ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لودینگ تایم اوت کالاف

آموزش نحوه رفع خطای لودینگ تایم اوت کالاف دیوتی موبایل

چگونه خطای Loading Timeout را در COD Mobile برطرف کنیم؟

از زمان به‌روزرسانی فصل در COD: موبایل، بسیاری از بازیکنان با خطای زمان بارگذاری (لودینگ تایم اوت) در دستگاه‌های iOS و Android مواجه شده‌اند. ما می دانیم که این می تواند بسیار خسته کننده باشد، بنابراین ما این راهنما را برای کمک به بازیکنانی که برای حل این مشکل نیاز به کمک دارند ایجاد کردیم.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

احتمالاً چند دلیل وجود دارد که چرا ممکن است این مشکل برای کاربران ایجاد شود. برای برخی ممکن است به دلیل نسخه قدیمی سیستم عامل یا ضعیف بودن WiFi یا شبکه تلفن همراه باشد.

تایم اوت کالاف

به هر حال، در این راهنمای مختصر، راه‌حل‌هایی درباره نحوه رفع خطای لودینگ تایم اوت کالاف دیوتی موبایل برای iOS و Android ترتیب داده‌ایم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به آن بپردازیم.

مقالات مرتبط »  سیزن 1 2023 کالاف دیوتی موبایل: تاریخ شروع، سلاح جدید، Perk

نحوه رفع خطای لودینگ تایم اوت کالاف برای اندروید

کاربران اندروید واقعاً نباید در هیچ نقطه‌ای هنگام بازی COD Mobile با مشکل زمان بارگذاری مواجه شوند. اما اگر اینطور شد، می‌توانید با بررسی مجدد پایداری شبکه دستگاه خود، آن را برطرف کنید.

برای رفع خطای زمان بارگذاری، COD Mobile را ببندید و به تنظیمات دستگاه، سیم کارت و شبکه‌ها بروید. سپس سبک شبکه سیم‌کارت خود را به 2G تغییر دهید. پس از تعویض، دوباره آن را به 4G LTE برگردانید.

پس از انجام این کار، مطمئن شوید که داده های سلولی فعال دارید. سپس دوباره Call of Duty: Mobile را باز کنید و سعی کنید بازی کنید. خطای زمان بارگذاری دیگر نباید ظاهر شود.

نحوه رفع خطای لودینگ تایم اوت کالاف برای iOS

برای کاربران iOS دریافت خطای زمان بارگذاری نیز رایج است، اما ممکن است مانند کاربران اندرویدی رفع آن آسان نباشد. تغییر شبکه یا جابجایی به WiFi ممکن است مشکل را برای کاربران iOS برطرف نکند.

بهترین روشی که ما به کاربران iOS که مایل به رفع خطای زمان بارگذاری هستند توصیه می کنیم، ارتقا دستگاه iOS خود به iOS 15.2 است. این آخرین نسخه iOS است. و مطمئناً هر مشکل زمان بارگیری را که ممکن است با Call of Duty: Mobile با آن مواجه شوید حل می کند.

اکنون که می دانید چگونه خطای لودینگ تایم اوت کالاف دیوتی موبایل برای iOS و Android را برطرف کنید، وقت آن است که به آنجا برگردید و مأموریت را به پایان برسانید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت