون اکسیر، رون بیلدر گلد، رون بیلدر اکسیر، و کتاب ساختمان.

چگونه پوسته قهرمان فوتبال را در کلش اف کلنز به صورت رایگان دریافت کنیم؟

راه های بی شماری برای دریافت پاس طلای رایگان کلش اف کلنز و از این رو، گرفتن پوسته قهرمان فوتبال در کلش آف کلنز بدون خرج کردن یک پنی وجود دارد.

در اینجا چند روش قابل اعتماد وجود دارد که می تواند اسکین قهرمان فوتبال را به صورت رایگان برای شما به ارمغان بیاورد:

1) فروشگاه Google Play

فروشگاه Google Play یکی از قابل اعتمادترین پلتفرم هایی است که می توانید برای هر عنوانی به صورت رایگان از آن استفاده کنید. فروشگاه دیجیتال دارای یک توکن درون برنامه‌ای، Play Points است که می‌توانید با تکمیل کارهای تعیین‌شده، مانند نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز، و بر اساس تجربه خود، ارسال یک بررسی و رتبه بندی برنامه در فروشگاه Google Play آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

با اتمام این کارها، امتیاز Play به شما پاداش می‌دهد، که پس از عبور از یک آستانه مشخص، می‌توانید آن را نقد کنید. یا برای یک مورد در هر عنوانی ردیم کنید. با این حال، هنگام کار بر روی وظایف محول شده محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه‌های موجود در فروشگاه Google Play حاوی شرط‌بندی پول هستند یا می‌توانند اعتیادآور باشند.

2) Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards یکی دیگر از پلتفرم های قابل اعتماد برای دریافت رایگان در هر عنوانی است. مانند فروشگاه Google Play، این برنامه همچنین دارای یک توکن درون برنامه‌ای به نام Play Credits است. که می‌توان آن را پس از عبور از یک آستانه خاص، برای هر موردی در عنوان پول نقد یا ردیم کرد.

برای جمع‌آوری اعتبار Play، باید در نظرسنجی‌های ساده و کوتاه شرکت کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، اگر اخیراً از یک مکان معروف بازدید کرده‌اید، می‌توانید بر اساس تجربه خود نظری در مورد برنامه بنویسید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت