ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش هالند کفش طلا

چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز : آموزش 3 ستاره کردن بازی

چگونه چالش Golden Boot کلش اف کلنز را سه ستاره کنیم؟

این مقاله روش کسب سه ستاره در جدیدترین چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز را برجسته می کند.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

چکمه طلایی کلش آف کلنز سومین چالش در رویداد Haaland در بازی است. که بازیکنان را ملزم می کند تا با از بین بردن پایگاه داده شده با استفاده از نیروهای از پیش تعریف شده، سه ستاره کسب کنند. در این چالش، بازیکنان همچنین می‌توانند از نیروهای رویداد ویژه، Barbarian Kicker برای تخریب ساختمان‌ها استفاده کنند. این نیرو از فوتبالیست نروژی هالند الهام گرفته شده است. که دوست دارد در حین حملات به توپ ضربه بزند و در این فرآیند دفاع و نیروهای حریف را از بین ببرد.

مقالات مرتبط »     سوپر تروپس در کلش اف کلنز چیست ؟ (Super Troops)

راهنمای جامع کسب سه ستاره در چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز

با حمله به تاون هال شروع کنید

حمله را با فعال کردن تاون هال با استقرار Skeleton Spell به طور مستقیم در بالای سازه شروع کنید. این کار جهنم گیگا متصل به تاون هال را فعال می کند. چهار سرباز Barbarian Kicker را در نزدیکی مجسمه Haaland مستقر کنید تا از راه دور به تاون هال حمله کنند.

به نیروهای کلن کستل حمله کنید

از Poison Spell در بالای کلن کستل استفاده کنید. و سپس Super Valkyrie و Bowler را در نزدیکی مجسمه Grand Warden مستقر کنید تا نیروهای کمین شده Clan Castle را در چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز نابود کنید.

قسمت بالای پایگاه را از بین ببرید

در حالی که تخریب Clan Castle در حال انجام است، دو سرباز Barbarian Kicker را در نزدیکی Multi Archer Tower و دو نیروی دیگر را در نزدیکی Monolith در بالای پایگاه مستقر کنید. این کار دو دفاع اصلی موجود در آن منطقه را برای محافظت از نیروهای مستقر قبلی در برابر حملات بردشان از بین می برد.

توپ کمانه (ریکوشت کنون) را هدف قرار دهید

دو سرباز Barbarian Kicker را در نزدیکی تزئینات Golden Boot مستقر کنید تا توپ ریکوشت را در جنوب پایگاه هدف قرار دهید.

تمرکز خود را به سمت چپ پایگاه بچرخانید

پس از نابود کردن توپ ریکوشت، تمرکز خود را به سمت X-Bow مزاحم موجود در سمت چپ پایه معطوف کنید. این X-Bow به طور مداوم نیروهای شما را با حمله دوربرد آنها هدف قرار می دهد. دو سرباز Barbarian Kicker را در جنوب این X-Bow مستقر کنید تا آن را از بین ببرید.

ساختار دفاعی باقی مانده را نابود کنید

با دقت به سمت راست پایه نگاه کنید تا تسلا انعطاف پذیر موجود در آنجا را پیدا کنید. از گابلین ها و آخرین بازی Barbarian Kicker برای نابودی کامل آن استفاده کنید. تمام نیروهای باقیمانده خود را برای هدف قرار دادن کانن و دفاع هوایی در پایین پایگاه راهنمایی کنید. از بین بردن این واحدهای دفاعی باقیمانده، سه ستاره محترم در چالش هالند کفش طلا کلش اف کلنز را به شما می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت